Υπογήινοι - Army Ants

[video=youtube;I8s8dWQfJ-o]

εμεις τα λεγαμε μυμηγκο-νιντζακια...χαχα μου χουν μεινει μερικα! το τι ξυλο παιζαμε να βρουμε να ανταλαξουμε και ακομα ακομα να πεισουμε οποιον ειχε τα "οχηματα" δεν λεγεται...χοντρο παιχνιδι μεχρι κυριαρχους του συμπαντος ανταλαζαμε για δαυτα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οπως ειπα σε παραπανω post ειχα ολη την σειρα παλαιοτερα αλλα δυστηχως τα μειρασα απο δω και απο κει και τελικα χθες μετα απο πολυ ψαξιμο για να βρω κατι αλλο που εψαχνα μεσα σε ενα κουτακι βρηκα 3 φιγουρες και η μαγκια ειναι οτι εχουν καονικα τα οπλα τους.Και λεω μαγκια γιατι συνεχως πεφτανε απο της φιγουρες και τα χαναμε πιτσιρικαδες και ειχαμε πολλες φιγουρες χωρις οπλα.

IMG_0712.jpg
 
metalcandyman είπε:
Οπως ειπα σε παραπανω post ειχα ολη την σειρα παλαιοτερα αλλα δυστηχως τα μειρασα απο δω και απο κει και τελικα χθες μετα απο πολυ ψαξιμο για να βρω κατι αλλο που εψαχνα μεσα σε ενα κουτακι βρηκα 3 φιγουρες και η μαγκια ειναι οτι εχουν καονικα τα οπλα τους.Και λεω μαγκια γιατι συνεχως πεφτανε απο της φιγουρες και τα χαναμε πιτσιρικαδες και ειχαμε πολλες φιγουρες χωρις οπλα.
Προβολή συνημμένου 81872
Ωραίοι οι μυρμηγκόμαγκες, πολύ μπροστά...

Αυτά τα παλιογκλίτερ να μην είχαν στην κοιλιά τους, θα ήταν ακόμα πιο μερακλήδες...
 
Τέλεια! Ευχαριστούμε για τη photo!

(εμένα τα glitter ήταν που μου άρεσαν!! :D )
 
Ωραιες συλλογες παιδια!Δυστηχως δεν εχει επιβιωσει κανενας απο τα δικα μου.

Ειναι ιδεα μου πως δεν τους ειχαν λανσαρει εδω με πυραμιδα η οχι;Δεν τη θυμαμαι καθολου.
 
Deathshadow είπε:
Ωραιες συλλογες παιδια!Δυστηχως δεν εχει επιβιωσει κανενας απο τα δικα μου.
Ειναι ιδεα μου πως δεν τους ειχαν λανσαρει εδω με πυραμιδα η οχι;Δεν τη θυμαμαι καθολου.
Δεν τους ειχαν λανσαρει με πυραμιδες στην Ελλαδα φιλε Deathshadow μονο σε φακελακια...

Αλλη μια απιστευτη σειρα που δυστυχως δεν καταφερα να ολοκληρωσω... εχω ομως τους πιο πολλους απο την σειρα.

Ποσες ωρες παιχνιδιου και κατασκευης ευφανταστων σεναριων πολεμου εναντια σε Τερατομαχους, Νιντζα, Transformers,Μικροδυναμη και Εξωγηινους... εχω να θυμαμαι τα καλυτερα...

Ιδου η συλλογη μου:

Ypoghinoi d.jpg

Και οπως βλεπετε οι πιο πολλοι εχουν και τα οπλα τους... :armed: :armed:

Ypoghinoi e.jpg

Ypoghinoi a.jpg

Ypoghinoi b.jpg

Ypoghinoi c.jpg
 
Φιλαρακι ολα τα λεφτα η συλογη σου χιλια μπραβο.
 
metalcandyman είπε:
Φιλαρακι ολα τα λεφτα η συλογη σου χιλια μπραβο.
Ευχαριστω πολυ φιλε metalcandyman να εισαι καλα... ευτυχως που προλαβα και τα εσωσα απο την τελευταια μετακομιση κατα την οποια ελειπα λογω της στρατιωτικης μου θητειας και ετυχε να παρε αδεια εκεινες τις μερες. Σε αλλες μετακομισεις εχασα παρα πολλα παιχνιδια. :cry:
 
Respect για τη συλλογη φιλε.Εφαγα γερο κολλημα με τα χρωματα.Ειχα ξεχασει οτι ηταν τοσα πολλα!!
 
Deathshadow είπε:
Respect για τη συλλογη φιλε.Εφαγα γερο κολλημα με τα χρωματα.Ειχα ξεχασει οτι ηταν τοσα πολλα!!
Ευχαριστω φιλε μου και μεταξυ μας ουτε εγω θυμομουν πως ηταν τοσες πολλες οι φιγουρες και τα χρωματα... μακαρι να εβρισκα και το χαρτακι με τα ονοματα τους που τα εχω σχεδον ξεχασει...
 
τη μου θυμησατε ρε παιδια ειχα πολλους αλλα τα χασα μετα τη μετακομιση
 
Ευχαριστω φιλε μου και μεταξυ μας ουτε εγω θυμομουν πως ηταν τοσες πολλες οι φιγουρες και τα χρωματα..
Ευχαριστω φιλε μου και μεταξυ μας ουτε εγω θυμομουν πως ηταν τοσες πολλες οι φιγουρες και τα χρωματα... μακαρι να εβρισκα και το χαρτακι με τα ονοματα τους που τα εχω σχεδον ξεχασει...
Έχω φίλε μου για ανταλλαγες!
 
Χαιρετώ την ομάδα! Έχω και εγώ υπογήινους και με ενδιαφέρουν ανταλλαγές ή ακόμα και αγορά αν θέλει κάποιος φίλος ή φίλη να δώσει κάποια κομμάτια, χαίρομαι που υπάρχουν ακόμα παιδιά που θυμούνται την συγκεκριμένη σειρά παιχνιδιών γιατί δεν ήταν δημοφιλής αλλά σίγουρα ήταν η αγαπημένη μου!! :)
 
Πίσω
Μπλουζα