Τρώγοντας (με) Διάσημους

Λέτε ο Ozzy να ξεκίνησε την επιδημία που δάγκωσε την νυχτερίδα;(αν και μερικοί λένε ότι ήταν παγκολίνος).Ο Μάρλον Μπράντο δεν ήταν που έκανε μπαούλο στο ξύλο τους παπαράτσι; Νομίζω μάλιστα ενός του είχε σπάσει το σαγόνι και πήγε την επόμενη φορά...με κράνος. Εγώ πάντως θα του ζητούσα ευγενικά να τον βγάλω φώτο και αν μου έλεγε όχι θα το σεβόμουν όπως κάνω με όλους. μάλιστα το ανηψάκι μου μου είπε "μα θειούλη δεν θέλω να με βγάλεις φώτο τώρα"κι εγώ του είπα ότι δεν είμαι...παπαράτσι. άτεχνη λίγο η τούρτα του Dickinson.κρίμας τον Kurt & River, the good die young.
 
Κι εγώ Bacon στα πολύ νιάτα του σκέφτηκα...

Φαντάζομαι μετά το χλαπάκιασμα ο κ. Κούρκουλος θα έπλυνε τα δοντάκια του με τη γνωστή οδοντόκρεμα.
 
Πάντως η πινακίδα από το ψηλικατζίδικο είναι αγγλική, είναι σίγουρα Αγγλία. Τόσο οικείο μου φάνηκε που αναρωτήθηκα μήπως το χω επισκεφθεί. Ο Κεβιν Μπέικον εχει γεννηθεί στην Φιλαδέλφεια.
 
O πλέον εύκολος τρόπος για να γκώσεις κ να κάνεις κ διπλοπρόγουλα

"Τρώτε κ πίνετε άρχοντες κ εγώ θα σας διηγούμαι..."
IMG_20200620_193524.jpgIMG_20200620_193545.jpgIMG_20200620_193457.jpg

IMG_20200620_202746.jpg
Η Ρένα Βλαχοπούλου
IMG_20200620_202818.jpg
Εδώ ανυπομονεί να φάει το ψάρι της
IMG_20200620_202851.jpg
Εδώ ποζάρει με τη μπουκιά στο στόμα για την ταινία "Η θεία μου η χίπισσα"

Arnold Schwarzenegger κ Wilt Chamberlain στα γυρίσματα της ταινίας "Κόναν ο εξολοθρευτής"
IMG_20200620_222335.jpg
Κ η παρακάτω φωτογραφία από το 1980
IMG_20200620_222419.jpg
 
Στην παρακατω φωτογραφια βλεπουμε τον διασημο ηθοποιο ταινιων τρομου και αισθησιακων ταινιων metalcandyman καθως ετοιμαζεται να καταβροχθισει ενα πιατο με κατσικι φρικασε :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :p :p :p :p :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper:

sdsdsdsdsdsds.jpg
 
Στην παρακατω φωτογραφια βλεπουμε τον διασημο ηθοποιο ταινιων τρομου και αισθησιακων ταινιων metalcandyman καθως ετοιμαζεται να καταβροχθισει ενα πιατο με κατσικι φρικασε :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :p :p :p :p :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper:


Τι μας κάνεις μεσημεριάτικα.. Έχω και καιρό να φάω φρικασέ.. :worship:
Έχουμε τα ίδια πιάτα.. :)
 
Τέεεελεια φωτό πρέπει να είναι από τα γυρίσματα της ταινίας Η Συμμορία των Σικελών γυρισμένη το 1969. Κυκλοφόρησε και πέρυσι στους κινηματογράφους.
 
Πίσω
Μπλουζα