1ο Πρωτάθλημα Stratego Retromaniax

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Kambia είπε:
Ωραία. Καλή σας επιτυχία :)
Δε θα μας σπάσετε το ηθικό πριν τον αγώνα!

@Wally πάνε να βγάλουν έξω το φαβορί από τον πρώτο αγώνα, μα δεν καταλαβαίνουν ότι έτσι θα πέσει το ενδιαφέρον των θεατών; :)
 
Wally είπε:
Kambia - Shock ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
To ματς θα ειναι ακαταλληλο για ανηλικους ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Δε φταίω εγώ! :D Που ξέρεις... μπορεί και να κερδίσει. Αυτές τις μέρες με έχει πάρει η κάτω βόλτα στο Stratego :(
 
O Android νικήθηκε, αλλά ...ξέχασα να βγάλω φωτογραφία. #)

Ας μου αναφέρει αν θέλει να ξαναπαίξουμε, γιατί δεν τον πρόλαβα στο stratego.com
 
Με συνοπτικές διαδικασίες, ορίσαμε με τον Ajax87 να γίνει η μάχη στα επόμενα 5-10 λεπτά. Stay tuned. :)
 
Κερδισα τον Maddog. Ηταν πολυ ωραια παρτιδα!

Stratego 1 v2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πλάκα είχε! Και ο Ajax87 αποδείχτηκε εξαιρετικός αντίπαλος. Του εύχομαι καλή συνέχεια!

ΥΓ: Έκατσα και έχασα για να έχει ελπίδες ο Shock να το πάρει. :p
 
pardalotzatziki είπε:
Συγχαρητηρια(προσωπικα θα εσβηνα τα πιονια μου να μην βλεπουν τη στρατηγικη μου :D ).
Μπορει να του "ξεφυγε" επιτηδες ....
 
Ο Shock εχει εξελιχθει σε universal outsider :)

Χαζη ερωτηση: Μπορουμε να παρακολουθουμε live τις παρτιδες?
 
Δυστυχώς δεν υπάρχει η δυνατότητα live παρακολούθησης της παρτίδας. Θα ήταν καλή φάση

Να κάνω μια πρόταση?

Θέλετε να το κάνουμε στα 2 νικηφόρα games και σε αυτό τον γύρο? Είμαστε λίγα άτομα και θα το ευχαριστηθούμε περισσότερο. Η απόφαση ανήκει στην πλειοψηφία των διαγωνιζομένων :)

Αποτελέσματα

D@redevil vs Nemo

Ajax87 vs Maddog 1-0

Kambia vs Shock

miki-mik7 vs Android 1-0
 
Kambia είπε:
Να κάνω μια πρόταση? Θέλετε να το κάνουμε στα 2 νικηφόρα games και σε αυτό τον γύρο? Είμαστε λίγα άτομα και θα το ευχαριστηθούμε περισσότερο. Η απόφαση ανήκει στην πλειοψηφία των διαγωνιζομένων :)
Απο μενα κανενα προβλημα.
 
Κατά τις 9 είπαμε οτι θα παίξουμε με τον Shock :)
 
Ούτε εγώ έχω πρόβλημα.
 
O Shock παίζει αυτη τη στιγμη με απόδοση 2.95, με πτωτική τάση πάντως...
 







...........................................
 
Wally είπε:
Χαζη ερωτηση: Μπορουμε να παρακολουθουμε live τις παρτιδες?
Εξισου Χαζη απαντηση : Αν θελατε τοσο πολυ να παρακολουθησετε live παρτιδες γιατι δεν συμμετειχατε στο event ::) ???
 
Μα να χασω την απολαυση να παρακολουθω τον Shock να ξεδιπλωνει τις βαριαντες του και την απαραμμιλη στρατηγικη του? :)
 
Ο Wally είναι hardcore gamer, το σνομπάρει το Stratego. Περιμένει tournament στο Halo. :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα