Χριστουγεννιάτικα αβαταρ

αριαδνη

candy fan
Joined
29 Μάρ 2010
Μηνύματα
13.869
Αντιδράσεις
14.999
Παιδιά για να τιμήσουμε τα φετινά Χριστούγεννα δεν ανεβάζουμε ολοι αβαταρ αγαπημένα με χριστουγεννιάτικο θέμα ; Πχ?έβαλα την Μαιρυλιν με κόκκινο Άγιο βασιλιά Φιλίππου σκούφο και να στολίσουμε γενικά, μια πρόταση κάνω έτσι βρε παιδί μου να μυρίσουν Χριστούγεννα
 
Ωω τέλειος!! Στο πνεύμα. Οποίος θέλει και άλλη Μαιρυλιν ιδου
 

Συνημμένα

  • IMG_20191211_205752.png
    IMG_20191211_205752.png
    527,1 KB · Προβολές: 4
Τελευταία επεξεργασία:
Εγώ το δικό μου το βρήκα από την παρακάτω σελίδα, όποιος θέλει μπορεί να διαλέξει από εκεί.

 

Συνημμένα

  • IMG_20191210_093150.png
    IMG_20191210_093150.png
    1,7 MB · Προβολές: 2
Betty την Μαιρυλιν την βρήκα έτοιμη εγώ τουλάχιστον ως φωτο
 
πώς βαζετε σκουφακι στα αβαταρ;

@BETTY BOOP Και εγώ την Olivia Hussey την βρήκα έτοιμη με σκουφακι αλλα ξέρω ότι γίνεται πολύ εύκολα και με εφαρμογές στο Smartphone ή σε ιστοσελίδες όπως αυτή εδώ κάνοντας ένα upload την εικόνα που θέλεις. :)
 
Τι λες γι αυτό μπετυ ε ότι πρέπει για σένα!
 

Συνημμένα

  • IMG_20191212_131631.png
    IMG_20191212_131631.png
    1.022,2 KB · Προβολές: 0
Η σκουφάτη εικόνα είναι από το 2016. Αν νομίζετε ότι θυμάμαι τι έκανα και πώς το έκανα πριν 3 χρόνια, χάσατε. Να .ηταν πριν 30 θα σας έλεγα. Αλλά εδώ και χρόνια το μυαλό μου έχει γεμίσει τίγκα και δεν χωράει άλλες μνήμες. Χρειάζομαι μεγαλύτερο εγκέφαλο αλλά δεν πουλάνε στο Amazon.
 
Θα αλλάξω και εγώ το avatar μου,που ήταν σκηνή από την αγαπημένη μου ταινία του Λ.Φούλτσι.
Διαλέγω λοιπόν αυτό για avatar επειδή:
α) "Είναι ταινία φυσικά" - Δεν θα μπορούσα να "ξεφύγω" από το θαυμαστό κόσμο της μεγάλης οθόνης.
β) "Είναι retro" - Έτος 1984
γ) "Είναι horror" - Φυσικά έχει "πινελιές" με horror στιγμές (κάτι σαν αυτό που λένε "λείπει ο Μάρτης από..?",έτσι και εγώ: λείπει ο Fulci από..? )
δ) " Έχει Χριστούγεννα" - Η ταινία είναι "γεμάτη" με Χριστούγεννα.
ε) "Είναι διασκεδαστική" - 100%
στ) "Γιατί αυτό το συγκεκριμένο avatar" - Η ανευθυνότητα του ανθρώπου,που δεν μπορεί να τηρήσει 3 απλούς κανόνες,αυτό το αποτέλεσμα έχει: ..να του λένε τα κάλαντα αυτά τα περίεργα πλασματάκια..
Καλές γιορτές σε όλους.
 
Πίσω
Μπλουζα