Τι ακούω απόψε ...

Ποιος το θυμαται απο το MTV?

Γιατί στις τελευταίες αναρτήσεις σου βγαίνει το τελευταίο βίντεο ιδιωτικό; Πράγματι υπάρχει και είναι ιδιωτικό ή κάτι κάνεις και βγαίνει έτσι;
 
Γιατί στις τελευταίες αναρτήσεις σου βγαίνει το τελευταίο βίντεο ιδιωτικό; Πράγματι υπάρχει και είναι ιδιωτικό ή κάτι κάνεις και βγαίνει έτσι;
Πες μου πιο ειναι για να ποσταρω αλλο λινκ.Το τελευταιο παντως σε εμενα φαινεται κανονικα.
 
Πες μου πιο ειναι για να ποσταρω αλλο λινκ.Το τελευταιο παντως σε εμενα φαινεται κανονικα.
Φαίνεται το Don't Speak, το άλλο φαίνεται στην ανάρτησή σου ότι είναι ιδιωτικό.
Το ίδιο συμβάινει και στην ανάρτηση
όπου πάλι το τελευταίο βίντεο αναγράφει ότι είναι ιδιωτικό

1666194117827.png

Ομοίως στην ανάρτηση
1666194181329.png
 
Καλησπέρα. Καλώς ήρθατε.

Νίκος Δουλάμης - Σε Προσκαλώ (1992)

Πω πω τον είχα ξεχάσει τον υπέροχο wannabe Βοσκόπουλο των νεανικών μου χρόνων. Κομματάρα!
Άντε με έβαλες πάλι στο mood.
Eίχε και το σήριαλ χθες , με βλέπω να βάζω ένα Jack απόψε....

Κατερίνα Στανίση - Μύστικέ μου Έρωτα (1982)

 
Τελευταία επεξεργασία:
Η σύνθεση του Christian Saint-Preux με τη φωνή της Danielle Licari (“Οι Ομπρέλες του Χερβούργου”), που ήταν το μουσικό σήμα στη “Σύγχρονη Εύα”(1968-81), της Έλλης Ευαγγελίδου.

 
Πω πω τον είχα ξεχάσει τον υπέροχο wannabe Βοσκόπουλο των νεανικών μου χρόνων. Κομματάρα!
Άντε με έβαλες πάλι στο mood.
Eίχε και το σήριαλ χθες , με βλέπω να βάζω ένα Jack απόψε....

Κατερίνα Στανίση - Μύστικέ μου Έρωτα (1982)

Tο πέτυχα στο ράδιο και είπα το ίδιο, πω πω κομματάρα! Είμαι από προχθές στο mood με τον Κόλια που έβαλες. Bajar μου κάνει εντύπωση το ευρύ φάσμα μουσικών ειδών που ακούς, παιζεις και πιάνο. :anim_roll:

Εννοείται πως αγαπάμε την γνήσια λαική φωνή της κας Στανίση.

Η σύνθεση του Christian Saint-Preux με τη φωνή της Danielle Licari (“Οι Ομπρέλες του Χερβούργου”), που ήταν το μουσικό σήμα στη “Σύγχρονη Εύα”(1968-81), της Έλλης Ευαγγελίδου.

Ένα υπέροχο σύγχρονο κλασικό κομμάτι. Το έχω αναρτήσει και εγώ στα Ρετρό Γαλλικά Τραγούδια.


Καλημέρα.

Σπανουδάκης - Σαλέας - Ερωτικό (1984)

 
Φαίνεται το Don't Speak, το άλλο φαίνεται στην ανάρτησή σου ότι είναι ιδιωτικό.
Το ίδιο συμβάινει και στην ανάρτηση
όπου πάλι το τελευταίο βίντεο αναγράφει ότι είναι ιδιωτικό

Προβολή συνημμένου 250900

Ομοίως στην ανάρτηση
Σωστα τα βλεπεις ειχα αναρτησει μονο το Don't speak kai μονο αυτο κανενα αλλο δεν ειχα αναρτησει.
Μπορει απο καποιο λαθος δικο μου να βλεπεις καποιο εξτρα βιντεο που ειναι ιδιωτικο.
Ομοιως και στις προηγουμενες αναρτησεις που ειχα ποσταρει την Alanis Morissete και την Joan Osbourne σωστα
τα βλεπεις δεν ειχα αναρτησει καποιο βιντεο που ειναι ιδιωτικο καποιο λαθος μπορει να εκανα και να βλεπεις ενα εξτρα
βιντεο ιδιωτικο.
Ακριβως το ιδιο και με την αναρτηση με το ασμα της Μπεσσυς Αργυρακη.
Τις ομορφες καλησπερες μου κιολας.
 
Σωστα τα βλεπεις ειχα αναρτησει μονο το Don't speak kai μονο αυτο κανενα αλλο δεν ειχα αναρτησει.
Μπορει απο καποιο λαθος δικο μου να βλεπεις καποιο εξτρα βιντεο που ειναι ιδιωτικο.
Ομοιως και στις προηγουμενες αναρτησεις που ειχα ποσταρει την Alanis Morissete και την Joan Osbourne σωστα
τα βλεπεις δεν ειχα αναρτησει καποιο βιντεο που ειναι ιδιωτικο καποιο λαθος μπορει να εκανα και να βλεπεις ενα εξτρα
βιντεο ιδιωτικο.
Ακριβως το ιδιο και με την αναρτηση με το ασμα της Μπεσσυς Αργυρακη.
Τις ομορφες καλησπερες μου κιολας.
Τώρα κατάλαβα τι έχει συμβεί γιατί είδα την διαχωριστική γραμμή.
Είχες βάλει κάποιο βίντεο στα bookmarks το οποίο είναι ιδιωτικό.
Δες τον λογαριασμό σου.
 
Tο πέτυχα στο ράδιο και είπα το ίδιο, πω πω κομματάρα! Είμαι από προχθές στο mood με τον Κόλια που έβαλες. Bajar μου κάνει εντύπωση το ευρύ φάσμα μουσικών ειδών που ακούς, παιζεις και πιάνο. :anim_roll:

Εννοείται πως αγαπάμε την γνήσια λαική φωνή της κας Στανίση.


Ένα υπέροχο σύγχρονο κλασικό κομμάτι. Το έχω αναρτήσει και εγώ στα Ρετρό Γαλλικά Τραγούδια.


Καλημέρα.

Σπανουδάκης - Σαλέας - Ερωτικό (1984)

Κι εμενα μου αρεσουν τα λαϊκα.Με αφορμη και την Στανιση που ποσταρες θυμηθηκα ενα καταπληκτικο ασμα με το ντουετο Στανιση μαζι με τον
μακαριτη τον Καζαντζιδη.Οποτε θες ακουσε το.

 
Τώρα κατάλαβα τι έχει συμβεί γιατί είδα την διαχωριστική γραμμή.
Είχες βάλει κάποιο βίντεο στα bookmarks το οποίο είναι ιδιωτικό.
Δες τον λογαριασμό σου.
Ναι κατι τετοιο πρεπει να εγινε για να σου πω την αμαρτια μου δεν εχω μαθει καλα την καινουργια πλατφορμα του φορουμ.
 
Ναι κατι τετοιο πρεπει να εγινε για να σου πω την αμαρτια μου δεν εχω μαθει καλα την καινουργια πλατφορμα του φορουμ.
Δες τα παρακάτω στιγμιότυπα οθόνης και είναι εύκολο
1666270213704.png

1666270246945.png
 
Πίσω
Μπλουζα