Το Ρετιρέ - Τι απέγινε η Κλαίρη Κατσαντώνη;

Αλλαζε τα ονόματα,τους βασικούς συντελεστές κανα 2 ατάκες και γύριζε νέο σήριαλ ... Κάποια επεισόδια απο ΡΕΤΙΡΕ και Μικρομεσαίους ουσιαστικά είναι τα ίδια ...Θεός !!!
 
λοιπον την ειδα στον δρομο πριν κανα χρονο στο παγκρατι...ηταν ιδια!!!!
 
Paidia h Κλαιρη Κατσαντωνη einai mana m... An thimaste sto retire, sta teleftaia episodia, htan eguos. Aftos htan enas apo tous logous pou stamathse to sirial kai h kariera ths... Htan eguos se mena. :D ...

Menei sto Pagrati, exei 2 paidia (emena kai thn aderfh mou) kai oses fhmes lete oti akougonte gia retire 2,3,4,5,34286479236924 den isxuoun.

Mporw na sas pw omws oti tha kanei kapoies metaglwthseis se kapoia paidika. Den xerw parapanw. :p

Pantos pote den perimena na vrw (twra pia) se forum na paizetai to onoma ths manas m :p POu thn thimithikate re???

Θα σε παρακαλέσω να διαβάσεις λίγο τους κανονισμούς του φόρουμ. Απαγορεύονται τα greeklish. Απ ότι βλέπω είναι και το πρώτο σου post. Πάντως καλώς ήρθες στην παρεά μας

Παιδιά η Κλαιρη Κατσαντωνη είναι μάνα m... Αν θυμάστε στο retire, στα τελευταία επεισόδια, ήταν έγκυος. Αυτός ήταν ένας από τους λόγους που σταμάτησε το σίριαλ και η καριέρα της... Ήταν έγκυος σε μένα. ...

Μένει στο Παγκράτι, έχει 2 παιδιά (εμενα και την αδερφή μου) και όσες φήμες λέτε ότι ακούγονται για retire 2,3,4,5,34286479236924 δεν ισχύουν.

Μπορώ να σας πω όμως ότι θα κάνει κάποιες μεταγλωττίσεις σε κάποια παιδικά. Δεν ξέρω παραπάνω. :p

Πάντως ποτε δεν περίμενα να βρω (τώρα πια) σε forum να παίζεται το όνομα της μάνας m :p Που την θυμηθήκατε ρε???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ισως,αν ποτε εχει διαθεση και ωρα η μητερα σου,να μπορει να διαθεσει λιγο χρονο για μια συνεντευξη στην Retromaniax Interview Team...

Ευχαριστουμε για τις πληροφοριες
 
Ναι πραγματικά θα ήταν μεγάλη μας χαρά και τιμή. Έχουμε τόσα να μοιραστούμε μαζί της...
 
Απαιτούμε συνέντευξη Κλαίρη Κατσαντώνη !!!!
 
Vasilhs1310 είπε:
Paidia h Κλαιρη Κατσαντωνη einai mana m... An thimaste sto retire, sta teleftaia episodia, htan eguos. Aftos htan enas apo tous logous pou stamathse to sirial kai h kariera ths... Htan eguos se mena. :D ...Menei sto Pagrati, exei 2 paidia (emena kai thn aderfh mou) kai oses fhmes lete oti akougonte gia retire 2,3,4,5,34286479236924 den isxuoun.

Mporw na sas pw omws oti tha kanei kapoies metaglwthseis se kapoia paidika. Den xerw parapanw. :p

Pantos pote den perimena na vrw (twra pia) se forum na paizetai to onoma ths manas m :p POu thn thimithikate re???

Θα σε παρακαλέσω να διαβάσεις λίγο τους κανονισμούς του φόρουμ. Απαγορεύονται τα greeklish. Απ ότι βλέπω είναι και το πρώτο σου post. Πάντως καλώς ήρθες στην παρεά μας
Και απο μενα καλως ηρθες και ευχομαι να σου αρεσει το φορουμ.

Σιγουρα θα χαρουμε να εχουμε πληροφοριες, κλπ σχετικα με την μητερα σου και φυσικα με το θρυλικο, πια, Ρετιρε.
 
Χεχε :p Ευχαριστω και συγνωμη για τα greeklish. Δεν το ηξερα...


Θα της μιλησω και αν θελει οκ
:p .


 
Για οποιαδήποτε αμφιβολία από πλευράς της (σεβαστό) διάβασε τις συνεντεύξεις σε Προύσαλη, Ηλία Κακλαμάνη και Ντούζο για να μπεις στο κλίμα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
mhmerotategiatipino είπε:
Για οποιαδήποτε αμφιβολία από πλευράς της (σεβαστό) διάβασε τις συνεντεύξεις σε Προύσαλη και Ντούζο για να μπεις στο κλίμα.
Μην ξεχνάμε και τη συνέντευξη Ηλία Κακλαμάνη.
 
Vasilhs1310 είπε:
Χεχε :p Ευχαριστω και συγνωμη για τα greeklish. Δεν το ηξερα...
Θα της μιλησω και αν θελει οκ
:p .


Δεν υπάρχει θέμα. Απλά προσπαθούμε να κρατήσουμε κάποιους απλούς κανόνες στο φόρουμ. Όσο για την συνέντευξη με την μαμά σου ξέρω ότι θα ενδιέφερε πάρα μα πάρα πολλούς. Αν εχει τον χρονο κάποια στιγμή θα ήταν εξαιρετική τιμή για μας
 
Παιδια εγω θα της το πω και αμα θελει εγω δεν εχω προβλημα...
 
Vasilhs1310 είπε:
Παιδια εγω θα της το πω και αμα θελει εγω δεν εχω προβλημα...
Πρέπει να είσαι πολύ τυχερός που η μητέρα σου έχει παίξει σε μια τόσο σπουδαία σειρά!!!!Εμένα μ'άρεσε πολύ,αν και ήμουν μικρός!!!!!!!!!!!!!
 
Να σας πω την αληθεια, εμενα προσωπικα δεν μου αρεσε ποτε το Ρετιρε σαν σειρα... Μπορει ισως επειδη εβλεπα την εικονα της μητερας μου να ειναι καποια αλλη! :p

Αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα δεν λενε???
 
χαχαχαχαχα

Παντως εδω ειμαστε Ρετ(ι)ρομανεις :D
 
Vasilhs1310 είπε:
Να σας πω την αληθεια, εμενα προσωπικα δεν μου αρεσε ποτε το Ρετιρε σαν σειρα... Μπορει ισως επειδη εβλεπα την εικονα της μητερας μου να ειναι καποια αλλη! :p Αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα δεν λενε???
Kι εμένα δε μου άρεσε καθόλου φίλε,αλλά ασφαλώς για διαφορετικό λόγο από εσένα... :) :)
 
Vasilhs1310 είπε:
Να σας πω την αληθεια, εμενα προσωπικα δεν μου αρεσε ποτε το Ρετιρε σαν σειρα... Μπορει ισως επειδη εβλεπα την εικονα της μητερας μου να ειναι καποια αλλη! :p Αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα δεν λενε???
Ίσως επειδή γεννήθηκες μετά το 90!!!!!!Εγώ αν και το 87' το έχω συνδυάσει με τα χρόνια,τα οποία ήταν πιο ανέμελα χωρίς τη σημερινή τεχνολογία...αλλά φυσικά με τα ίδια προβλήματα της καθημερινότητας!!!!!!!!!
 
Καλησπέρα και απο μένα. Πολλύ ενδιαφέροντα τα όσα άκουσα για αυτην την ηθοποιό.

Εχει παίξει και λίγο σε ελληνικό video. Κατά τη γνώμη μου η καλλίτερη βιντεταινία της ο''χασοδίκης'' , με τον αξέχαστο Σωτήρη μουστάκα.

Πραγματικά εάν αποσπάσεται συνεντευξη θα είταν μεγάλη τιμή για όλους μας.

Παιδιά θα θελα να την ρωτίσεται τι απέγιναν ηθοποιοί που σινεργαστικε , οπως : ο Φρανκο Αλφονσο , η Λένα Παπαδοπολου κ.α
 
video80 είπε:
Καλησπέρα και απο μένα. Πολλύ ενδιαφέροντα τα όσα άκουσα για αυτην την ηθοποιό.Εχει παίξει και λίγο σε ελληνικό video. Κατά τη γνώμη μου η καλλίτερη βιντεταινία της ο''χασοδίκης'' , με τον αξέχαστο Σωτήρη μουστάκα.

Πραγματικά εάν αποσπάσεται συνεντευξη θα είταν μεγάλη τιμή για όλους μας.

Παιδιά θα θελα να την ρωτίσεται τι απέγιναν ηθοποιοί που σινεργαστικε , οπως : ο Φρανκο Αλφονσο , η Λένα Παπαδοπολου κ.α
Φράνκο Αλφόνσο και Λένα Παπαδοπούλου είναι τραγουδιστές αν εννοείς αυτούς!!!!!!!Η Λένα Παπαδοπούλου βγάζει κανονικά δίσκους και έχει ωραία τραγούδια!Τραγουδάει στη Θεσσαλονίκη!Ο Φράνκο Αλφόνσο είχε βγάλει δίσκο πέρισυ και ήταν καλεσμένος και στα Παρατράγουδα.Η Αννίτα του έχει γράψει αρκετά τραγούδια!
 
Για τη Λένα Παπαδοπούλου δεν το ξερα. Thank you mister.

Αλήθεια σου άρεσε εσένα το ελληνικό video ?
 
Πίσω
Μπλουζα