Τι χαμπέρια;

Rygar είπε:
E αφου είσαι καλά, ο κόζμος θα προχωράει ακάθΙκτος.... Ρε το μουρλόνε....κάθε τρεις και λίγο μας πρήζει....

"κάθε τρεις και λίγο" σε χρόνια

Παντως δεν μπορεις να πεις! Ειμαι Αγγλος στα ραντεβου μου....................... :p
 
teflon είπε:
Παντως δεν μπορεις να πεις! Ειμαι Αγγλος στα ραντεβου μου....................... :p
Είπε... και χάθηκε μέσα στο σκοτάδι, για άλλα 3 χρόνια...

Καλωσόρισες, καλωσξανάρθες, τι να πω.... :D :p
 
Ορμομενος απο το ευχαριστο ποστ του teflon:Ρε παλιοσειρες, περνατε που και που απο εδω να λεμε καμια καλημερα
 
Παντως ρε παιδια εχουν περασει 10 χρονια απο τα ατελειωτα τρολλαρισματα γελιου εδω μεσα !χαχαχαχαχα ! Ρε τι φαση ειχαμε !!!!

Ετσι ειναι....!!!

Οι παλιες αγαπες δεν πεθαινουν ποτε.....!!!! :2beers: :tease:
 
Είπαμε ! Αγγλος στα ραντεβού μου. Πέρασαν κιόλας αλλα 3 χρόνια από το τελευταίο μου post εδω μέσα.... :D
Ο teflon είμαι που ξεχασα το password και δεν μπορώ να συνδεθώ.
Το αλτσχάιμερ μου χτύπησε την πόρτα RYGAAAAAAR... !!!
 
Είπαμε ! Αγγλος στα ραντεβού μου. Πέρασαν κιόλας αλλα 3 χρόνια από το τελευταίο μου post εδω μέσα.... :D
Ο teflon είμαι που ξεχασα το password και δεν μπορώ να συνδεθώ.
Το αλτσχάιμερ μου χτύπησε την πόρτα RYGAAAAAAR... !!!
Απάν ρε, που χάθηκες τόσο καιρό; Ούτε ένα τηλέφωνο;
 
@kangas Welcome back. Χρόνια και ζαμάνια!

Σου έστειλα pm με οδηγίες πως να μπεις στο teflon account.
 
Είπαμε ! Αγγλος στα ραντεβού μου. Πέρασαν κιόλας αλλα 3 χρόνια από το τελευταίο μου post εδω μέσα.... :D
Ο teflon είμαι που ξεχασα το password και δεν μπορώ να συνδεθώ.
Το αλτσχάιμερ μου χτύπησε την πόρτα RYGAAAAAAR... !!!
Ελα ραααααα!!!!! Χαχαχαχαχα! Οπως λέει και το ανέκδοτο με τις γριές που κάνουν επίσκεψη σε φίλη τους που έχει Αλσχάιμερ και τους φτιάχνει καφέ όλη την ώρα "Αυτή η κερά Θοδώρα, χρυσή γυναίκα, αλλά αυτή τη φορά ούτε έναν καφέ δε μας έκανε".
@kangas
Σου έστειλα pm με οδηγίες πως να μπεις στο teflon account.
Στείλτες μου εμένα για να του τον αλλάξω εγώ και μετά να του τον ανταλλάξω με ό,τι ρετρό του'χει απομείνει.
 
Ωπ ! Να 'μαι πάλι! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! Ευχαριστώ AEON. Νιώθω πάλι ο ευατος μου.

Δεν εχει αλλαξει τπτ έ?

@telonio Μην ανησυχεις μαθαίνω τα νέα σου απο έναν τύπο που του χεις παρκάρει ενα σωρο καμπίνες χαχαχαχα!!!
@DINO Πιστος στα ραντεβού έτσι? χαχαχα
Στείλτες μου εμένα για να του τον αλλάξω εγώ και μετά να του τον ανταλλάξω με ό,τι ρετρό του'χει απομείνει.
Το 'ξερα τι κουμασι εισαι και του λόγου σου...... :fafoutis: Ξερεις τι μου έμεινε ε?
https://www.mac-history.net/wp-content/uploads/2008/10/apple_i1.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Οπου να'ναι με τα κρύα θα το κάπσεις κι αυτό. Βέβαια θα'χεις φωτιά 5 μήνες....
 
Τα λέμε μετα την καραντίνα ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!
:mitsotakis:
 
Ελαααααα Ρεεεεεεε !!!!! Τι εγινεεεεεεεε........ !!!!!!!

Γερασατε ρε καθολου ή μεινατε ιδιοι?

Εγω οπως βλεπετε ιδιος εμεινα ..... Βαζω ξυπνητηρι καθε 3 χρονια ..... σας γραφω μια μ@$%#&**ια και ξαναπεφτω για υπνο.... :sleep:

Ακομα δεν συμπληρωσα υπνο απο τα ξενυχτια τοτε !

@Rygar τι εγινε ; Σου καηκε η Amiga ή ακομα;
 
@Rygar τι εγινε ; Σου καηκε η Amiga ή ακομα;
Πού'σαι ραααααααααααα!!!! χαχαχαχαχαχαχ! Πού'σαι ρε μ'λαρ! Χαθκαμ'! Τί φκιάνς;;; Ετσι μιλάνε στο χωριό μου.

Τί κάνεις ρε Βασιλάρα; Οχι η ΑμίΚα (όπως την έλεγε κι η μανα μου) δεν κάηκε. Βασικά δεν ξέρω αν δουλεύουν και οι τρεις, τις έχω κλειδαμπαρωμένες στο πατάρι.
Και τώρα που μιλάμε, αγχώθηκα λίγο. θα δουλεύουν όταν τις ξανανοίξω;; :mitsotakis:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Αϊντε ρα κουμασιιιιιιιιι ξεσκεπαστο...... ταγαρι αμιγκας κιτρινιασμεν'τς.......
Ακου'όμα πλαλάς τρόιρα ;;;;;;;;;; Που να σι φαν τα σ'κλιά.... χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!

(@telonio ισυ τα ξερ'ς καλυτερα τα θ'καμας χαχαχαχαχα!!!!)

Εγω πλεον το μόνο ρετρό που ειμαι περήφανος κατοχος , ειναι η συνδεση μου σε αυτο το φόρουμ..... χαχαχαχαχα!!!!

....και φυσικα οι Αμικες σου δε θα δουλευουν..... χαχαχαχα!!! :leventis:
 
Πίσω
Μπλουζα