Τι ζώδιο είστε;

Εγώ πάλι, είμαι σέξυ συγγραφέας. Να, ορίστε. Καινούριοι ορίζοντες. Λέτε ν' ασχοληθώ με τη συγγραφή? Και τι να συγγράψω? Την αυτοβιογραφία μου? Βέβαια, είμαι Open minded, το είδαμε αυτό κάποιες μέρες πριν, αλλά δεν είμαι και πολύ dirty mind. Ε, δε βαριέστε. Κάτι καλό θα σκεφτώ να γράψω. Μετά, θα εκδοθώ. Όχι, παρντόν. Θα πάω να εκδόσω το πόνημά μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εγώ πάλι, είμαι σέξυ συγγραφέας. Να, ορίστε. Καινούριοι ορίζοντες. Λέτε ν' ασχοληθώ με τη συγγραφή? Και τι να συγγράψω? Την αυτοβιογραφία μου?
Ότι και να γράψεις, άμα βάλεις για φόντο τη Σκόπελο, θα γίνει best seller.
 
Ότι και να γράψεις, άμα βάλεις για φόντο τη Σκόπελο, θα γίνει best seller.

Και μόνο που το έγραψες αυτό, σε λάτρεψα. <3 Πάντως, δεν είναι κακό σαν σκέψη. Αν είχα ταλέντο, θα το σκεφτόμουν. Δεν έχω όμως. :)
 
Και μόνο που το έγραψες αυτό, σε λάτρεψα. <3 Πάντως, δεν είναι κακό σαν σκέψη. Αν είχα ταλέντο, θα το σκεφτόμουν. Δεν έχω όμως. :)
Γιατί αυτοί που εκδίδουν τα βιβλία τους έχουν ταλέντο;
Βουρ! Αφού το λέει και το ζώδιό σου!


Τέσσερις εκπρόσωποι του ζωδιακού που «χάνουν στην αγάπη».
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπα. Εγώ πάντα περιμένω το χειρότερο από τους άλλους ανθρώπους κι έτσι δεν φοβάμαι μην με απογοητεύ.σουν
 
Γιατί αυτοί που εκδίδουν τα βιβλία τους έχουν ταλέντο;
Βουρ! Αφού το λέει και το ζώδιό σου!


Τέσσερις εκπρόσωποι του ζωδιακού που «χάνουν στην αγάπη».

Φιου!!!!! Ευτυχώς, δεν χάνω στην αγάπη. Ανάσανα τώρα. Πολύ μας εργάζονται τα ζώδια. Ειδικά αυτό ότι οι Παρθένοι χάνουν στην αγάπη.... Τι να σας πω... Εγώ από εμπειρία, αλλιώς τα ήξερα τα πράγματα. Ίσως να παίζει ρόλο ο ωροσκόπος. Τι να πω.

Αφήστε που αυτή η ενεργητικότητα που έχουμε εμείς οι ΤΟΞΌΤΕΣ δε μας αφήνει να νιώσουμε άνετα με άτομα που δεν έχουν το ίδιο σφρίγος. Τι διαβάζω νυχτιάτικα η γυναίκα, ξαπλωμένη και έτοιμη να με πάρει ο ύπνος. Το πόσο ενεργητική αισθάνομαι τώρα, αδύνατον να σας το περιγράψω!
 
Αυτό το παθητικοί δολοφόνοι τι είναι πάλι; Οι ηθικοί αυτουργοί μαλλον
 
:icon_lol:Εγώ είμαι Άρχοντας των Ναρκωτικών. ΟΚ, είναι πολλά τα λεφτά Άρη. Δεκτόν. Δεκτόν. Βλέπω κι ο σύζυγος είναι Απατεών. Κάνουμε καλό δίδυμο λοιπόν.
Κονομα μεγάλη προβλέπεται:fafoutis:
 
Οι Λέοντες , οι παρθένοι και οι δίδυμοι της ρετρό θα πρέπει να συστήσουμε το the kopanoi 2 ως οι απατεώνες του ζωδιακού
 
Νομίζω ότι αυτή τη φορά θα προτιμήσω τον ωροσκόπο. Πάντα με ενθουσίαζε η ιδέα του να γίνω χάκερ. :D
 

Για το "Πορτραίτο του Ντόριαν Γκρέι" ΟΚ. Αλλά ότι θέλω να βλέπω μόνο διδακτικές ταινίες, το μαθαίνω μόλις τώρα.
 
Θα σύστηνα το The Help... Συγκλονιστική ταινία
 
Όταν ήμουν νέος Παρθένος πραγματικά έβλεπα τέτοιες ταινίες. Εδώ και δεκαετίες όμως δεν μπορώ διότι είναι ψυχοπλακωτικές. Τώρα ούτε κάποιες κωμωδίες δεν μπορώ να δω όταν ο καλός τραβάει των παθών του τον τάραχο (με αστείο τρόπο βεβαίως) μέχρι να θριαμβεύσει στο τέλος. Ούτε ντοκυμανταίρ για τη φύση διότι το κακό λιοντάρι τρώει την καλή ζέβρα και πάλι ψυχοπλακώνομαι.

To West Side Story όμως εξακολουθεί να μ' αρέσει λόγω μουσικής και χορού. Εννοώ βέβαια την παλιά ταινία. Την πρόσφατη αρνούμαι και να τη σκεφτώ ακόμη. Την πρόζα και τα σακχαρούχα τραγούδια (Μαρία, μαριαμαριαΜαρίιιια) τα βαριέμαι και τα παίζω FF. Αλλά

 
Πίσω
Μπλουζα