Τι είναι το avatar σας , γιατί το επιλέξατε?

όμορφο avatar με ένα αγαπημένο ηθοποιό μας!
 
Μια Κάντυ να διαβαζει ως κάντυ φαν που περιμένει πως και πως την νέα νουβέλα :D
 
Ωραία ιδέα θα αλλάζω κάθε μέρα avatar για να χω περισσότερα posts και να γίνω πολυσχολίαστος :p To δικό μου avatar είναι πολύ γνωστό σε όσους έχουν την ίδια αγάπη όπως εγώ για το συγκεκριμένο χαρακτήρα και παντελώς άγνωστο σε πολύ κόσμο.
 
SurvivalHorror είπε:
To δικό μου avatar είναι πολύ γνωστό σε όσους έχουν την ίδια αγάπη όπως εγώ για το συγκεκριμένο χαρακτήρα και παντελώς άγνωστο σε πολύ κόσμο.
Αλήθεια από ποιο παιχνίδι είναι; Έχω παίξει λίγα horror games και δεν μου λέει κάτι.
 
johnny19818 είπε:
Αλήθεια από ποιο παιχνίδι είναι; Έχω παίξει λίγα horror games και δεν μου λέει κάτι.
Δε σου λέει κάτι Γιάννη γιατί όπως θυμάμαι δεν έχεις μεγάλη σχέση με ps3 σωστά ?Είναι ένα από τα καλύτερα παιχνίδια στο ps3(μαζί με το Heavy Rain για μένα)και ένα από τα καλύτερα που έχουν βγει ποτέ.Είναι το "The Last Of Us"και η χαρακτήρας λέγεται Εllie με την οποία δένεσαι πολύ καθώς κυλάει το παιχνίδι με τον ατίθασο χαρακτήρα της και τη συμπεριφορά της σε κάποια σημεία που αναλαμβάνει ευθύνες πολύ μεγαλύτερες για την ηλικία της αναγκαστικά.Έχω παραγγείλει εδώ και 2 χρόνια και μία μπλουζίτσα της από την Αγγλία.Είναι πολλά πράγματα που μπορώ να πω,αλλά δε θέλω να αποκαλύψω άλλα από το σενάριο του παιχνιδιού.IMAG0002.jpg

Ajax87 είπε:
Ειναι η Ellie , το κοριτσακι απο το Λαστοβα (Last of Us
tinysmile_tongue_t.png
ps3/ps4 http://en.wikipedia.org/wiki/The_Last_of_Us ).
Μ Α Ρ Υ Τ Ι Ρ Ι Α Ρ Η !! :p όχι μαρτυριάρη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
SurvivalHorror είπε:
Μ Α Ρ Υ Τ Ι Ρ Ι Α Ρ Η !! :p όχι μαρτυριάρη
Περιμενα να του απαντησεις, ειδα οτι δεν απανταγες και ειπα να του γραψω εγω. Αλλα τελικα εγραψες και εσυ :p
 
Ωραίο πιπινάκι :supergrin:
 
@PT8

LoL!! Τις φυλακης τα σιδερα ειναι για τους Λεβεντες!! :diablotin: (οχι του Βασιλη Λεβεντη , τους απλους :p )
 
Ajax87 είπε:
@PT8 LoL!! Τις φυλακης τα σιδερα ειναι για τους Λεβεντες!! :diablotin: (οχι του Βασιλη Λεβεντη , τους απλους :p )
Τώρα δε χρειάστηκε να πω τίποτα,με κάλυψες απόλυτα :D
 
Χαχαχα! Τι να κάνω ρε παίδες, δεν έχω καμία επαφή με παιχνίδια αλλά μου άρεσε το avatar.
 
@survivalhorror Κάνεις λάθος όταν λες "δεν έχεις μεγάλη σχέση με ps3". Το σωστό είναι ότι δεν έχω καμία σχέση με PS3 :p . Βάλε κι εσύ καμια Jill ή Claire να γουστάρουμε!!
 
το βιβλίο της Γλώσσας της Α' Δημοτικού, ένα από τα αγαπημένα μου βιβλία, κοσμεί το νέο μου avatar...
 
Το avatar μου είναι ρέτρο, αλλά λίγο τύχαιο, δεν δηλώνει κάτι το οποίο να είμαι superfan.

Είναι ένα σκαναρισμένο που είχα χρησιμοποιήσει σε διάφορα demos μου, για rotozoomer effect.

Αλλά είναι κάτι ξεχασμένο που δεν μπορώ να βρω κάπου αλλού και δεν ξέρω τον αρχικό artist (Φαντάσου να το πετύχει τυχαία, χαχα).

Ήταν μια καρτονένια μάσκα που δίναν δώρο σε παλιά γαριδάκια, δρακουλίνια νομίζω; Ήταν για τις απόκριες, έκανες τρύπες στα μάτια και τη φορούσες με λαστιχάκι. Ο αδερφός μου την είχε κολημένη στην πόρτα και εγώ είπα "Ααα ότι πρέπει για γραφικά για το rotozoomer και τη σκανάρισα" το 1998 νομίζω.
 
η Γλώσσα μου για τη Β' τάξη, άλλο αγαπημένο βιβλίο...
 
Ενα απο τα αγαπημενα μου αλμπουμ panini, το Transformers, του1983..
 
Πίσω
Μπλουζα