Τι είναι το avatar σας , γιατί το επιλέξατε?

Έβαλα άβαταρ το μάτι το αγρινιωτικο το ορίτζιναλ που ολα τα ερευνα:fafoutis::):pκαι δεν αφήνει τίποτα να πέσει χάμω. Τώρα που κολλάει και ο Τσάπλιν είναι θέμα προς ψυχολογική ερευνα:ghostface:
 
To προηγούμενο που είχες με μια κοπέλα στα κίτρινα τι ήταν;
 
Έβαλα άβαταρ το μάτι το αγρινιωτικο το ορίτζιναλ που ολα τα ερευνα:fafoutis::):pκαι δεν αφήνει τίποτα να πέσει χάμω. Τώρα που κολλάει και ο Τσάπλιν είναι θέμα προς ψυχολογική ερευνα:ghostface:
Μια χαρά το μάτι το καλό το τσακίρικο. Ανήκει και σε κούκλα κοπελιά.
Έτσι ακριβώς και είναι και ψυχούλα στο χαρακτήρα η Μαίρη!
ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΓΡΙΝΙΩΤΙΣΣΑ
 
Για όσους/ες δεν έχουν δει σχετικές αναρτήσεις-σχόλιά μου, σχετικά με την τραγουδίστρια Μαντώ , έχω βάλει φωτογραφία της στο άβατάρ μου.
 
Ευχαριστώ παιδιά για τα καλά σας λόγια για το μάτι της θαντερας! Ο Πυθαγόρας έγραψε το τραγούδι για την διάσημη Αγρινιωτισσα η οποία ήταν πραγματικό πρόσωπο.
 
Πασχαλινό άβαταρ ! Παιδιά βάλτε και σεις αν θέλετε , always υπάρχει κάποια εικόνα με τζιν τιρνευ πασχαλινή;
 
Έχω ψάξει αλλα δεν έχω βρει κάποια ας πούμε πασχαλινή φωτογραφία της. Για αυτό και δεν έχω αλλάξει άβαταρ.
 
κι εγώ δεν βρήκα sara kay πασχαλινό που να μου αρέσει δηλαδή οπότε έβαλα αυτά τα vintage victorian bunnies, χρόνια πολλά παιδιά!!
 
Έβαλα Gene με κόκκινη καπελαδούρα και τα λελούδια!

@αριαδνη Λίγο η κόκκινη καπελαδουρα της, λίγο τα λουλούδια που έχει στην φωτογραφία της... μου θυμίζουν κάτι πασχαλινό..



images



59744.jpg


Gene Tierney Πασχαλίτσα! :)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Το δικό μου avatar που έβαλα μόλις είναι μια στάμπα από ένα αγαπημένο μου μπλουζάκι που είχα πάρει πριν 10-11 χρόνια αλλά δυστυχώς δεν υφίσταται πλέον. Ευτυχώς πρόλαβα και την κράτησα σε φωτογραφία
 
Πίσω
Μπλουζα