Ψάχνοντας απεγνωσμένα τον Πάνο Σουπιάδη

αυτος πρεπει να ειναι απλα εχει πιασμενα τα μαλλια στην συγκεκριμενη φωτο αν παρατηρησετε τις 2 φωτο ομως τα ματια του ειναι τα ιδια μηπως να κανονιζαμε οργανωμενη εκδρομη προς λαρισσα??
 
θανος είπε:
αυτος πρεπει να ειναι απλα εχει πιασμενα τα μαλλια στην συγκεκριμενη φωτο αν παρατηρησετε τις 2 φωτο ομως τα ματια του ειναι τα ιδια μηπως να κανονιζαμε οργανωμενη εκδρομη προς λαρισσα??
Ελάτε όσοι θέλετε και να πάμε να τον βρούμε παρέα... :)
 
Μηπως το θεμα πρεπει να μετονομαστει σε ''Βρεθηκε ο Πανος Σουπιαδης!''.Ειμαι πολυ χαρουμενος για την ανακαλυψη του παιδια και προσωπικα δεν βλεπω τρομαχτικες αλλαγες επανω του.Ειναι προς τιμην του που σεβεται το παρελθον του και το γεγονος οτι αξιοποιησε τα λεφτα που εβγαζε ανεβαζωντας θεατρικες παραστασεις.Θα ηταν μεγαλη μας τιμη καποια στιγμη να μιλησει στο φορουμ μας.
 
Μπραβο παιδια, που τον 'εντοπισατε'!...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
tonytony είπε:
Ελάτε όσοι θέλετε και να πάμε να τον βρούμε παρέα... :)
Αυτό είναι μια καλή ιδέα ,αλλά θα πρέπει να συνοδευτεί (φισικά) και απο μια συνεντευξη και πλούσιο φωτογραφικό υλικό!

Γνωρίζετε που βρίσκετε ο ηθοποιός? Είναι εκτός Αθηνών?
 
video80 είπε:
Γνωρίζετε που βρίσκετε ο ηθοποιός? Είναι εκτός Αθηνών?

Soupis είπε:
....τωρα μενει θεσσαλονικη ειναι καλά στην υγεία του.Ασπρομάλλης με κοτσίδα κ γένια.
Πάντως από πλευράς Retromaniax γίνονται προσπάθειες να έρθουμε σε επαφή με τον κ. Σουπιάδη.
 
Αν το επιτρέπει το φόρουμ σας παραθέτω και το link οπου βρηκα τη φωτογραφία. Οπως θα δειτε και στις πληροφορίες των ηθοποιων που συμμετέχουν στη συγκεκριμενη παιδική παράσταση θα δειτε ολοκάθαρα το όνομα του Πάνου Σουπιάδη.. http://www.artfools.gr/?p=16982#more-16982
 
Kambia είπε:
Πάντως από πλευράς Retromaniax γίνονται προσπάθειες να έρθουμε σε επαφή με τον κ. Σουπιάδη.
Τυχεροί οι Θεσσαλονικείς Retromaniax αυτό έχω να πώ...

Πάνω που περίμενα να τον δώ και αυτόν να σκάει μύτη στις "Οικογενιακές Ιστορίες" ,εν μέρη απογοιτεύομαι ,φένετε να έχει αφοσιοθεί στο θέατρο και μονο!

Αναμένουμε λοιπόν!
 
πριν λιγο μιλησα στον κυριο σουπιαδη στο fb του εστειλα τον συνδεσμο με το θεμα και μου ζητησε να γραψω οτι το μονο που ισχυει ειναι οτι τα τελευταια 2 χρονια βρισκεται στο θεατρο τεχνων λαρισας σαν σκηνοθετης και ηθοποιος και στον ορωπο οπως μου ειπε δεν εμενε ποτε του ειπα αν ηθελε να μπει και να απαντησει ο ιδιος στο θεμα αλλα μου ειπε οτι δεν ηθελε γιατι σε καποιο φορουμ εχουν παρει φωτογραφιες του και γραφουν κατι ασχημο για αυτον οπως μου ειπε του ειπα να το ξανασκεφτει παντως
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σεβαστο. Μακαρι ο ανθρωπος να μπει στη διαδικασια να τσεκαρει την ποιοτητα της επικοινωνιας και το επιπεδο εδω μεσα και να το ξανασκεφτει.
 
εχω το γιο του φιλο στο facebook και μου ελεγε οτι παρα πολυ δυσκολα θα δεχτει να δωσει συνεντευξη και πιθανον με τιποτα
 
Αυτη την ωρα ο Σουπιαδης μιλαει στην εκπομπη Αληθειες με τη Ζηνα (Star)
 
με την γνωστη μου αγαπη στον ελληνικο κινηματογραφο και στους πραγματικους καλλιτεχνες

θα ελεγα επειδη ο πανος σουπιαδης ηταν το πρωτο αντρικο ονομα στο βιντεο και εχει σελιδα στο φεις να ερθουν σε επαφη μαζι του ατομα απο το φορουμ

να του δειξουν τις συνεντυξεις που εχουν δωθει εδω και το πραγματικα υψηλο επιπεδο που εχουν και επειδη ειναι σφαιρικιαρης αντρας να δωσει μια συνεντευξη
 
ξερω σε ποιον αναφερεται στο τελος της συνεντευξης του,δεν ξερω αν πρεπει να το πω ,αφου δεν το ειπε ο ιδιος
 
elsint17 είπε:
ξερω σε ποιον αναφερεται στο τελος της συνεντευξης του,δεν ξερω αν πρεπει να το πω ,αφου δεν το ειπε ο ιδιος
Φως φανάρι , νομίζω όλοι το έχουμε καταλάβει...
 
Έχει σκηνοθετήσει και το " τα στραβαδια" το οποιο ειναι εξαιρετική κινηματογραφική ταινία, μετα τη λουφα η καλυτερη κωμωδια που εχει γυριστει για φανταριλίκι. Δυστυχως το retro db δε φαινεται γιατι τον έχει μόνο ως ηθοποιό.
 
Πίσω
Μπλουζα