Φιλμογραφία Marilyn Monroe

Το να διαβασω το αρθρο και δεν μπορω να καταλαβω ενα πραγμα: Απο τη μια η Μαιριλιν ηθελε να την παιρνουν στα σοβαρα και απο την αλλη ποζαρε γυμνη. Λαθος τροπο διαλεξε, εχω να πω. Η Ελιζαμπεθ το ειχε κερδισει αυτο χωρις καθολου γυμνο και, ναι, ηταν ασυγκριτα πιο ομορφη απο την Μαιριλιν. Και κυριως εντελως φυσικη, χωρις πλαστικες επεμβασεις.
Η Μαιριλιν την αποκαλουσε λεσβια! Και μιλαμε τωρα για γυναικα που εκανε στη ζωη της οκτω γαμους.
ΑΑυτό που μάλλον ζήλευε πολύ και δεν είχε η μερυλιν ήταν τα Όσκαρ και τα βραβεία της λιζ.
 
^^^
Δεν τις εκαναν γυναικες. Γεννηθηκαν γυναικες.

Πολλά απο αυτά είναι και ψεύτικα και δεν τα έχουν πει ποτέ οι ηθοποιοί. Τα φτιάχνουν και τα δημοσιεύουν και παίρνουν τα likes και αναδημοσιεύσεις. Διαφήμιση στο Καναλάκι τους..

 
Τελευταία επεξεργασία:

Γελάω με το τριπλό logo Υπέροχες φωτογραφίες γιατί μπορεί να μην το προσέξατε.. πάλι καλά που δεν έβαλε και στο πρόσωπο της MM για να το δούμε καλύτερα ότι η φωτογραφία αυτή είναι ιδιοκτησία του Υπέροχες φωτογραφίες γιατί εκείνος έβγαλε φωτογραφίες την ΜΜ και του ανοίκει μαζί με το ρητό φυσικά που έκανε τόσο κόπο να το μεταφράσει απο κάποιον άλλο που το έκανε αντιγραφή απο κάποιον άλλο αλλά χωρίς να ξέρουμε αν το είπε η/ο τάδε διάσημος! :fafoutis:

Κατά τη γνώμη μου δεν θα έπρεπε να υπάρχει το δικαίωμα του βανδαλισμούς πάνω σε αυτές τις φωτογραφίες όπως και να βάζει ο καθένας ότι γουστάρει όπως λογότυπα ή γνωμικά πάνω στις φωτογραφίες αυτές.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Γελάω με το τριπλό logo Υπέροχες φωτογραφίες γιατί μπορεί να μην το προσέξατε.. πάλι καλά που δεν έβαλε και στο πρόσωπο της MM για να το δούμε καλύτερα ότι η φωτογραφία αυτή είναι ιδιοκτησία του Υπέροχες φωτογραφίες γιατί εκείνος έβγαλε φωτογραφίες την ΜΜ και του ανοίκει μαζί με το ρητό φυσικά που έκανε τόσο κόπο να το μεταφράσει απο κάποιον άλλο που το έκανε αντιγραφή! :fafoutis:

Κατά τη γνώμη μου δεν θα έπρεπε να υπάρχει το δικαίωμα του βανδαλισμούς πάνω σε αυτές τις φωτογραφίες όπως και να βάζει ο καθένας ότι γουστάρει όπως λογότυπα ή γνωμικά πάνω στις φωτογραφίες αυτές.
Αν δεν το πε η μερυλιν τι δουλειά έχει μια φωτο δική της με το όνομα της και δήθεν τα λόγια της, φάουλ
 
Τελικά πότε δεν το πε η Μονρόε

Αυτά χάνονται στο χρόνο.. Μπορεί να το είπε μπορεί και όχι (εγώ δεν βρήκα κάτι και το ψάχνω και στα αγγλικά).

Ομως εγώ νευριάζω για τις φωτογραφίες αυτών των διασήμων προσώπων που δέχονται μεγάλο βανδαλισμό και γράφουν πράγματα (χώρις έγκυρη ιστορική πηγή) και βάζουν λογότυπα πάνω και τις κόβουν τις χρωματίζουν και χάνουν την πραγματική και ιστορικη ομορφιά τους.
 
Αυτά χάνονται στο χρόνο.. Μπορεί να το είπε μπορεί και όχι (εγώ δεν βρήκα κάτι και το ψάχνω και στα αγγλικά).

Ομως εγώ νευριάζω για τις φωτογραφίες αυτών των διασήμων προσώπων που δέχονται μεγάλο βανδαλισμό και γράφουν πράγματα (χώρις έγκυρη ιστορική πηγή) και βάζουν λογότυπα πάνω και τις κόβουν τις χρωματίζουν και χάνουν την πραγματική και ιστορική ομορφιά τους.
Έχει πει ότι ένα από τα καλύτερα πράγματα που μου συνέβη είναι πως είμαι γυναίκα, ετσι πρέπει να νιώσουν όλες οι γυναικείες αυτό έχει πει το παραπάνω τελικά οχι το άλλο στην φώτο.
 
Έχει πει ότι ένα από τα καλύτερα πράγματα που μου συνέβη είναι πως είμαι γυναίκα, ετσι πρέπει να νιώσουν όλες οι γυναικείες αυτό έχει πει το παραπάνω τελικά οχι το άλλο στην φώτο.

Eλα, σωπα, ρε Μαιριλιν! Αυτο το τοσο καλο πραγμα (οπως λες) εχει συμβει στον μισο πληθυσμο της γης.
 
Το να διαβασω το αρθρο και δεν μπορω να καταλαβω ενα πραγμα: Απο τη μια η Μαιριλιν ηθελε να την παιρνουν στα σοβαρα και απο την αλλη ποζαρε γυμνη. Λαθος τροπο διαλεξε, εχω να πω. Η Ελιζαμπεθ το ειχε κερδισει αυτο χωρις καθολου γυμνο και, ναι, ηταν ασυγκριτα πιο ομορφη απο την Μαιριλιν. Και κυριως εντελως φυσικη, χωρις πλαστικες επεμβασεις.
Η Μαιριλιν την αποκαλουσε λεσβια! Και μιλαμε τωρα για γυναικα που εκανε στη ζωη της οκτω γαμους.
main-qimg-1f65faf64a51b402aaa4be7bd27df2b5.jpeg
Εδώ τις βλέπουμε κοντά και τις δυο
 
Καταλευκη επιδερμιδα ειχε η Μαιριλν. Σαν το γαλα ηταν και της πηγαινε πολυ!
 
Καταλευκη επιδερμιδα ειχε η Μαιριλν. Σαν το γαλα ηταν και της πηγαινε πολυ!
Έχω κάτι κοινό με την μερυλιν :love: είμαστε του γάλακτος, πιστεύω ότι δύσκολα θα μαυρίζε δηλ.κοκκινιζουμε
 
H Mαιριλυν μαζι με τον Υβ Μονταν γιορταζουν τα γενεθλια της σε ενα διαλειμμα απο τα γυρισματα της ταινιας "Let's make love".
Eιναι 1 Ιουνιου του 1960 και η σταρ συμπληρωνει τα 34.
Έβαλες την κατάλληλη λεζαντα
 
Πίσω
Μπλουζα