Τι ωραίο πράγμα να παντρεύονται οι φίλοι σου (PS1 - PS2 - Nintendo DS lite)

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.313
Αντιδράσεις
5.849
Τι ωραιο πραγμα λοιπον που ειναι ο γαμος.Βαζεις μυαλο σαν ανθρωπος (ετσι λενε δηλαδη :D ) και γενικα κατασταλαζεις και κοβεις της κρεπαλες,της αλητειες και γενικα ολα ωσα μπορεις να κανεις με την ανεση σου οταν εισαι ελευθερος.Τι κανεις ομως οταν εισαι gamer αν και οχι πολυ φανατικος αλλα η γυναικα σου βγαζει σπυρια ακομα και στην θεα μιας καρτας μνημης και η κρεβατομουρμουρα μετα ειναι ατελειωτη και σκετο μαρτυριο γιατι τολμησε ο κολητος σου να ρθει να παιξετε κανενα παιχνιδι η πηγατε σπιτι του να παιξετε στην καμπινα του;Mα φυσικα αυτο που κανεις ειναι να δωσεις οτι σε εχει απομεινη απο κονσολες κλπ στον κολητο και καλητερο σου φιλο που στην ιστορια αυτη ειναι ο αγαπημενος ολων metalcandyman:p

Για να μην τα πολυλογω ολα τα παραπανω συμβαινουν στη ζωη του κολητου μου και της στριγγλας γυναικας του που αυριο παντρευεται και ο μονος λογος που δεν εγεινα κουμπαρος ηταν εξαιτιας αυτης της μεγαιρας (οσον αφορα τα videogames παντα).Ο φιλος μου λοιπον ειχε καποια πραγματακια απο κονσολες και παιχνιδια και με ειπε οτι αφου παντρευεται και ξερω πως ειναι τα πραγματα με την γυναικα του τον κερβερο να με τα δωσει εμενα που ξερει την τρελα που εχω μια ζωη.Εγω φυσικα του ειπα οχι γιατι θα ηταν σαν να με τα εδεινε δανεικα και καποτε μπορει να τα ηθελε αλλα εγω να μην ειχα καποιο απο αυτα πχ και του ειπα να τα κρυψει καπου στην αποθηκη να μην μπορει να τα βρει η αλλη.Με απαντησε αυτος οτι αφου ξερω πως ειναι τα πραγματα και να τα ηθελε καποια στιγμη δεν θα μπορουσε να τα παρει αλλα εγω ημουν ανενδοτος.Τελικα με ειπε πως θα τα πεταξει σαν μοχλο πιεσης για να τα παρω και του ειπα σε δεινω 50 ευρω και τα περνω ολα και φυσικα δεχτηκε και εγεινε η συναλαγη.

Τα πραγματα λοιπον ειναι τα εξης:

1 playstation σε φανταστικη κατασταση (τσιπαρισμενο) με δυο καρτες μνημης μια αυθεντικη και μια της Blaze οπως και το πρωτο gamepad που ερχοταν με το playstation + ενα Εxplorer για cheats κλπ.

Eνα Playstation 2 (τσιπαρισμενο) με λιγο σπασμενο απο μπροστα το καπακι του DVD + μια αυθεντικη καρτα μνημης και ενα ολοκαινουργιο Dual Shock αλλα και 7 παιχνιδια που ειναι τα Kingdom Hearts,star ocean till the end of time,Metal gear solid 2,Metal gear solid 3,Jak and Daxter,Final Fantasy X και GTA Vice city.

Eνα NINTENDO DS lite μαζι με το R4.

Τι ωραιο πραγμα λοιπον να παντρευονται οι φιλοι σου :D :p

ΥΓ: Aυριο στο γλεντι θα παρω το 3DS και θα κατσω διπλα στη νυφη θα της σπασω τα νευρα της ξενερωτης :p :diablotin:

Προβολή συνημμένου 86707

Προβολή συνημμένου 86708

Προβολή συνημμένου 86709

Προβολή συνημμένου 86710

Προβολή συνημμένου 86711

Προβολή συνημμένου 86712
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Α-ΠΟ-ΛΑΥ-ΣΤΙ-ΚΟΣ!!! (Για άλλη μία φορά)...

"Μέγαιρα", "στρίγγλα", "η άλλη" :rofl:

Με έκανες και γέλασα βραδιάτικα!!!

Να'σαι καλά!

Πάντως εγώ αν ήμουν ο άντρας της, δεν πρόκειται να της εκανα το χατήρι... :cool:
 
Χαχαχα :rofl: :rofl:

Εγω βλεπω οτι μετα το ps3 η τυχη συνεχιζει να σου χαμογελαει! Καλοριζικα :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγω παλι τον βλεπω πολυ συντομα να αρχιζει να ψ :gyros: νει κι αλλους φιλους του

metalcandyman είπε:
Τι ωραιο πραγμα λοιπον να παντρευονται οι φιλοι σου :D :p
με την αναλογη -"Μέγαιρα", "στρίγγλα", "η άλλη"-


,
για να του μεινουν τα ....."ρυζια" . :diablotin:

Ajax87 είπε:
Εγω βλεπω οτι μετα το ps3 η τυχη συνεχιζει να σου χαμογελαει! Καλοριζικα :D

::) :thumbup:

Υ.Γ.

Τι κανεις ομως οταν εισαι gamer αν και οχι πολυ φανατικος αλλα η γυναικα σου βγαζει σπυρια ακομα και στην θεα μιας καρτας μνημης και η κρεβατομουρμουρα μετα ειναι ατελειωτη και σκετο μαρτυριο γιατι τολμησε ο κολητος σου να ρθει να παιξετε κανενα παιχνιδι η πηγατε σπιτι του να παιξετε στην καμπινα του;
Οπως λεει και ενα γνωμικο

"Οι ζωντανοι με τους ζωντανους

,και οι παντρεμμενοι :frypan: με τους παντρεμμενους"
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
θα την ειχα στειλει στη μαμα της να στρωσει.. αψογος παντος χαχαχα
 
Ρομαντικός όπως πάντα Βασίλη :p
 
Καλώς τα δέχτηκες. :D

(και ειδικά το PS2 βλέπω πως συνοδεύεται απο αρκετά δυνατούς τίτλους. :thumbup: )

Καλό παιχνίδι !!
 
Ωραια δωρακια πηρες Μπιλαρε!!! :thumbup:

Καλοριζικα και καλοπαιχτα!!!! ;)

Ελπιζω ο επομενος φιλος που θα παντρευτει να εχει να σου δωσει καμια κονσολα της προκοπης...βλεπε SEGA...

και 5 με 6 παιχνιδακια με Sonic!!!!!!!! :diablotin: :diablotin: :diablotin: :diablotin::biglaugh::tongue::biglaugh::tongue:
 
Άλλος παντρεύεται, άλλος παίρνει δώρα γάμου. Αυτά είναι!! Καλό λιώσιμο λοιπόν!
 
Ευχαριστω ρε αλανια και για να τελειωσω την ιστορια τελικα οντως πηρα το 3DS στο γλεντι και η μεγαιρα κοντεψε να παθει εγκεφαλικο και το καλητερο ειναι οτι για δωρο γαμου πηρα στον κολητο μου ενα Wii με ακομα ενα Wiimote και 6 παιχνιδια που τα ηθελε παντα και τα γουσταρει και η στριγγλα εβγαλε σπυρια απο το κακο της γιατι ειναι δωρο γαμου και δεν μπορει να το πεταξει και της ειπες ο κολητος μου οτι αν το δωσει η το πεταξει θα ντροπιασει και αυτον αλλα και μενα.Οποτε εχουμε να παιξουμε κατι διπλα στο Wii sports η στο wii sports resort και αυτη δεν μπορει να κανει τιποτα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :diablotin:
 
metalcandyman είπε:
Ευχαριστω ρε αλανια και για να τελειωσω την ιστορια τελικα οντως πηρα το 3DS στο γλεντι και η μεγαιρα κοντεψε να παθει εγκεφαλικο και το καλητερο ειναι οτι για δωρο γαμου πηρα στον κολητο μου ενα Wii με ακομα ενα Wiimote και 6 παιχνιδια που τα ηθελε παντα και τα γουσταρει και η στριγγλα εβγαλε σπυρια απο το κακο της γιατι ειναι δωρο γαμου και δεν μπορει να το πεταξει και της ειπες ο κολητος μου οτι αν το δωσει η το πεταξει θα ντροπιασει και αυτον αλλα και μενα.Οποτε εχουμε να παιξουμε κατι διπλα στο Wii sports η στο wii sports resort και αυτη δεν μπορει να κανει τιποτα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :diablotin:
Ε είσαι πολύ ζιζάνιο τελικά. :diablotin:

Μέγαιρα :rant: VS Metalcandyman :tease: 0-1 !!!

Πάντως κι αυτή ρε παιδί μου τόσο πια ζόρι τραβάει? Πρώτη φορά βλέπω να ζηλεύουν τα βιντεοπαιχνίδια!
 
Αυτά είναι metalcandy. Είσαι άπαιχτος με το 3DS σπάσιμο και την κονσόλα δώρο. Εύγε. Αρκετά με την συζηγική καταπίεση. Καλό κουράγιο στον φίλο σου πάντως. θα το χρειασθεί.
 
Πίσω
Μπλουζα