Τι θα γινόταν αν...(μια μίνι ιστορία γεμάτη χιούμορ)

Ευχαριστω πολυ Χουανα!!! :flower:

Οσο για το τι πινω...

...Νερακι κανει καλο και στα νεφρα.... :animlaugh:
 
Αχ!! Κλαίω!!! Θελω κι εγώ!!! Μπραβο σου όμως, πολύ καλή δουλεια!!! μου εδωσες ιδεα τωρα!!
 
Μπράβο ρε συ Σταύρο :clap: :clap: :clap: πολύ καλό .Οι δε σχολιασμοί σου είναι all the money :thumbup:
 
and1 είπε:
Μπράβο ρε συ Σταύρο :clap: :clap: :clap: πολύ καλό .Οι δε σχολιασμοί σου είναι all the money :thumbup:
Ειπαμε μια ιστορια γεματη χιουμορ... :D

Να 'σαι καλα ρε συ Αντικο,σε ευχαριστω!!! ;)

Πλακα-πλακα μια που το εφερες στην επιφανεια....

Καιρο εχω να κανω κατι τετοιο....Χμμμμ... :wait2: ...για κατσε να το δουλεψω λιγακι.... :diablotin: :diablotin: :diablotin:
 
Αν ήταν στο χέρι μου, θα σε διόριζα στην ΔΤ να κάνεις εκπομπές/παραστάσεις για παιδιά._ :sta2
 
PT8 είπε:
Αν ήταν στο χέρι μου, θα σε διόριζα στην ΔΤ να κάνεις εκπομπές/παραστάσεις για παιδιά._ :sta2
Να 'σαι καλα φιλτατε,αλλα να λειπει το βυσσινο! :nono:

Το εχω ξαναδηλωσει,κανω απλα το χομπι,την τρελα μου και δεν το βλεπω σαν επαγγελμα.

Απλα με χαροποιει ιδιαιτερα που ολη αυτη η τρελα εχει ανταποκριση και αρεσει,αυτη ειναι η μεγαλυτερη μου ανταμοιβη.:[
 
stayros είπε:
Να 'σαι καλα φιλτατε,αλλα να λειπει το βυσσινο! :nono:
Το εχω ξαναδηλωσει,κανω απλα το χομπι,την τρελα μου και δεν το βλεπω σαν επαγγελμα.

Απλα με χαροποιει ιδιαιτερα που ολη αυτη η τρελα εχει ανταποκριση και αρεσει,αυτη ειναι η μεγαλυτερη μου ανταμοιβη.:[
Ο Κομφουκιος ομως ειπε :Διάλεξε ένα επάγγελμα που σου αρέσει και δεν θα ξαναχρειαστεί να δουλέψεις στη ζωή σου. ;)
 
angel_grig είπε:
Ο Κομφουκιος ομως ειπε :Διάλεξε ένα επάγγελμα που σου αρέσει και δεν θα ξαναχρειαστεί να δουλέψεις στη ζωή σου. ;)
Μωρε ο Κομφουκιος καλα το ειπε αλλα δυστυχως κατι τετοιο στην χωρα μας

ειναι πολυ δυσκολο να εχει ανταποκριση στο ευρυ κοινο. :precry:
 
Τώρα το είδα το ωραίο αυτό θέμα. Μπράβο Σταύρο!! Κατάλαβα ότι έβαλες τα εντελώς αντίθετα αλλά ο Wally γιατί "τα΄χει" με τη Zanussi δεν κατάλαβα.
 
johnny19818 είπε:
Τώρα το είδα το ωραίο αυτό θέμα. Μπράβο Σταύρο!!
Ειδες το μονο πρωτο μερος....προχωρα παρακατω...εχει κι αλλο! :sta2

johnny19818 είπε:
Κατάλαβα ότι έβαλες τα εντελώς αντίθετα αλλά ο Wally γιατί "τα΄χει" με τη Zanussi δεν κατάλαβα.
Προ διετιας ρετροσυναντηση.... ::)

attachment.php


Εγω παντως για την φωτο δεν ξερω τιποτα.... :eek: ....τυχαια βρεθηκε στις φωτογραφιες μου....
smiley-music037.gif
"]
smiley-music037.gif
[/url]
 
Φίλε Σταύρο σε ευχαριστώ!

Καταπληκτική η ιστορία καθώς και οι customies σου! :D Εκπληκτικά τα σκηνικά και τα πλάνα σου!

Πραγματικά μου ξέφυγε τελείως αυτό το επεισόδιο! Το απόγευμα θα το διαβάσουμε με τον γιο μου!
 
Πίσω
Μπλουζα