Τα περισσότερα μηνύματα( στατιστικά)

α, θελουμε όλα τα παλια !την ιστορια της ρετρο και την ιστορια του υποφορουμ καντυ και πως εσυ ντομ, βρηκες την ρετρο;;
 
Wally είπε:
Στη παρουσα φαση δεν ειναι δυνατον...
Δεν έχεις πια τα permissions?

αριαδνη είπε:
α, θελουμε όλα τα παλια !την ιστορια της ρετρο και την ιστορια του υποφορουμ καντυ και πως εσυ ντομ, βρηκες την ρετρο;;
Θα σου απαντήσω για μένα (που ξέρω): μια συνάδελφος μου έδωσε το link για το greekretromaniacs για να διαβάσω για τον Παραμυθά, και μετά ανακάλυψα το thread του Wally για την Candy-Candy...όλα τα υπόλοιπα είναι ιστορία :p

Αρχικά το θέμα της Candy-Candy ηταν απλά ένα thread, αλλά όταν δημιουργήθηκε το B2R οι 4 (που ανέφερα παραπάνω) εφτιαξαν ενα ολόκληρο υποφόρουμ αφιερωμένο στην Καντυ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Υπάρχουν όλα γραμμένα στο Σχετικά με το Retromaniax. Ας μην ξεφύγουμε από το θέμα :)
 
@Domniki διαχειριση δεν ειναι κατι αχωνευτοι τυπαδες που μπαναρουν (ενταξει, ενιοτε ειναι)...αλλα μια ομαδα που διατηρουν μια κοινοτητα φυσικα εν ζωη

Αν η μηχανικη υποστηριξη ερχεται μεσω 4 καλωδιων, δεν μπορεις να τραβηξεις το ενα ανευ συνεπειων (νοσοκομειακο παραδειγμα χαχαχαχα)
 
Wally είπε:
@Domniki διαχειριση δεν ειναι κατι αχωνευτοι τυπαδες που μπαναρουν (ενταξει, ενιοτε ειναι)...αλλα μια ομαδα που διατηρουν μια κοινοτητα φυσικα εν ζωη
Αν η μηχανικη υποστηριξη ερχεται μεσω 4 καλωδιων, δεν μπορεις να τραβηξεις το ενα ανευ συνεπειων (νοσοκομειακο παραδειγμα χαχαχαχα)
Άρα θέλεις να αποσυνδεθείς αλλά δεν το κάνεις για το καλό του συνόλου ?

Θυμάσαι κάποτε, πριν ακόμα από το B2R, αλλά και στις αρχές του B2R? Τότε τα πράγματα ήταν διαφορετικά, πολύ διαφορετικά απ΄ό,τι τώρα.

Δεν το ήξερα πάντως ότι η ιστορία (ως greekretromaniacs, B2R, και merging) είναι γραμμένη στο Σχετικά με το Retromaniax.
 
Εδώ και πολύ καιρό είναι γραμμένη. Οπότε ότι θέλετε το διαβάζετε από κει.

Πάμε στο θέμα μας που είναι " Τα περισσότερα μηνύματα( στατιστικά)". Αρκετά νομίζω ξεφύγαμε.
 
@Domniki δεν ξερω που εβγαλες αυτο το συμπερασμα. Στειλε μου PM να λυσω την οποια απορια σου διοτι ειμαστε off topic εδω ;)
 
Kambia είπε:
Εδώ και πολύ καιρό είναι γραμμένη. Οπότε ότι θέλετε το διαβάζετε από κει. Πάμε στο θέμα μας που είναι " Τα περισσότερα μηνύματα( στατιστικά)". Αρκετά νομίζω ξεφύγαμε.
Πάω να διαβάσω τo Σχετικά με το Retromaniax (μπορείτε να μου στείλετε το link με το συγκεκριμένο thread?). Έχω πολλά πικάντικα σχόλια να προσθέσω (πάντα τα backstage είναι πιο ενδιαφέροντα).

@Wally, θα τα πούμε καμια φορά από κοντα στην λαϊκή :) Βαριέμαι τα pm.
 
παιδια δωστε λινκ με την ιστορια και προιστορια της ρετρο

ντομ και σε σενα, τροπων τινα η κάντυ σε εφερε ;)
 
Πίσω
Μπλουζα