"Το κοπή τη πίτα" 2010 (Αθηναϊκό ντιβίζιον)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πολυ Πολυ ωραιο το βίντεο, γέλασα πάρα πολύ :D

Αλκη φανταστικά τα σχόλια σου ;)

Κοντε επικά και τα δικά σου σχόλια :p

Χαρηκα πολυ που ειδα τα παιδια εν κινησει, και λυπηθηκα που δεν ημουν και εγω εκει :( . Δεν βαριεσαι.. το βιντεο ηταν τοσο "ζωντανό" που ηταν σαν να ημουν :)

Αντε και του χρονου :)
 
Συγνώμη.... 8) αλλά που είναι η συνέχεια;;;; :xm:

Την περιβόητη σκηνή με το φλουρί που έπεσε... γενικώς, δεν την κατέγραψε κανείς;;;; :xm:

Όσο για τα σχόλια... πάλι ακούστηκα... #)
 
Με βάζεις σε σκέψεις! :( Κατέβασα όλα τα βίντεο από τη μηχανή, αλλά δεν το θυμάμαι αυτό το κομμάτι. Ισως να είναι μεν μεσα στο βίντεο, αλλά η καμερα να ειναι στραμμένη αλλού.
 
Ρε παιδιά πώς να τραβούσα την σκηνή με το φλουρί που έπεσε αφού εγώ ήμουν αυτός που το έριξε;
 
Ένα δίκιο το ΄χεις... :wait2: δεν μπορώ να πω...

Aλλά και πάλι... μετά από αυτό δεν τράβηξες άλλο;;;

Η παρέα με τα κορίτσια σχεδόν δε φαίνεται... :(

 


Του χρόνου εκτός από τη βασιλόπιτα, να φροντίσουν οι αντμιν και για νέα κάμερα...


Οχι να μας τη λεν οι της θεσσαλονίκης... :p

 
 
Είπαμε, είχε χαμηλό φωτισμό η αίθουσα. Ενώ στη Θεσ/νίκη ήταν πολύ φωτεινή.
 
εκτός απο τα σουβλάκια και καλαμάκια με τους θεσσαλονικης τωρα θα μαλώνουμε και για τα καλύτερα βίντεο?? ααχαχαχχααα
 
Juanita είπε:
Aλλά και πάλι... μετά από αυτό δεν τράβηξες άλλο;;;Η παρέα με τα κορίτσια σχεδόν δε φαίνεται... :(
Θυμάμαι ότι έκανα αμέτρητους γύρους προσπαθώντας να τους πάρω όλους για αρκετό χρόνο... δεν ήταν κι εύκολο δεδομένου του περιορισμένου χώρου. Από κει και πέρα είναι και θέμα του ποια πλάνα επέλεξε ο Νίκος, που βεβαίως είμαι σίγουρος ότι έκανε επιλογή των πιο αντιπροσωπευτικών μεταξύ εκείνων που είχαν ικανοποιητική εικόνα.
 
του χρόνου θα πάρουμε έναν επαγγελματία να βάλει και τίποτα φώτα.. λολ
 
alkis21 είπε:
Θυμάμαι ότι έφαγα αμέτρητους γύρους προσπαθώντας να τους χάψω όλους σε ελάχιστο χρόνο... δεν ήταν κι εύκολο δεδομένου του περιορισμένου χώρου. Από κει και πέρα είναι και θέμα του ποια πιάτα επέλεξε ο Νίκος, που βεβαίως είμαι σίγουρος ότι έκανε επιλογή των πιο αντιπροσωπευτικών μεταξύ εκείνων που είχαν ικανοποιητική εικόνα.

Με συγχωρείς για τη παράφραση του post σου!!!!!!

Μην ακούτε ρε τίποτα, Το video τα σπάει. Υποχθόνιο και τρομακτικό!!!!!!!! :D
 
Amigos είπε:
του χρόνου θα πάρουμε έναν επαγγελματία να βάλει και τίποτα φώτα.. λολ

Πλάκα πλάκα θα ήταν πιο εύκολο να πούμε στους μαγαζάτορες να μας ανάψουν τα φώτα μιας και μας έχουν μάθει πια :D

@Ryg Ευχαριστούμε για το βιντεακι και τα σχόλια είναι όλα τα λεφτά!!

@Αλκη έκανες καλή δουλεία, μην ακους κανένα, Ευχαριστούμε φιλε!
 
alkis21 είπε:
Θυμάμαι ότι έκανα αμέτρητους γύρους προσπαθώντας να τους πάρω όλους για αρκετό χρόνο... δεν ήταν κι εύκολο δεδομένου του περιορισμένου χώρου. Από κει και πέρα είναι και θέμα του ποια πλάνα επέλεξε ο Νίκος, που βεβαίως είμαι σίγουρος ότι έκανε επιλογή των πιο αντιπροσωπευτικών μεταξύ εκείνων που είχαν ικανοποιητική εικόνα.
Δεν επέλεξα πλανα. Ο,τι είχες τραβήξει, ειναι στο βιντεο. Αλλα απορώ που το συζητάμε ακόμα, αφου ο,τι και να λεμε, τα κορίτσα δεν πρόκειται να εμφανιστούν. :D

Εχω όμως μια πολύ μικρή υπόνοια ότι μπορεί να ξέχασα να κοπιάρω καποιο βιντεο από τη μηχανή. Ευτυχώς δεν έχω σβήσει τίποτα ακόμα από τότε. θα το ξαναδω το απόγευμα και θα σας πω.

Ρε μπλέξιμο!!!
 
tsalk είπε:
Δεν την είπαμε σε κανέναν Χουάνα
Απλά το πράμα μιλάει μόνο του. Για ξαναδες λίγο

Είδα είδα... :xm:

Λοιπόν, :wait2: πέρα από καλύτερη κάμερα του χρόνου, θα κόψουμε την πίτα μας τον Απρίλη που θα έχει μεγαλώσει και η μέρα και θα καθόμαστε όξω από το μαγαζί...

Να μην σας πω ότι θα παραγγείλουμε να μας φέρουν τις σουβλακόπιτες εκεί ώστε να απολαμβάνουμε και την τέλεια θέα τρώγοντας (και να μη χάσουμε και θερμίδες πηγαίνοντας μέχρι τη σουβλακερί :p ) .

Ααααα... να φροντίσετε να συμπέσει και πανσέληνος... :cool:

 
Juanita είπε:
Λοιπόν, :wait2: πέρα από καλύτερη κάμερα του χρόνου, θα κόψουμε την πίτα μας τον Απρίλη που θα έχει μεγαλώσει και η μέρα και θα καθόμαστε όξω από το μαγαζί...
Ναι αμέ! Και η πίτα θα είναι στολισμένη με κόκκινα αυγά. :p

Ελεος!!

Για να μην πω....πράσινα αυγά :D ;)
 
και γιατί πράσινα αυγά παρακαλώ?? κόκκινα μια χαρά είναι :p
 
Γιατί είναι Βάζελος........
 
Μαγος είσαι; :D

Τελικά δεν έχω αλλα βίντεο, αρα ό,τι βλέπετε είναι αυτό που τράβηξε ο Αλκης.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα