Φθινοπωρινή Συνάντηση Αθήνας 2014 - 6 Σεπτέμβρη Θησείο

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μάλλον θα έρθω κι εγώ, μιας και από οικονομικά πάω σχετικά καλά τώρα, και έχει χαλαρώσει η θεία μου που θα με φιλοξενήσει (το καλοκαίρι φιλοξενούσε όλο το σόι, από Καναδά κλπ.
 
Δηλωνω παρων κι εγω,εκτος απροοπτου.Υπαρχει ενα μικρο ενδεχομενο να λειπω,αλλα μαλλον ειναι ποιο πιθανο να ειμαι εδω,αρα αν ειμαι θα παραστω.

Βυνιλιακιας εδω!!!
 
Προλαβαίνω να τρουπώσω κι εγώ?! :D
 
Οχι, εδώ ειναι η συνάντηση των νότιων μ(υ)ελών, εσύ να πας με τα βόρεια μέλη.
 
Να οργανωνόμαστε σιγά σιγά και οι Βόρειοι... :)
 
Ελα να βλεπω χερακια
 
Θα είμαι κι εγώ αλλά όχι για πολύ, θα έχω ελεύθερη την ημέρα αλλά όχι τη νύχτα δυστυχώς.
 
Ενταξει ρε Αντωνη, μεχρι τις 23.00 το πολύ δε μπορείς; Μετά πας για νανι, αυτό δεν εννοείς όταν λες για τη νύχτα; Ουτε μεις θα κατσουμε πολύ. Αν και εγώ μπορώ να το ξενυχτίσω για τις επόμενες 3 βδομαδες λόγω αδείας. :p
 
Όχι ρε δε μπορώ!

Να έρθεις νωρίτερα να τα πούμε :)
 
Εγώ θα'ρθω στην ώρα μου και μακάρι να μη βρέχει για να'ρθω με τη μηχανή.
 
εγώ θα έρθω σίγουρα, ήδη πήρα το εισιτήριο μου! θέλω να πάρω και κανένα βινύλιο από Μοναστηράκι.
 
Χμμμ... Θα κοιτάξω μήπως μπορέσω να έρθω και εγώ!
 
Τελικά κέρδισε η Λευκάδα... :(

Φεύγω αύριο για 3ήμερο, αν και ο καιρός δε βοηθά...

Λυπάμαι ειλικρινά που δε θα είμαι παρών, αλλά υπόσχομαι πως θα κάνω τα αδύνατα δυνατά να είμαι κοντά σας σε επόμενη συνάντηση...

Κρίμα γιατί ήταν πολύ καλή ευκαιρία αφού θα παρευρεθούν φίλοι από πολύ πιο μακριά απ'ότι εγώ...

Καλά να περάσετε!
 
Καλημέρα

Θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ. Από ότι φαίνεται το meeting αυτό θα έχει μεγαλύτερη προσέλευση από το θερινό. Σωστή σύναξη ρετρομανιακών!!
 
Σιγουρα!

Η καλοκαιρινη ηταν μια κακοσχεδιασμενη κομμαντο επιχειρηση :)

Ελα να βλεπω συμμετοχες
 
Ευτηχως που μου στειλανε μμ στο Φατσομπουκο... αλλιως δεν θα το μαθαινα...οπως δεν εμαθα και για ολα τα αλλα. Ειμουνα λιγο κοπανατζου, αλλα τι να κανουμε :)
 
Θα περασω για ενα ηρωικο χαιρετισμο.
 
Ωραία!

αντε και η υπόλοιπη παρέα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα