Τι ακούω απόψε ...

Πω πω, έχω να μπω τόσο καιρό και έπαθα σοκ με το πόσα κομμάτια (κομματάρες) έχετε ανεβάσει. Οπότε τι να ανεβάσω εγώ; Με καλύπτετε πλήρως.

Στο μεταξύ για την απορία της @Mygdala για το πού χορεύουμε disco εδώ στην Αθήνα θα πρότεινα μέχρι και το τέλος του Ιουλίου την Boom Boom στην Καλλιθέα (κλείνει μετά για διακοπές και ξανανοίγει μέσα - τέλη Σεπτέμβρη. Είναι εντελώς cult χώρος αλλά αξίζει μια φορά να το ζήσεις. Κι εννοείται θα έρθεις με τις βάτες σου και την περμανάντ σου.... :cool:

(Παρεμπιπτόντως μια φορά μου πέρασε απ' το μυαλό η ιδέα να κάνουμε retroσυνάντηση του φόρουμ εκεί)
 
Πω πω, έχω να μπω τόσο καιρό και έπαθα σοκ με το πόσα κομμάτια (κομματάρες) έχετε ανεβάσει. Οπότε τι να ανεβάσω εγώ; Με καλύπτετε πλήρως.

Στο μεταξύ για την απορία της @Mygdala για το πού χορεύουμε disco εδώ στην Αθήνα θα πρότεινα μέχρι και το τέλος του Ιουλίου την Boom Boom στην Καλλιθέα (κλείνει μετά για διακοπές και ξανανοίγει μέσα - τέλη Σεπτέμβρη. Είναι εντελώς cult χώρος αλλά αξίζει μια φορά να το ζήσεις. Κι εννοείται θα έρθεις με τις βάτες σου και την περμανάντ σου.... :cool:

(Παρεμπιπτόντως μια φορά μου πέρασε απ' το μυαλό η ιδέα να κάνουμε retroσυνάντηση του φόρουμ εκεί)
Μας ανέβασες με αυτά που έγραψες, να σαι καλά! Και βέβαια να αναρτήσεις και τα δικά σου αγαπημένα κομμάτια, η μουσική δεν έχει όρια…Έχω πάει παλιότερα στην Boom Boom της Καλλιθέας με την cult πίστα και είχε αρκετή πλάκα όντως! Βάτα και περμανάντ μέσα στη ντάλα δύσκολο λολ, αλλά αν βρεθούμε το χειμώνα μπορούμε όλοι να «μεταμφιεστούμε» αναλόγως, χα χα χα
 
Πω πω, έχω να μπω τόσο καιρό και έπαθα σοκ με το πόσα κομμάτια (κομματάρες) έχετε ανεβάσει. Οπότε τι να ανεβάσω εγώ; Με καλύπτετε πλήρως.

Στο μεταξύ για την απορία της @Mygdala για το πού χορεύουμε disco εδώ στην Αθήνα θα πρότεινα μέχρι και το τέλος του Ιουλίου την Boom Boom στην Καλλιθέα (κλείνει μετά για διακοπές και ξανανοίγει μέσα - τέλη Σεπτέμβρη. Είναι εντελώς cult χώρος αλλά αξίζει μια φορά να το ζήσεις. Κι εννοείται θα έρθεις με τις βάτες σου και την περμανάντ σου.... :cool:

(Παρεμπιπτόντως μια φορά μου πέρασε απ' το μυαλό η ιδέα να κάνουμε retroσυνάντηση του φόρουμ εκεί)
Μπορεί και να είναι η παλαιότερη ντισκοτέκ στην Αθήνα. :thumbdown:
 
Μπορεί και να είναι η παλαιότερη ντισκοτέκ στην Αθήνα. :thumbdown:
Και να μην είναι (που για το 2024 παίζει να είναι) θα την κάνουμε εμείς την παλιότερη αν κάνουμε party retromaniax εκεί λολ
Να μαστε όλοι γεροί πάνω απ όλα
 
Flesh "(You can't help) Sentimental Sundays " .... Νέο soul διαμαντάκι απ' τα μέσα των 80ς,των βραχύβιων Flesh (Βρετανοί λογικά) που υπήρχε στο σάουντρακ της ταινίας "Letter to Brezhnev"

 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα