Τα γενέθλια που έχασα.

Rygar

Apple Lover
Joined
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
8.261
Αντιδράσεις
3.235
Ειχα λοιπόν 10 τόσες μερες να μπω και στο διάστημα αυτό μπορεί να έχασα γενέθλια ανθρώπων που γουστάρω. Γνωρίζω ότι υπαρχει λειτουργία που σε ενημερώνει, στο κατω μερος τη σελίδας, ποιοί είχαν γενέθλια τις προηγούμενες Χ μερες και ποιοί γενεθλιάζουν τις επόμενες Χ ημέρες. Αυτό που δε γνωρίζω είναι αν πρέπει να πληρώσουμε για να εχουμε αφτή τη λειτουργία, κι αν πρέπει να συμβεί αυτό, τότε άκυρο, αν όμως γίνεται με ενα plugin, γιατί όχι ρε παίδες; :D

Αφτα.
 
Ναι το ξερω, αλλα θα πρέπει να μπαίνω καθε μερα.
 
Μα απεικονιζει τα γενεθλια των μελων σε οποιαδηποτε ημερομηνια και με εξαιρετικα πρακτικο τροπο...

Τι αλλο θες? Να σου στελνει συστημενη χειρογραφη επιστολη σπιτι? :)
 
Αν έχεις android, There is an app for that...
 
Φαντάζομαι ότι θα θέλει κάποιο στυλ notification π.χ. τύπου facebook: είτε να στέλνει ένα συγκεντρωτικό e-mail με τα γενέθλια των μελών της εβδομάδος που έρχεται, είτε να υπάρχει κάποιο plugin που ανάλογα με τα άτομα που έχεις φίλους, να μπορεί να σου στέλνει ένα mail όποτε γιορτάζει ο κάθε φίλος σου!...

P.S. Εμένα μ' αρέσει και η συστημένη χειρόγραφη επιστολή στο σπίτι! :D :p
 
Wally είπε:
Μα απεικονιζει τα γενεθλια των μελων σε οποιαδηποτε ημερομηνια και με εξαιρετικα πρακτικο τροπο...
Τι αλλο θες? Να σου στελνει συστημενη χειρογραφη επιστολη σπιτι? :)
Οϊ βρε! :p

Θελω όταν πηγαίνω κατω κατω, να βλέπω 2-3 μερες πριν και μετά την τρέχουσα ημερα. Οπως λεει δηλαδή "Σημερα γενέθλια έχουν οι: Wally (48)" ετσι να λεει "Γενέθλια τις τελευταίες Χ μερες", "Γενέθλια τις επόμενες Χ μέρες". Το'χω δει σε πολλά φορούμια αυτό, αλλά δε θυμαμαι αν έτρεχαν VB.

Saulot είπε:
Αν έχεις android, There is an app for that...
Που να συνδέεται με το grm ή σαν standalone εφαρμογή; Γιατί έχω τέτοια ήδη. 3G δεν έχω. Αλλα το θεμα μου δεν είναι το κινητό, αλλά εδώ.
 
P.S. Εμένα μ' αρέσει και η συστημένη χειρόγραφη επιστολή στο σπίτι!
Εχει παραγγειλει ο Πανος ενα βαρελι βουλοκερι, 2 ντενεκεδες μελανι και 10 ματσακια φτερα παπιας - και ο Aardy υποσχεθηκε οτι θα αναλαβει προσωπικα το ντελιβερι Βορειας Ελλαδας - ετοιμασου :p
 
Τα δικα μου δεν τα εχασες, οποτε ειμαστε οκ νομιζω.. :thanx2:
 
Να μπαίνεις πιό συχνά από μια φορά το δεκαήμερο. :p
 
Δε μπορώ τόσο συχνά. Σας βαρέθηκα!

Λορένα είπε:
Τα δικα μου δεν τα εχασες, οποτε ειμαστε οκ νομιζω.. :thanx2:
Εσένα; Εσένα σ'εχω κορνίζα! Πώς να σε κσεχάσω; :p
 
Τα τρέχοντα γενέθλια υπάρχουν ακόμη στην κεντρική σελίδα. Αυτό που εγώ δεν βρίσκω πλέον είναι το ημερολόγιο που δείχνει τα γενέθλια που έρχονται. Το Link που έχει αναρτήσει ο Wally στην προηγούμενη σελίδα δε λειτουργεί. Είναι κάπου που δεν το έχω εντοπίσει εγώ;
 
Πίσω
Μπλουζα