Φωτό Καλλιτεχνών GRM [2008 Version]

πω πω εχουμε τετοια μερη και δε πηγαινουμε!πολυ ωραιες φωτογραφιες(ουτε dpgr να ειμασταν!)
 
starsky είπε:
πω πω εχουμε τετοια μερη και δε πηγαινουμε!πολυ ωραιες φωτογραφιες(ουτε dpgr να ειμασταν!)
Ναι όντως,αυτό αναρωτιέμαι κάθε φορά που βρίσκομαι κάπου μακριά από την πόλη μου.Αξίζει να εξοικονομείς χρήματα από οποιαδήποτε άλλη μορφή διασκέδασης προκειμένου να βρεθείς κοντά στην πλούσια φύση και ιστορία της πανέμορφης πατρίδας μας...:rolleyes:
 
Άγιο Όρος Ιερά μονή Ιβήρων..Ένα κελί ξεχασμένο από τον χρόνο..

ibiron93oy9.jpg


Jaga 3.2MP

Abobe photoshop CS
 
ένα πανέμορφο χωριό της δυτικής μακεδονίας

DSC00571.jpg
 
Ωπ! Να με κι εμένα! Παιδιά τί να πω... Βλέπω ότι έχετε στείλει εξαιρετικές φωτογραφίες σ' αυτό το θρεντ! Δεν είχα χρόνο να τις δω όλες, γι' αυτό και έμεινα μόνο σ' αυτές που στείλατε από τα Χριστούγεννα μέχρι σήμερα. Ξεχωρίζω ιδιαίτερα τις ριγάρδειες διαχύσεις του ηλιακού φωτός, τις κριμσόνειες ελβετικές Άλπεις (την πρώτη από τις τρεις) και την κάντεια άποψη της Δοϊράνης. Το προσωπικό μου βραβείο όμως θα πάει στoν Exetlaio[/b]. Απίστευτη σύλληψη!!!

Εγώ εδώ στην ξενιτειά έχω πρόχειρες μόνο δύο φωτογραφίες καλλιτεχνικών αξιώσεων. Είναι στο πνεύμα των φωτογραφιών του Rigardie και της Crimson που έχω ξεχωρίσει. Και οι δύο έχουν τραβηχτεί από λεωφορείο, στον δρόμο Μετσόβου-Ιωαννίνων, με κινητό Sony Ericsson K550i (2.0 megapixel). Μη με ρωτάτε για περαιτέρω τεχνικές λεπτομέρειες, ένας απλός μουσικός είμαι... όσο κι αν λατρεύω και τις εικαστικές τέχνες.

1) Διάχυση φωτός με μια έντονα μεταφυσική πινελιά...



2) Μια γεύση από τις δικές μας Άλπεις: την Πίνδο.

 
Ώπα...Η πρώτη φώτο μου μοιάζει φοβερή..αλλά θολή.γιατί?

Η δεύτερη σου φώτο...χμμμ μοναδική και αυτή πολύ καλή!!!!!!!!
 
Είναι θολή φίλε Akmakas διότι την τράβηξα πολύ βεβιασμένα, φοβούμενος ότι δεν θα προλάβαινα να απαθανατίσω τη συγκεκριμένη άποψη. Δεν πρόλαβα να αλλάξω καμμία ρύθμιση στη μηχανή. Η μουντάδα που βλέπεις πάντως δεν διαφέρει πολύ από την πραγματική.
 
πολύ ωραίες mr sofologiotatos! μπράβο!
 
Φοβερές...καταπληκτική ατμόσφαιρα!!!!!!
 
Όχι, δεν είναι "μανιτάρι" από πυρηνική έκρηξη !

Είναι απλώς ένα "παιχνίδισμα" του ήλιου.

imag0057ik9.jpg
 
απο ποιο νησακι ειναι?
 
:biglaugh:Ιθακη?

Μην τον ακουτε!

Aπο τα Marshall Islands ειναι.
 
exetlaios αυτό το παιχνίδισμα παραπέμπει την φωτογραφία σου σε μια άκρως καλλιτεχνική φωτογραφ'ια..άψογος!!!!!
 
Δημιουργίες της Φύσης από παγωμένο χιόνι, απαθανατισμένες πριν δύο μέρες:

cimg7546rj5.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα