Τι είναι το avatar σας , γιατί το επιλέξατε?

Άλλαξα την φωτογραφία του Indy με μια άλλη στάση του αλλά έτσι όπως την κοιτάζω μου φαίνεται μου αρέσει καλύτερα η παλιά. Η έκφραση του εδώ είναι σαν να υποφέρει από δυσκοιλιότητα :p .
 
johnny19818 είπε:
Άλλαξα την φωτογραφία του Indy με μια άλλη στάση του αλλά έτσι όπως την κοιτάζω μου φαίνεται μου αρέσει καλύτερα η παλιά. Η έκφραση του εδώ είναι σαν να υποφέρει από δυσκοιλιότητα :p .
Συμφωνω!Αλλαξε την!
 
angel_grig είπε:
Συμφωνω!Αλλαξε την!
+1:thumbup:

Για λιγο που προλαβα και την ειδα ηταν σαν να ειχε φαει....ασε μην πω καλυτερα.... :sealed: ...γιατι.... :ban:
 
fani_grgr είπε:
Το avatar που έχω αυτήν την στιγμή είναι ένα από τα αγαπημένα μου παιχνίδια τα pin & pon!
Δεν τα ξερω, αλλα ειναι γλυκουλια κι εχουν πολλη αθωοτητα.
 
νέο avatar κατάλληλο για την περίοδο αυτή!

από τον αγαπημένο μας ΠΟΠΑΥ...
 
περιοδικό ΠΟΠΑΥ, σε εορταστικούς ρυθμούς...
 
Εβαλα την μερλιν σε εορταστικούς ρυθμους αλλα δεν φαινεται :(
 
Παιδια βαλτε και οι αλλοι προεραιτικα( μου φαινεται πως την σκότωσα την λέξη :p ) παντα αβαταρ χριστουγεννων/ ε, πεθαινω για γκιζμο με σκουφακι αη-βασιλη
 
αριαδνη είπε:
Παιδια βαλτε και οι αλλοι προεραιτικα( μου φαινεται πως την σκότωσα την λέξη :p ) παντα αβαταρ χριστουγεννων/ ε, πεθαινω για γκιζμο με σκουφακι αη-βασιλη
Η χριστουγεννιατικη Καντυ κουκλιτσα! Πολυ καλη επιλογη candy fan ;)
 
:D

Shin Kazama!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αριαδνη είπε:
Παιδια βαλτε και οι αλλοι προεραιτικα( μου φαινεται πως την σκότωσα την λέξη :p ) παντα αβαταρ χριστουγεννων
Προαιρετικά. Δεν την πολυσκότωσες, απλώς το αι και το ε έπρεπε να αντιμετατεθούν.

Ελέφαντα με αγιοβασιλιάτικο σκουφάκι βρήκα, και πέρσι είχα βρει ένα κακάσχημο, αλλά ας πούμε ο δύστυχος ο johnny19818 πού να βρει αντίστοιχο Indiana Jones?
 
Μολις πηγα να αλλαξω ειδα την ιδεα σου Αριαδνη, οποτε....

Μια απο τις αγαπημενες μου γιορτινες εικονες. Την ξαναβρηκα προσφατα και την σκαναρισα.

Απο Βαβουρα του 1986. :D
 
Παιδια καλα κανετε ναι ο τζονι δυσκολα θα βρει ιντι με σκουφακι αγιο βασιλιατικο

δες τε αυτό το μωρο

th
 
Πίσω
Μπλουζα