Φθινοπωρινή Συνάντηση Αθήνας 2014 - 6 Σεπτέμβρη Θησείο

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Φτου να πάρει! Και ενώ ήμουν Αθήνα το ξέχασα εντελώς ότι το Σάββατο που πέρασε ήταν η συνάντηση. ΣΙΤ και νταμπλ σιτ!! Οου γουελ!!! Νεξτ ταιμ!!
 
Shock είπε:
Όμορφος, έξυπνος και προπαντός μετριόφρων!
Καλά ήταν, μήπως να το επαναλαμβάνουμε λίγο πιο συχνά;
Νοσταλγείς τη διετία 2007-9 ή μου φαίνεται; Αλλωστε ποιός ήταν τελετάρχης τότε; ;)
 
metalcandyman είπε:
Αυτος με την πιπα που ενα καπελο του λειπει για να μοιαζη με τον σερλοκ χολμς ποιος ειναι;;; :D

You know who I am :) (Για όσους δεν γνωρίζουν το όνομα μου είναι Tony)

Rygar είπε:
Σιτ! Ρε Γρηγόρη πότε ήρθες;;; Ούτε καν σε πρόσεξα!



Εμ με το μηχανάκι που οδηγάς, λίγο αεράκι να σε πάρει, σου χαλάει τη μάσκαρα :p

Έλα τώρα, πες την αλήθεια...θες και εσύ μια τέτοια !!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στα 60 μου ενδεχομένως, για να σπάσω τα άλατα, όχι για κανέναν άλλο λόγο. Θα ανεβαίνω μία ωρα το πρωί και μία ώρα το βράδι, στο ρελαντί πάντα.
 
Rygar είπε:
Νοσταλγείς τη διετία 2007-9 ή μου φαίνεται; Αλλωστε ποιός ήταν τελετάρχης τότε; ;)
Είναι η Retro εποχή του Retromaniax :)

PS:Μπορώ να πω ότι για κάποιο (μεταφυσικό ;) λόγο όταν είσαι εσύ έχουμε περισσότερες γυναικείες παρουσίες!
 
DSCI0298.jpg

Φωτογράφε φώτο χάλια μ' έβγαλες με δυο κεφάλια :p

DSCI0291.jpg

DSCI0293.jpg

DSCI0295.jpg
 
(Δεν υπάρχει πιο αστεία φάση, από το να σε πιάσει νευρικό γέλιο την ώρα της φωτό! :D )
 
Rygar.....αν στα 60 εχεις αλατα θα σε παω στην κάλας...η όχι...ρετρο δεν είμαστε ;...στη ΡΕΑ !!! (θυμάσαι τη διαφήμιση; ) και θα σε εμπορευτώ ώς ρετρο-αλάτι...θα πιάσω την καλή και θα πάρω και άλλες Harley !
 
Να μαι και γω

Έχουμε και λέμε. Πέρασα πολύ ωραία αλλά δε το ευχαριστήθηκα! Και αυτό γιατί, από τη μια έπρεπε να έχω το νου μου στην μικρή μου και από την άλλη έπρεπε να αποχωρήσω νωρίς. Αφού δεν πρόλαβα καν να συστηθώ σε κάποια παιδιά :( . Next time θα φροντίσω να είμαι free :)

Χάρηκα πολύ που ξαναείδα μέλη που γνώρισα στο κοπή τη πίτα το 12 και μπορέσαμε να πούμε 2-3 κουβέντες παραπάνω και ακόμα περισσότερο που γνώρισα από κοντά Billy και Ajax.

Οι συζητήσεις πολλές και διάφορες. Από Stratego (uskoke ξεκίνα να παίzεις :D ) μέχρι amstrad vs spectrum ( O Wally προσπαθούσε να μας πείσει για την υπεροχή της μουστάρδας :p )

Υγ. Ένα φάντασμα playmobil με έχει στοιχειώσει!

Yγ2.

stayros είπε:
Φημες που θελουν την Kambia να την εκανε με ελαφρα πηδηματακια

μολις τσακισε το τουμπανιασμενο παγωτο...ειναι προς εξακριβωση και διασταυρωση!:biglaugh:
το παγωτό ήταν για την μικρή - μην ακούτε τί λέει ο Σταύρος. Έχω μάρτυρα τον Τάσο :D
 
Ρε σεις, εχω μια απορία. Αυτό το παληκάρι ο γουώλης, ΤΙ ώρα έφυγε; Πιο πάνω βλέπω βραδινές φωτογραφίες με το γουώλη μέσα κι επειδή από παλιά ξέρω ότι η παρουσία του ήταν τύπου LIFO (Last IN First OUT), γι'αυτο το ρωτάω. :p
 
Rygar είπε:
Ρε σεις, εχω μια απορία. Αυτό το παληκάρι ο γουώλης, ΤΙ ώρα έφυγε; Πιο πάνω βλέπω βραδινές φωτογραφίες με το γουώλη μέσα κι επειδή από παλιά ξέρω ότι η παρουσία του ήταν τύπου LIFO (Last IN First OUT), γι'αυτο το ρωτάω. :p
Σωστα ολα αυτα αλλα αυτη τη φορα ειχαμε ανατροπη και ο LIFO ηταν ο Shock:)
 
Εγω δεν μπορω να καταλαβω πως γεινεται συναντηση που μετα να μην περιλαμβανει σουβλακια,κοντοπλευρα,κοτοπουλα ψητα,μπιφτεκια,γυρο,πατατες,σαλατες κλπ.ΔΕΝ γεινεται να μην υπαρχει φαι εκει ειναι ολος ο τζερτζελες οχι στον καφε.Ε ρε να μην μπορω μια φορα να ρθω και γω την δουλεια μου μεσα :rant:
 
Μα φυσικά και φάγαμε! Τουλάχιστον πριν τη συνάντηση, η κάμπγια η μαριαννα κι εγώ (και η μικρή της κάμπγιας) τσικνίσαμε λίγο στη Γυριστρούλα. Μετά τη συνάντηση δεν ξέρω τι κάνανε οι υπόλοιποι. Πάντως παλια όταν κανόνιζα εγώ, πάντα τρώγαμε :D .
 
Εδώ πρέπει να πω ότι αυτό που έγραψα ότι όταν κανόνιζα εγώ παλιά, παντα τρώγαμε, δεν ήταν καρφί για κανέναν, έτσι; Να εξηγούμαστε. Ειμαι 100% σίγουρος ότι οι παλιότεροι έχουμε όλοι κουραστεί από τότε, όχι από το φόρουμ, αλλά από την ίδια τη ζωή αφου είμαστε και 7-8 χρόνια μεγαλύτεροι (οι άλλοι, εγώ είμαι ακόμα μικρός).
 
johnny19818 είπε:
@stayros Μερικές επεξηγήσεις για το ποιος είναι σε κάθε φώτο είναι πάντα καλοδεχούμενες.
Εχεις δικιο Γιαννη, αλλα οπως προειπα δεν εκανα αναφορα γιατι καποια απο τα παιδια δεν τα γνωριζα

και θα ηταν κριμα να μην τα αναφερω.Ευτυχως με καλυψε η Μαριαννα σε παρακατω post. :)

Rygar είπε:
Και ο Σταύρος όταν με είδε, αρχικά νόμισε ότι ημουν ο shock. Ξεφτίλα. Δεν το περίμενα να με περάσει για τον "λευκό στα 40 που δε θ'αποκτήσει ποτέ του IIci" :D
Τι φταιω εγω ρε ΜπαρμπαΝικολα....αφου σωματοδομικα εισαστε ιδιοι.... :p

Ειδικα δε με τα γυαλια.....φτυστοι!!!! :p

DINO είπε:
Και μια απορία: Τα κορίτσια μας είναι μινιατούρες ή ο Σταύρος και ο Γρηγόρης γιγαντόσωμοι;;; :fafoutis:
Τιποτα απο τα δυο Ντινακο.....απλο photoshop ειναι για να ξεχωριζουμε....:biglaugh:

Kambia είπε:
Yγ2.

το παγωτό ήταν για την μικρή - μην ακούτε τί λέει ο Σταύρος. Έχω μάρτυρα τον Τάσο :D
Δεν ξερω τι θα πει ο Τασος - με τον οποιο ηθελα να τα πουμε και να τον γνωρισω,

αλλα με αποροφησε η συζητηση με τον Φιλλιπο και εχασα την ευκαιρια... :( - ομως εγω αλλα ειδα....
smiley-music037.gif
"]
smiley-music037.gif
[/url]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα