Φθινοπωρινή Συνάντηση Αθήνας 2015 - 18 Οκτώβριου Θησείο

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Παιδιά προσθέστε & μένα (άν και έχω πένθος) το θέλω πολύ να σας δώ.
 
Δυστυχώς κι εγώ δε θα μπορέσω. Ο Wally όμως πιάνει για δύο με τα κιλά που έχει πάρει :)
 
Ελα να βλεπω χερακια.... :D

Οι κυριες του φορουμ δεν βλεπω να κανουν εμφανιση και ανησυχω.... :xm:
 
Έχουμε να πάμε σε φίλο Λουκά που γιορτάζει εκείνη τη μέρα! Next time...

Καλά να περάσετε! :)
 
Κριμα,και ηταν ευκαιρια να γνωριστουμε και απο κοντα... :(

Ελατε,μην ντρεπεστε οι υπολοιπες κυριες του φορουμ,σηκωστε χερακι. :)

Και τα αγορια...ελα να βλεπω παρουσιες! :)
 
Δεν βλέπω μεγάλη συμμετοχή για την ώρα.

Μπορεί ορισμένοι να είναι επιφιλακτικοί και να μην ξέρουν με βάση το πρόγραμμά τους για σίγουρα άν θα ρθουν, το ίδιο ισχείει φισικά για όλους μας.

Πάντος δεν το αποκλείω να χουμε αφίξεις της τελευταίας στιγμής για αυτό το λόγο
 
Εχουμε ακομα μια εβδομαδα μπροστα μας,ευελπιστω να αυξηθουν οι παρουσιες! :D
 
Είμαι στο site αρκετά χρόνια τώρα, αν και δεν δημοσιεύω συστηματικά το παρακολουθώ και είμαι μεγάλος φαν. Το site μου έχει χαρίσει πολύ ωραία θέματα, αναμνήσεις και ψυχαγωγία. Θα ήθελα κάποια στιγμή να γνωρίσω άτομα από εδώ, δυστυχώς όμως εδώ και αρκετό καιρό ζω στο εξωτερικό. Ελπίζω κάποια από τις μελλοντικές συναντήσεις σας να συμπέσει με την παρουσία μου στην Ελλάδα και να μπορέσω να παρευρεθώ!! Καλά να περάσετε!!
 
tsalk είπε:
Το γεγονός της χρονιάς. Αν είμαι στην Αθήνα εκείνη την μέρα σίγουρα θα περάσω.
Δυστυχώς βάση του προγράμματός μου ενώ θα βρίσκομαι στην Αθήνα προς τα τέλη της επόμενης εβδομάδας, αναχωρώ την επόμενη Κυριακή νωρίς το μεσημέρι.
 
video80 είπε:
Δεν βλέπω μεγάλη συμμετοχή για την ώρα.Μπορεί ορισμένοι να είναι επιφιλακτικοί και να μην ξέρουν με βάση το πρόγραμμά τους για σίγουρα άν θα ρθουν, το ίδιο ισχείει φισικά για όλους μας.

Πάντος δεν το αποκλείω να χουμε αφίξεις της τελευταίας στιγμής για αυτό το λόγο
Προσωπικα θα ηθελα να ερθω

Ομως την Κυριακη θα ειμαι εκτος Αττικης με αγνωστη προς το παρον ωρα επιστροφης. Η συναντηση ως τι ωρα υπολογιζεται να κρατησει; Ισως τουλαχιστον μπορεσω να περασω στο τελος.
 
gademosauros είπε:
Η συναντηση ως τι ωρα υπολογιζεται να κρατησει; Ισως τουλαχιστον μπορεσω να περασω στο τελος.
Κοιτα,ξεκιναει στις 18:00 το απογευμα...τωρα το ποσο θα κρατησει,εξαρταται και απο την συμμετοχη. :xm:

Παλιοτερα,το κραταγαμε και μεχρι 23:00+ ...ωπου αλλαζε και το ροφημα!!! :beer:
 
ευτυχως το ντερμπυ ολυμπιακος-αεκ ειναι το σαββατο αλλιως θα κουβαλαγα ραδιοφωνακι μαζι :p
 
θανος είπε:
ευτυχως το ντερμπυ ολυμπιακος-αεκ ειναι το σαββατο αλλιως θα κουβαλαγα ραδιοφωνακι μαζι :p
Φίλε μου Θάνο ,λοιπάμε που θα το πώ, αλλά το ποδόσφαιρο είναι πολύ κατώτερο (& ώς επιχείρημα ) απο την αξία μιας retromaniax συνάντησης ,τη στιγμή μάλιστα που έχουμε να μαζευτούμε πάνω απο 1 χρόνο.

Τελευταία φορά που σας είδα ολους μαζί είταν τότε στην προβολή με τον Φλωρεντη ,και δεν είταν συνάντηση του φόρουμ. Θα πρέπει να ανακάμψουμε...
 
Γιααααα σηκωστε χερακια.

Καιρο εχουμε να βρεθουμε και εχω και αρκετα ΠΜ παραπονων περι των ολο και πιο αραιων Αθηναικων συναντησεων.
 
Θα είμαι παρών!Επιτέλους μια ευχάριστη συνάντηση μετά από τόσον καιρό!!
 
Τωρα ειναι αργα για πισωγυρισμα....you are added!!!! :D
 
Καλημέρα

Θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ. Έχουμε να τα πούμε καιρό!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα