1ο Πρωτάθλημα Stratego Retromaniax

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ajax87 είπε:
Περαστικα σου Μαριαννα!
Επιμενω στο να το παιξουμε μεσα στην εβδομαδα παντως αν εισαι καλυτερα... δεν νομιζω οτι υπαρχει βιασυνη.

D@redevil είπε:
Τώρα σ' έχω στις επαφές!!! Θα τα "λέμε" συχνότερα! ;)
Πιτσουνακια μου... #)

Ωραια κωδικη ονομασια παντως το "ελα να παιξουμε stratego"!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χαχααχχαχαχαχα!!! :D

Α, να χαθείς βρε! :p

Παίξε μια παρτίδα με τον Αίαντα και θα με θυμηθείς!... (να σε δω μετά αν θα κοροϊδεύεις! :D )
 
LoL :p . Ουδεν σχολιον...
 
Καταγγέλω τα στρατεύματά μου για απαράδεκτη συμπεριφορά στο πεδίο της μάχης!!! :p

Επίσης, καταγγέλω τις νάρκες του Ajax, διότι είχαν μετατραπεί σε... μαγνητικές, με αποτέλεσμα ο ανθός του στρατού μου να βρίσκει φρικτό θάνατο!!!! :p

Αλλά όπως λέει και μια αρχαία παροιμία, όποιος χάνει στο stratego, κερδίζει... αλλού!!! Εννοώ, στην μονόπολη!!! :p

Συγχαρητήρια στον Ajax για τις νίκες του. :)
 
(πφφ με προλαβες και αναγκαστηκα να αλλαξω το μηνυμα μου :p )

Ευχαριστω πολυ για τα συγχαρητηρια!! Εισαι ενας πολυ δυνατος παικτης οπως αποδειχτηκε και αν δεν ειχα την τυχη με το μερος μου δυσκολα θα κερδιζα...(ειδικα στο 2ο παιχνιδι) να σαι καλα!

ps. για το τυπικο το σκορ ηρθε 2-0 υπερ μου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπράβο και στους δυο! :)

Γιάννη, θέλω να μου στείλεις με πμ μια διεύθυνση όπου μπορούμε να στείλουμε το δωράκι! :)

Συγχαρητήρια σε όλους - ήταν μια υπέροχη εμπειρία (αν κι ομολογώ ότι εγώ θέλω πολύ δουλειά ακόμα! #) )

Until the next battle....
 
Άντε, αφού κατάφερε να περάσει εμένα στον πρώτο γύρο, τελικά βγήκε πρωταθλητής... :p

Άξιος!!!
 
Συγχαρητήρια και στους 2 σας. Όπως είχα πει και σε προηγούμενο ποστ θα ήθελα πάρα πολύ να έβλεπα σε real ταμπλό τις παρτίδες σας μια και ξέρω οτι και οι 2 είστε πολύ καλοί παίκτες :)

Xm.... βρε λες να το κάνουμε live live την επόμενη φορά?
 
Befriend me και ισως παιξω στο επομενο... JUDGEDREDD
 
Όταν λες "Befriend me", εννοείς στο stratego? :)

If yes, pls leave your nickname & we shall add you back later! :p
 
Ευθαρσώς δηλώνω την επιθυμία συμμετοχής μου στο 2ο πρωτάθλημα Stratego!

Βλέπετε δεν σας είχα ανακαλύψει αρκούντως πέρυσι! :cry:

Εκτός και αν γίνει πρωτάθλημα κάστρα και πολιορκητές στο οποίο πάλι δηλώνω συμμετοχή! :armed:
 
Ιωάννης1ος είπε:
Ευθαρσώς δηλώνω την επιθυμία συμμετοχής μου στο 2ο πρωτάθλημα Stratego! Βλέπετε δεν σας είχα ανακαλύψει αρκούντως πέρυσι! :cry:
Σύντομα ;)

Ιωάννης1ος είπε:
Εκτός και αν γίνει πρωτάθλημα κάστρα και πολιορκητές στο οποίο πάλι δηλώνω συμμετοχή! :armed:
Καθόλου κακιά ιδέα...
 
Ξεκίνα προπονήσεις στο online και σιγά σιγά ετοιμαζόμαστε :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα