Τεστ: Είστε εθισμένοι στα βιντεοπαιχνίδια??

μηπως πρεπει να φτιάξουμε πινακακι με standings?
 
Εγω που πήγα 25%;
 
Εσύ θα καθαιρεθείς από moderator με συνοπτικές διαδικασίες! :p
 
:wait2: εγώ που έβγαλα.. 9%? :precry: μάλλον είμαι εκτός τόπου..
 
Οχι, απλά δεν ασχολείσαι με video games, τα οποία δεν είναι και το μοναδικό χαρακτηριστικό του GRM. Οπότε εντός τόπου είσαι, απλά δεν υπήρχε λόγος να κάνεις το κουίζ :D
 
" I am 66% video game Addict " ...............
testimage.aspx


:D :D:D
 
79% και απάντησα ψέμματα στις ερωτήσεις 24 και 25 για λόγους ευθιξίας...
 
I am 68% Video Game Addict.



Χωρίς να γνωρίζω καλά αγγλικά αλλά με το λεξικό πάντα δίπλα μου, έβγαλε αυτό το αποτέλεσμα. Μήπως πρέπει να διαγραφώ από το site?

 
I am 31% Video Game Addict.

You may play video games but they donʼt rule your life. Good for you. But be careful not to fall in the grasp of the loving glow of the TV or monitor.

Την προηγούμενη χιλιετία θα είχα πάνω από 80% ειδικά την περίοδο 1985-1995 ως παιδί και έφηβος!
 
Έπιασα αυτό:

I am 60% Video Game Addict.

Δεν είναι κακό, δεν είναι κακό! Θα πάω να το τυπώσω σε T-Shirt.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χωρίς προσπάθεια και ζήλο το κοντέρ έγραψε 76%. Η υπερβολή, είναι κακό πράγμα όμως από την άλλη πλευρά του νομίσματος, ευτυχία είναι να περνάς τον χρόνο σου όπως νομίζεις εσύ καλύτερα.

Κανένας δεν μπορεί να κατηγορήσει κάποιον για σπάταλη χρόνου αφού ο καθένας από εμάς έχει την προδιάθεση να σπαταλήσει τον χρόνο σε κάτι που νοιώθει πως τον γεμίζει.

Έχει πρόβλημα αυτός που παίζει όλη μέρα video games και όχι αυτός που κοιτάζει όλη μέρα αυτοκίνητα;
 
Παιδιά μην άγχεστε! Οσο πιο ψηλό ποσοστό έχετε, τόσο πιο ικανοί κρίνεστε ως μέλη αυτού εδώ του ιερού χώρου :D
 
...εκτός αν είστε Candy Sisters, οπότε μπορείτε να είστε μέλη ακόμα και με χαμηλότατα ποσοστά. :D
 
55%, go outside μου λέει. :cool:
 
9g7i4htxnyjqotbg937z.png


Και ουτε καν παιζω online παιχνιδια!

Χρειαζομαι επειγοντος βοηθεια :p
 
Πίσω
Μπλουζα