Τηλεκατευθυνόμενα ελικόπτερα...

Αν ειναι για ομαδικη και εγω μεσα. :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
Εχω 2 Dragonfly αν θελετε παμε μια μερα να τα πεταξουμε .Θα παθετε πλακα.Λες και ειμαι 10 χρονων.Απιστευτο κολημα
 
macmarios είπε:
Εχω 2 Dragonfly αν θελετε παμε μια μερα να τα πεταξουμε .Θα παθετε πλακα.Λες και ειμαι 10 χρονων.Απιστευτο κολημα
2 Dragonfly!!!!!!!!!Super! Εγώ ακόμα περιμένω το ανταλακτικό για το δικό μου! :icon_cry:
 
akmakas είπε:
2 Dragonfly!!!!!!!!!Super! Εγώ ακόμα περιμένω το ανταλακτικό για το δικό μου! :icon_cry:
Εχεις Flytech Dragonfly της Wow Wee? Ανταλλακτικο;Φερτο να στο φτιαξω εγω.Ολα τα ρομποτικα αυτης της εταιριας ξερω να τα φτιαχνω.Να φανταστεις εμενα εσπασε ενα δοντι απο το γραναζι της μέσης του RS MEDIA και δεν ξερω που μπορω να βρισκω πλαστικα γραναζια στην Θεσσαλονικη
 
Όχι δεν έχω αυτό.Έχω το Honey bee Ε004 E-Sky!
 
Ακόμα προσπαθώ να το απογειώσω...Δυστυχώς δεν με βλέπω να το διατηρώ σε ακέραιη κατάσταση θα το ρίξω πουθενά και θα το κλαίω..:nervous:

[edit] no photo [/edit]

Υπάρχει κανένας από Θεσσαλονίκη που να ξέρει να πετά RC ελικόπτερα και να μου δείξει πέντε πράγματα?:rolleyes:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι άντρες δεν μεγαλώνουν ποτέ,παραμένουν πάντα παιδιά.Χαρακτηριστικό παράδειγμα ο μπαμπάς μου ετών 52 του οποίου το νέο χόμπι είναι τα ελικοπτεράκια και τα αεροπλανάκια.:king: Δεν με ενοχλεί να πετάει πάνω απο το κεφάλι μου το ελικοπτεράκι, με ενοχλεί να προσγειώνεται σε αυτό.:mad:
 
Να λοιπον το απαραιτητο αξεσουαρ για τις κορες των νεων πιλοτων μας :biglaugh:

[edit] Dead pic [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Eμενα πάλι η τρελα μου είναι αυτά εδώ !!! Δυναμικός μοντελισμός με rc car !! Εδώ είμαι σε προπόνηση πριν τον αγώνα πρωταθλήματος !!

X RAY NT1 by ALEXIS KOSTANTAKIS

[video=youtube;-CG7drbj9ww]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εγω εχω αυτο

[edit] no video [/edit]

με την διαφορά το κουστούμι του είναι πολεμικό aha-cobra. 1:4 το έχω πάρει 3.200 ευρω !!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα