Τι μου έφερε ο ταχυδρόμος!

Αν δεν τα εχεις τα τεύχη ειναι super προσφορά. Αν τα εχεις ειναι λιγο φτυσιμο στα μουτρα.
 
Πανε πολλοι μηνες απο την τελευταια φορα, αλλα ηρθε η ωρα για μερικα ακομα ψωνια απο τις εκδοσεις Μικρος Ηρως. Αρκετα πραγματακια αλλα ευτυχως δεν πονεσε τοσο πολυ γιατι αγορασα καποια σετακια που ειναι πιο οικονομικα.



Αρχιζω με ωραια αφισα Μιστερ Νο που απ' οσο ξερω δεν εχουν ξαναδωσει.



Ωραιος καταλογος εκδοσεων 2023 και δωρακι που δυστυχως ειχαν ξαναδωσει παλιοτερα.



Μιστερ ΝΟ #16 - Πτήση για το Ρίο. 250 σελιδες δρασης!






Μιστερ ΝΟ #17 - Ανάνγκα!






Κορτο Μαλτεζε - Μου, σε τρεις τομους. Αυτα τα εξωφυλλα! :love:









Επιτελους μπορω να ολοκληρωσω το κουτι της οργης. :bash:



H συνεχεια στο επομενο μηνυμα, λογω του περιορισμου 20 εικονων ανα μηνυμα απο album.
 
Συνέχεια απο το προηγούμενο μηνυμα.

Πηρα και δωρα για τα ανιψακια. Τα ανοιξα γιατι ειχαν τις τιμες επανω, αλλα ηθελα να ριξω και μια ματια γιατι δεν ηξερα τι μερος του λογου ειναι και φοβομουν μην εχουν τιποτα ξεβράκωτες μεσα. Ευτυχως φαινονται πολυ ωραια.


Ροβινσώνας Κρούσος






Μομπι Ντικ




 
Τελευταία επεξεργασία:
Υπήρχε τέτοιο περιοδικό δραχμές 50, οι δραχμές μας μάραναν :icon_lol:
GIIvcxXXcAAHj5w.jpeg
 
Μια ακομα αγορα απο τις εκδοσεις Μικρως Ηρως. Φωτια οι τιμες, αλλα τι δεν ειναι ακριβο στις μερες μας;

Αρχιζω με τα δωρακια, που νομιζω δεν τα ειχαν ξαναδωσει.

P3319945.JPG


Μίστερ Νο #18 – Μακακαράουα

P3319946.JPGP3319947.JPGP3319948.JPGP3319949.JPG

Κόρτο Μαλτέζε - Η Βασίλισσα της Βαβυλώνας

P3319952.JPGP3319953.JPGP3319954.JPGP3319955.JPG

Ηθελα να αγορασω και τα δυο τευχη Μικρός Ήρως - Επετειακή Έκδοση 70 χρονια, αλλα δεν μπορω να δικαιολογήσω το κοστος, σχεδον 30€ για 200 σελιδες συνολο... :(
 
Δεν εχω ασχοληθει με το θεμα και δεν το εχει παρει το ματι μου το συγκεκριμενο, αλλα με 68 σελιδες, αμφιβαλλω οτι ηταν ολες οι ιστοριες που εχουν εκδοθει ποτε στην Ελλαδα.

Προσωπικα, αν σκοπευα να μαζευω Παιδι Πανθηρα, θα πηγαινα στην πηγη.
 
Πίσω
Μπλουζα