"Το κοπή τη πίτα" 2010 (Αθηναϊκό ντιβίζιον)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Saulot είπε:
τι λες να με βαλεις στην λίστα rygarix για μαλλον δεν τα επιασες τα γότθικά...
Μην ανησυχείς... Είναι απλά ένας τρόπος να σου πει ότι δεν πρόκειται να βρεις το φλουρί. :D :D
 
ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!!!!!!!!! Τον έχεις ψυχολογήσει απόλυτα!!!!!!!!!
 
Δε θα έρθω τελικά στην κοπή της πίτας παίδες,ας αφαιρεθεί το όνομά μου από την λίστα....
 
Λακίζεις απο μία ακόμη συνάντηση Μάνο...

Το έχεις κανει συνήθεια πια.
 
Μια θέση και για μένα παρακαλώ για το κοπή τη πίτα. Ευχαριστώ :)
 
Α, επιτέλους θα γνωρίσουμε την krios από κοντά!!!!!
 
Η θετικότατη ενέργεια που αναδύει ένα άτομο σαν την krios, δεν καλύπτεται από όλες τις μάσκες του κόσμου μαζί, φίλε tsalk!!!!!!!!!
 
Το κοπή τη πίτα....

Θα έρθω 100%.....

(δεν χρειάζεται να πω κάτι άλλο ! :p )
 
pooky(1) είπε:
Η θετικότατη ενέργεια που αναδύει ένα άτομο σαν την krios, δεν καλύπτεται από όλες τις μάσκες του κόσμου μαζί, φίλε tsalk!!!!!!!!!
Συμφωνώ και επαυξάνω Γεώργιε!!!!!
 
Amigovios είπε:
Θα έρθω 100%.....
(δεν χρειάζεται να πω κάτι άλλο ! :p )
Ωραία. Τώρα μενει να πείσω αυτό το τομάρι το μαχοθλι να έρθει για να κανουμε ομαδα!!!
 
Χαίρομαι που θα έρθει και η Krios που μας έχει εντυπωσιάσει όλους.

Rygar ζήτω συγνώμη εάν κάνω λάθος αλλα η Krios είναι 2 φόρες στη λίστα. (προς ενημέρωση)
 
(Συμπληρωνω εγω ονοματα απο κατω - βαζει και ο Ρηγανης απο πανω...βαβελ θα βγει στο τελος)
 
(εμ! κάτι ξέρω εγώ που τα βάζω πάνω πάνω ;) , παντως αν γίνει βαβέλ, δεν κινδυνεύω να πέσω, είμαι στο ισόγειο :p )
 
Έκανες το κουμάντο σου βλέπω και σ αυτό το ενδεχόμενο.
 
krios είπε:
Μια θέση και για μένα παρακαλώ για το κοπή τη πίτα. Ευχαριστώ :)

Τελευταία πάντα τα μαθαίνω τα ευχάριστα!!! :beer:

Τι καλά που θα είμαστε και αυτό το βράδυ μαζί!!! :hurrah: :hurrah:
 
@Tsalk

Μάσκα ποτέ, δεν μου πάει. Κουκούλα ίσως (και μάλιστα μαύρη για να κρύβει το μαλλί το γκρί.)
 
AXA! Οπότε θα σε αναγνωρίσουμε αμέσως!!!!!!! Χε χε!
 
Με λίγη τύχη θα είμαι κι εγώ εκεί! :D
 
Έχουν κοπή της πίτας την ίδια μέρα και ώρα οι συμμαθητές μου (απόφοιτοι '86) λόγω reunion. Σιγά μη πάω. Εσάς σας αγαπάω πιο πολύ. Αλλά μην φύγετε πριν έρθω (περίπου στις 8.30 αμέσως μετά τη δουλειά) και σας ψάχνω. Και λέω πως σας αγαπάω γιατί πέρυσι πέρασα κάτι πολύ άσχημο και αυτό εδώ το φόρουμ μου έδωσε ευχαρίστηση, απασχόληση, παρηγοριά και χαρά μεγάλη. :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα