Τι amiges έχετε παίδες???

Είχα μια Amiga 500 μέχρι πρότινος, σε άριστη κατάσταση σαν καινούρια (την πούλησα ο #$$#%^#ς)!

Έχω μια Amiga 600 σαν καινούρια, με τα πολυστυρένια του κουτιού της κατεστραμμένα :mad:
 
Ευτυχώς 500 άρες υπάρχουν πολλές...Μπορείς να βρεις αν θες!
 
Καλώς ήρθες στην ρετρό παρέα μας UnderGround και καλές αναμνήσεις!!!!
Eυχαριστω για το καλοσορισμα.Εχω εγγραφει εδω και καποιους μηνες,απλα τωρα εγραψα για πρωτη φορα.Εμαθα το site απο το AmigaHellas.

πως το προσαρμόσαν δηλαδή;;;
Eχω ενα φιλο ηλεκτρονικο που αλλαξε το βυσμα.Παιζει κανονικα παιχνιδια γιατι ειναι το 12αρι το εγχρωμο και οχι το ασπρομαυρο hires.
 
akmakas είπε:
Ευτυχώς 500 άρες υπάρχουν πολλές...Μπορείς να βρεις αν θες!
Δεν θα είναι όμως η δική μου! Ασε ρε φίλε, δεν μου κόβονταν τα χέρια πρίν τη πουλούσα; :icon_cry:
 
Σε καταλαβαινω απολυτα φιλε nkarytia γιατι την ιδια μα.....κια εκανα και εγω.Αλλα υπαρχουν και χειροτερα οπως πχ εγω δεν εχω κρατησει τιποτε μιας ειχα και παρα πολλα home computer τα οποια δεν τολμω να αριθμησω και να ονοματισω γιατι θα το παρω το κυπελο της μα......κιας.Τελος παντων αυτα τα ολιγα και ρε παιδια μην παιζετε αλλο με τον πονο του κοσμακη και ξυνετε πληγες δεν το καταλαβαινετε? ελεος
 
ΣΣΣΣ

Μόλις ηρθανε και είναι κουρασμενες. Η μια μαυρη και η άλλη άσπρη. Φωτό αργότερα
 
μεγια η 1000αρα Αντουαν!
 
Thanx. Ενα όνειρο από το 85 έγινε πραγματικότητα. Μου αρκεί που την είδα πάλι από κοντά μετά από 20 χρόνια.
 
Οποτε τωρα μπορεις να μου την χαρισεις ε ? :biglaugh:
 
Μα είσαι Atarόβιος (κανείς δεν είναι τέλειος):biglaugh:
 
Ειναι με την "καλη" Atari...οχι με τα ποντικοσπιτα τα ST
 
Εμμ οχι ακριβως ..και τα "ποντισπιτα" μια χαρα ηταν..μετα χαλασε η συνταγη.
 
Αντε μεγειές :)

... και παρα να πέσει στα χέρια προδότη Αταρόβιου και να την φάνε τα χαμστεράκια που εκτρέφει στον ST του, καλύτερα δώστη σε μένα :p :p :biglaugh:
 
Εμμ οχι ακριβως ..και τα "ποντισπιτα" μια χαρα ηταν..μετα χαλασε η συνταγη.
Eγω παλι ειμαι Jaguar fan...αγεφυρωτο χασμα

Μονο τα 2600,5200,7800 μας ενωνουν...:biglaugh:
 
Δηλαδη τα 400,800,600XL,800XL,1200XL δεν ?
 
συμπαθεστατα....με τα 65XE,130XE,XEGS,ST,FALCON,TT εχω το σκαλωμα
 
Antouan μεγειές!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα