Ψάξιμο παλιών επιτραπέζιων

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

spilios

RetroN00b
Joined
25 Ιουν 2015
Μηνύματα
5
Αντιδράσεις
0
Καλησπέρα και καλως σας βρήκα. Ψάχνω τα επιτραπεζια hero quest, dragon game system, ο θρύλος του Ζαγκορ, dungeon and dragon fantasy adventure, και σταυροφορία στο διάστημα, κατά προτίμηση στα ελληνικά. Ξέρει κανείς που μπορώ να τα βρώ καινούργια ή μεταχειρισμένα; Μένω Αθήνα. Ευχαριστώ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αρχίζεις τις βόλτες σε παλαιοπωλεία, Μοναστηράκι, παλιά καταστήματα - αποθήκες παιχνιδιών και Ebay. Καλή τύχη.
 
Τα συγκεκριμένα επιτραπέζια είναι τα πιο περιζήτητα ανάμεσα στους Έλληνες συλλέκτες, οπότε θα πρέπει να βάλεις λίγο πιο βαθιά το χέρι σου στην τσέπη.

Γνωρίζω δυο καταστήματα που έχουν παλιά παιχνίδια, τα οποία μπορεί να έχουν τα επιτραπέζια που θες.
 
Καλησπέρα, μπορείς να μου πεις ποιά είναι και που θα τα βρώ;
 
Καλησπέρα, νομίζω ότι έχεις πμ, αν το έκανα σωστά. Ευχαριστώ
 
Θυμάμαι την διαφήμιση που είχε γίνει για το παιχνίδι OSIRIS .Τότε προσπάθησα να το αγοράσω αλλά η τιμή του ήταν απαγορευτική.Οπότε την έβγαζα τα Χριστούγεννα με τα ψηφιδωτά SIK και τα διαχρονικά PLAYMOBILL
 
Καλησπέρα,

θα μποροσούσες να μου στείλεις και εμένα με ενα pm τα καταστήματα που γνωρίζεις που θα μπορούσα να βρω παλιά επιτραπέζια;

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Kambia είπε:
Καλησπέρα,

θα μποροσούσες να μου στείλεις και εμένα με ενα pm τα καταστήματα που γνωρίζεις που θα μπορούσα να βρω παλιά επιτραπέζια;

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Παίδες όχι σε μένα. Στον theoritikos τα pm που λέει στο δικό του ποστ πως γνωρίζει αυτά τα καταστήματα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα