"Το κοπή τη πίτα" 2010 (Αθηναϊκό ντιβίζιον)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Rygar

Apple Lover
Joined
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
8.260
Αντιδράσεις
3.232
*** Εχουμε κλείσει χώρο για 30 άτομα στο 2ο όροφο. Στην είσοδο θα αναφέρετε ότι είστε για την κοπή της πίτας που γίνεται στο 2ο. ***

--------------------------------------------------------------

Καταρχάς, για να σας φτιάξω το κέφι και παράλληλα να σας τραβήξω την προσοχή, δείτε το πιο κάτω βιντεάτσι:

http://www.youtube.com/watch?v=QQMqWPESIfI

"Κωστίκα, ήρθες;;"

"Εγώ ήρθα, εσύ γιατί φεύγεις;" :D :D:D:D:D

Κατα δέφτερο, αφήνουμε πίσω μια ιδιαίτερα δύσκολη χρονιά, ο καθένας για τους λόγους του. Μια χρονιά που είμαι σίγουρος ότι κάποιοι απο μας θα θελαμε να ξεχάσουμε εντελώς, και μαλιστα μερικοί θα ευχόμασταν να είχαμε υπερπηδήσει από το 2008 κατευθείαν στο 2010, κι ένας απ'αυτούς είμαι κι εγώ για τους λόγους μου ;) . Ως επικηρυγμένος Τελετάρχης, κερέσσω την έναρξη των Μεσογειακών Αγώνων.......εεε ακυρο, αυτό είναι Χαρυ Κλυν. Ορίζω λοιπόν Το Κοπή τη Πίτα του 2010 του μικρού πλην ταπεινού φόρουμ μας να γίνει την Παρασκευή 8/1/2010 στο γνωστό, τοις πάσι, μπαρ/καφέ Αθηναίων Πολιτεία στο Θησείο, μεταξύ 19.30-20.00. Οπως και πέρισυ δηλαδή. Επειδή θα παραγγείλουμε βασιλόπιτες, θέλουμε να ξέρουμε στο περίπου, +/-3 άτομα, πόσοι θα έρθετε, γι'αυτό οσοι δηλώσετε, να είστε όσο πιο σίγουροι γίνεται. Το κόστος θα το καλύψει η διαχειριστική ομάδα του GRM. Εχετε αρκετό χρόνο μέχρι τότε να κανονίσετε το πρόγραμμά σας. Εννοείται θα έχουμε και δωράκια για τους τυχερούς. Μετά, θα ακολουθήσει ακατάλληλη ταινία σε καποιο κοντινό μεζεδοπωλείο.

  1. salax
  2. sonic
  3. dpol
  4. Uninvited(!)
  5. Χριστινα
  6. μαχοθλι
  7. dim
  8. teo214
  9. Hera
  10. phil_vr
  11. amigovios
  12. Σαθλοτ
  13. bspus
  14. namida
  15. Rakeesh
  16. tarasque
  17. Zoro
  18. Frank213
  19. siπίθηκας
  20. Ethaniel
  21. Plink
  22. Wally
  23. omenforevah
  24. Alkis21 + tataki
  25. Juanita
  26. pooky(1)
  27. circleag
  28. Rygar
  29. paspartoo
  30. krios

Πιστεύω ότι 1 ώρα από τη ζωή σας μπορείτε να την αφιερώσετε για την περίσταση. Ο πρώτος που θα απαντήσει, κερδίζει ενα μαντζούνι. :D

**** Οσοι δηλώσετε και τελικά δεν έρθετε, ενημερώστε μας 2 μερες πριν ****

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγώ μέσα και το ματζούνι πάρτο εσύ!

Δεν θα μείνω για φαί, αλλά στο κοπή τη πίτα θα είμαι εκεί.

Κανόνισε να είναι στημένη η κλήρωση όπως πέρυσι και όταν τραβάς βίντεο να κεντράρεις και φέτος τη πίτα που θα κόβεις!
 
1) Υποθέτοντας ότι καθε φορά λες και ξελές (ο ξελές, του ξελέ κλπ κλπ), δε θα έρθεις :p

2) Φέτος θα έχω σούπερ μηχανή, αρκεί να το θυμηθώ να τη φέρω :D
 
Οι Παρασκευές είναι άκρως περίεργες μέρες για μένα. Φυσικά στη κοπή της πίτας δεν θα μπορούσε να υπάρχει κάτι που να παίρνει τα ηνία, εκτός αν πρόκειται για θέματα υγείας.

Οι απλές συναντήσεις είναι δίκοπο μαχαίρι. Συνήθως Παρασκευές απογευματάκι μπορεί να βρεθώ καρτοδρόμιο, Μέγαρα ή στάδιο Καλαμάτας για το άλλο μεγάλο μου χόμπυ, μαζί με τους υπόλοιπους ρέμαλους - τρελούς. Δεν έχουν και αυτοί άλλες μέρες την πολυτέλεια να βρεθούμε και να χαλάσουμε το κόσμο...... Ελπίζω να στρώσουμε φέτος!!!!!!!!!!!!!
 
Ryg ειμαι μεσα και εγω για το "κοπη" αλλα και για την μασαμπουκα μετα. :D
 
Θα χαρουμε να δουμε και φετος οσους περισσοτερους απο εμας γινεται, στο "κοπη τη πιτα".

Καλες γιορτες να εχουμε και θα τα πουμε εκει.
 
Εννοείται πως θα είμαι παρούσα!!!
2vsj1nm.gif
 
Χμ. Άκουσα ότι ο Wallys θα καλύψει εξολοκλήρου το κόστος της πίτας αλλά και ότι πάρουμε πληρωμένα.

Αληθεύει κάτι τέτοιο;
 
Ψιτ Rygar ασε να τραβήξει βίντεο κανένας με πιο σταθερό χέρι φέτος :tease:
 
Πέστε τα γιατί θα με λέει παλαβό μετά....
 
Θα είσαι κι εσύ Omen; Ε, βλέπω να το καίμε το μαγαζί πάλι!!!!!!!!!!
 
Να δούμε ποιά καλονοικοκυρά θα σας κόψει την πίτα φέτος μιας κι εγώ δεν θα μαι εκεί!!8)

καλά να περάσετε παίδες!
 
pooky(1) είπε:
Οι Παρασκευές είναι άκρως περίεργες μέρες για μένα. Φυσικά στη κοπή της πίτας δεν θα μπορούσε να υπάρχει κάτι που να παίρνει τα ηνία, εκτός αν πρόκειται για θέματα υγείας.
Οι απλές συναντήσεις είναι δίκοπο μαχαίρι. Συνήθως Παρασκευές απογευματάκι μπορεί να βρεθώ καρτοδρόμιο, Μέγαρα ή στάδιο Καλαμάτας για το άλλο μεγάλο μου χόμπυ, μαζί με τους υπόλοιπους ρέμαλους - τρελούς. Δεν έχουν και αυτοί άλλες μέρες την πολυτέλεια να βρεθούμε και να χαλάσουμε το κόσμο...... Ελπίζω να στρώσουμε φέτος!!!!!!!!!!!!!
Πέμπτη είναι το 8/1 αρχηγέ :p :p

Θα είμαι και εγώ εκεί εκτός μεγάλου απροόπτου ;)
 
Να ερθω και να φερω μια συλλεκτικη βασιλοπιτα του 2007? Σαν το παλιο καλο κρασι. Τρως ξανα δεν ξανατρως.

Φυσικα θα ειμαι εκει. Αντε, διοτι πολλες φατσες εχουμε να τις δουμε κανα χρονο
 
Plink είπε:
Πέμπτη είναι το 8/1 αρχηγέ :p :p
Θα είμαι και εγώ εκεί εκτός μεγάλου απροόπτου ;)
1η = Πρωτοχρονιά = Παρασκευή.

8η = Πέμπτη = Does not compute....

8 είναι Παρασκευή ρε Plink, μη διαδίδεις ψευδείς πληροφορίες..... :D :D
 
Αστον ρε! Αστον να'ρθει Πεμπτη 8/1. Να δούμε τί θα καταλάβει :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα