Τι ακούω απόψε ...

Δυναμώνουμε τον ήχο..Αφιερωμένο για τη μέρα που ξημερώνει από τους Grave digger!
 
Mπορει η ευρωπη να ειναι νουμερο ενα στο power metal αλλα και στο αμερικα εχουν τα δεικα τους διαμαντακια.Ας γουσταρουμε λοιπον με τους Kamelot τα αλανια απο την φλοριντα. :cool: :cool: :cool: :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Aπογευματινη φραπεδια στο μαγαζι καθως βαραμε μιγες που δεν κυκλοφορει ουτε σκυλος εξω με τον ιο ακουγοντας τους φοβερους Edguy με τον εξαιρετικο Tobias Sammet να δεινει ρεστα στα φωνητικα ενω παραληλα κοβω δεντρα στο old school runescape για να ανεβασω level το woodcutting :p :p :p :p

 
Μια παρένθεση για απόψε..Ένα από τα 45άρια που έφεραν οι δικοί μου το '76 ερχόμενοι εδώ στην Ελλάδα, ήταν το "Wart auf mich".Υπέροχο τραγούδι.Το άκουγα συνέχεια μικρός όταν έμαθα να χειρίζομαι το πικάπ.Ήταν όμως η γερμανική διασκευή ενός ιταλικού τραγουδιού..Ένας αποχαιρετισμός, σε ένα σταθμό τρένων.Και μια υπόσχεση επανασύνδεσης σύντομα..Αλήθεια,αυτοί οι σταθμοί τρένων,θα μπορούσαν να χαρακτηριστούν "καταραμένοι" για τις μεγάλες αγάπες..Σταθμοί τρένων και μεγάλοι έρωτες είναι κακός οιωνός!..Ο σταθμός τρένων είναι "ταφόπλακα" για τον έρωτα!..Δεν το λέω εγώ.Δείτε το "Κασαμπλάνκα"..ή το "Οι ομπρέλες του Χερβούργου"..Και αν δεν πείθεστε,υπάρχει και το "Sunflower (1970)" με τη Λόρεν και τον Μαρτσέλο..Αφιερωμένο λοιπόν,η ορίτζιναλ έκδοση του "ελπιδοφόρου" ιταλικού τραγουδιού, σε όσους δεν άκουσαν αυτήν την υπόσχεση σε ένα..σταθμό τρένων!
 
Σταθμοί τρένων και μεγάλοι έρωτες είναι κακός οιωνός!..Ο σταθμός τρένων είναι "ταφόπλακα" για τον έρωτα!..Δεν το λέω εγώ.Δείτε το "Κασαμπλάνκα"..ή το "Οι ομπρέλες του Χερβούργου"..Και αν δεν πείθεστε,υπάρχει και το "Sunflower (1970)" με τη Λόρεν και τον Μαρτσέλο..Αφιερωμένο λοιπόν,η ορίτζιναλ έκδοση του "ελπιδοφόρου" ιταλικού τραγουδιού, σε όσους δεν άκουσαν αυτήν την υπόσχεση σε ένα..σταθμό τρένων!
Και αφου πιασαμε μεγαλους ερωτες και σταθμους τραινων, ενα λατρεμενο μου κομματι απο τον Γιαννη Παριο του 1976.
Με ποιον θα πας.

 
Πρωινη φραπεδια με μια απο της επικοτερες στιγμες του τεραστιου Kai Hansen.

 
Πίσω
Μπλουζα