Τι είναι το avatar σας , γιατί το επιλέξατε?

1581707005691.png
Κατσουλίνο (Φεβρουάριος 2012 - Μάρτιος 2018)

1581707065646.png
Patrick Duffy - Ο Άνθρωπος Από την Ατλαντίδα (Μάρτιος 2018 - Μάιος 2019)

1581707106318.png
Ο Andy McCluskey του συγκροτήματος Orchestral Manoeuvres in the Dark (Μάιος 2019 - Δεκέμβριος 2019)


1581706124091.png
Το Χριστουγεννιάτικό μου άβαταρ με τον Άρνολντ Σβαρτσενέγγερ


1581706290819.jpeg
Και το καινούριο είναι ο Doug Fieger, ο οποίος ήταν τραγουδιστής του συγκροτήματος The Knack, που γνώρισε μεγάλη επιτυχία με το τραγούδι "My Sharona"
 
Ο αγαπημένος μου κακός.

Αν και θα μπορούσα να βάλω κάποιο από τα κάδρα από το επεισόδιο «Σχολή του Κακού».

αρχείο λήψης (1).pngαρχείο λήψης (2).pngαρχείο λήψης.png

O Ken απο το street fighter.

95% το avatar μου έχει και θα έχει εικόνες του η gif απο το street fighter.

Γιατί ενώ είχε δύσκολα παιδικά χρόνια και απώλειες που τον σημάδεψαν στη ζωή του, στο τέλος βρήκε τον δρόμο του.

Ενώ οι άλλοι στη σειρά απόκτησαν δύναμη είτε απο δαίμονες είτε για τη δόξα είτε για τη κυριαρχία του κόσμου, αυτός στάθηκε ισάξιός τους αποκτώντας δύναμη για να προστατέψει αυτούς που αγαπάει.Τη γυναίκα του, το παιδί του και το καλύτερό του φίλο.

Εξάλλου ποιος δε θα ήθελε να είναι στη θέση του.Είναι πανέξυπνος, παντοδύναμος, πανέμορφος και πάμπλουτος.

Προβολή συνημμένου 191783

Προβολή συνημμένου 191784

Προβολή συνημμένου 191785

Προβολή συνημμένου 191786

Προβολή συνημμένου 191787

Προβολή συνημμένου 191788

Προβολή συνημμένου 191789

Προβολή συνημμένου 191790

Προβολή συνημμένου 191791

Προβολή συνημμένου 191792


Ε λοιπόν εμείς θα τα πάμε πολύ καλά.

Ωραίος!

Αν και προσωπικά θα έβαζα τον Ργιου με εκείνο το βλέμμα από τα πρώτα παιχνίδια.

ryu ken.jpg
ryu.gif
ryu all.jpg

Kαι τον έλεγαν σαγώνια "Jaws" ...........

Το δικό μου δεν ξέρω τι είναι..........

Το σήμα της Ατάρι και από κάτω タオツポス που δεν ξέρω τι σημαίνει.
 
να δώσω μερικές εξηγήσεις για το δικό μου:είναι επίτηδες ανορθογραφία του megadeath, που σημαίνει εκατομμύρια θάνατοι, από την αγαπημένη μου ταινία Dr.Strangelove, που είναι εξαιρετική και εξ αιτίας του Peter Sellers και του "μαύρου" χιούμορ της. Σε ένα σημείο λένε ότι θα μπορούσαν να κάνουν τον Γ'Παγκόσμιο Πόλεμο, με κόστος σε ανθρώπινες ζωές Χ megadeaths. (πως λέμε megawatt, megabyte κλπ.).Οι Megadeth είχαν κατεξοχήν αντιπολεμική θεματολογία στους δίσκους τους. Οι Uskoke ήταν κάτι γιουγκοσλάβοι πολεμιστές,σ το αγαπημένο μου βιβλίο στα γερμανικά, για την προπολεμική Γιουγκοσλαβία, Die rote Zora (=η κόκκινη Τσόρα). εφηβικό βιβλίο με συμμορίες και περιπέτειες παιδιών κλπ.τσόρα.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Είναι το κορίτσι του Μαη σε ενναλαγη με Μάτινα Μανταρινακη αφού βρίσκεται σε ταπεινα χαμομηλακια ανάμεσα! Καλό μήνα!
 
Κοτσαρα φωτό μου με μπλούζα Μονροε που μου έκαναν δώρο και ρωτησα την μάνα μου ποια είναι ή πιο όμορφη εγώ ή ή Μαιρυλιν και μου απάντησε ή Μαιρυλιν χωρίς να το σκεφτει και της πήρα γλάστρα με άσπρο τριαντάφυλλο χθες στην γιορτή της μητέρας
 
Κοτσαρα φωτό μου με μπλούζα Μονροε που μου έκαναν δώρο και ρωτησα την μάνα μου ποια είναι ή πιο όμορφη εγώ ή ή Μαιρυλιν και μου απάντησε ή Μαιρυλιν χωρίς να το σκεφτει και της πήρα γλάστρα με άσπρο τριαντάφυλλο χθες στην γιορτή της μητέρας

Καλά έκανες Αριάδνη.

Μου άρεσε πολύ η φωτογραφία σου που είχες βάλει στο μαγαζί με τα ρούχα της φίλης σου.
 
Στο αβαταρ μου έχω βάλει μια φωτογραφία της πανέμορφης Gene Eliza Tierney (Τζιν Τίρνεϊ). :love:

Παλιότερα είχα μια άλλη φωτογραφία της Τίρνεϊ και αν αλλάξω στο μέλλον αβαταρ θα βάλω πάλι φώτο της Τζιν Τίρνεϊ! :icon_lol:

ΥΓ. Νομίζω το πιάσατε το νόημα.. Ότι λατρεύω την Τζιν :love:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Στο αβαταρ μου έχω βάλει μια φωτογραφία της πανέμορφης Gene Eliza Tierney (Τζιν Τίρνεϊ). :love:

Παλιότερα είχα μια άλλη φωτογραφία της Τίρνεϊ και αν αλλάξω στο μέλλον αβαταρ θα βάλω πάλι φώτο της Τζιν Τίρνεϊ! :icon_lol:

ΥΓ. Νομίζω το πιάσατε το νόημα.. Ότι λατρεύω την Τζιν :love:
Στεναχωριεμαι που αυτή ή εξωτική γυναίκα δεν είχε μία θέση στις ωραιότερες γυναίκες όλων των εποχών , μεγάλη αδικια!
 
Στεναχωριεμαι που αυτή ή εξωτική γυναίκα δεν είχε μία θέση στις ωραιότερες γυναίκες όλων των εποχών , μεγάλη αδικια!

Αν διαβάσεις στο ίντερνετ αλλα και σε σχόλια στο YT την θεωρούν την πιο όμορφη ηθοποιό εκείνης της εποχής αλλα και την ομορφότερη όλων των εποχών του κινηματογράφου. ;)
 
Αν διαβάσεις στο ίντερνετ αλλα και σε σχόλια στο YT την θεωρούν την πιο όμορφη ηθοποιό εκείνης της εποχής αλλα και την ομορφότερη όλων των εποχών του κινηματογράφου. ;)
Eιναι κρίμα να μην την βάζουν και καλά οι ειδικοί στην δεκάδα, δεν βαριέσαι.
 
New avatar καθώς προσπαθώ να κάνω ένα οχταχρονο κοριτσάκι να αγαπήσει την καντυ καντυ, τα πάω καλά! Μέχρις στιγμης! Το ποδηλατακι του με την καντυ πάνω!
 
Το τωρινό αβαταριο είναι από ταπετσαρία σε μαγαζί με μπιζου! Δεν είναι όμορφο;
 
Γειά σου Αριάδνη! :wave:

Σε βλέπω με σκουφάκι και χοντρό μπουφάν και καταλαβαινω ότι έρχεται κατα δω η κακοκαιρία που λένε αυτές τις μέρες..
 
Πότε έπιασε κρύο στο φαρ ουέστ βρε Αριάδνη; άλλες πληροφορίες είχα αυτές τις μέρες. Αν και νομίζω ότι η φωτογραφία είναι από την περσινή έκθεση βινυλίων του Δεκέμβρη όπου πράγματι είχε χτυπήσει τρελά μπιλοζίρια (που λέει κι ο elephadas).
Ποια είπαμε ότι είναι η κυρία πίσω σου; :p
 
Πότε έπιασε κρύο στο φαρ ουέστ βρε Αριάδνη; άλλες πληροφορίες είχα αυτές τις μέρες. Αν και νομίζω ότι η φωτογραφία είναι από την περσινή έκθεση βινυλίων του Δεκέμβρη όπου πράγματι είχε χτυπήσει τρελά μπιλοζίρια (που λέει κι ο elephadas).
Ποια είπαμε ότι είναι η κυρία πίσω σου; :p
Από τότε είναι ναι την είδες; Είχε έρθει και Γεωργαντας και Θαλασσινός και είχαμε και τον Ντι Τζει της μπαρμπαρελα
 
Πίσω
Μπλουζα