1 Ιανουαρίου 2012...

bernard.c

RetroDB Feeder
Joined
26 Νοέ 2007
Μηνύματα
3.256
Αντιδράσεις
973
Η “συνέντευξη” είναι... γένους θηλυκού. Δεν θα μπορούσαμε λοιπόν να σκεφτούμε κάποιο άλλο πρόσωπο που θα μπορούσε να κάνει πιο όμορφο “ποδαρικό” της πρώτης “γυναικείας” συνέντευξης στο forum, αλλά και το “ποδαρικό” για τη νέα χρονιά!!

attachment.php


Ένα εκλεκτό μέλος του forum μας (δεν σας λέμε ποιο!), με πολύ κέφι και αγάπη, σας έχει ετοιμάσει μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ για τη νέα χρονιά!! Αλλάξτε χρόνο με το Retromaniax και την Κυριακή 1η Ιανουαρίου του 2012 να είσαστε όλοι εδώ... ;)
 
ομορφο ποδαρικο ????

>>>>> Ε.Φιλινη ?????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Mήπως Βίνα Ασίκη?
 
Οι εικόνες που έβαλες είναι όοοοολα τα λεφτά!!!!Όσο για τη συνέντευξη την περιμένουμε εναγωνίως!... :flower:
 
Χμ! :) Άρα αναμένουμε εναγωνίως! :)
 
Εχω καταλάβει αλλά δεν το λέω :p
 
Για να βοηθησω λιγο το ονομα ειναι αναγραμματισμος των πρωτων και των τριτων γραμματων των φωτο στο πρωτο ποστ. ;)
 
Stormwatch είπε:
Εχω καταλάβει αλλά δεν το λέω :p
Εσύ, με θυμίζεις αυτό που κάναμε όταν είμασταν παιδιά! Μόνο το "νια-νια-νια" που δε γράφεις! :biglaugh:

Aardvark είπε:
Για να βοηθησω λιγο το ονομα ειναι αναγραμματισμος των πρωτων και των τριτων γραμματων των φωτο στο πρωτο ποστ. ;)
Εσύ, δε βοηθάς! :D Δώσε κανένα πιο "ζεστό" hint! :D
 
Αναμενουμε εναγωνιως!!!
 
περιμενουμε με αγωνια την πρωτη συνεντευξη του 2012
 
Eγώ πάλι θα κάνω άλλη μια προσπάθεια να μαντέψω το όνομα

Το σκέφτηκα καλά το πράγμα και λέω ότι ίσως είναι η............

Σάσα Καστούρα?????????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aυτο είναι πολύ ευχάριστο ,εγώ το λεγα συνέχεια στα παιδια να σπάσει η μονοτονία των συνεντεύξεων με γυνέκα επιτέλους!

Μακάρι να ναι κάποιο μεγάλο ονομα του ελληνικού βίντεο (Ελένη Φιλήνη ας πούμε ή Νανά Βενέτη).
 
video80 είπε:
Aυτο είναι πολύ ευχάριστο ,εγώ το λεγα συνέχεια στα παιδια να σπάσει η μονοτονία των συνεντεύξεων με γυνέκα επιτέλους!Μακάρι να ναι κάποιο μεγάλο ονομα του ελληνικού βίντεο (Ελένη Φιλήνη ας πούμε ή Νανά Βενέτη).
Αυτό που μπορώ να πω είναι ότι, όντως, είναι μεγάλο όνομα.

Υπομονή... 8 μέρες έμειναν! ;)

EDIT:

Για Χριστουγεννιάτικες ευχές, αναζητήστε το αντίστοιχο (εξειδικευμένο) thread: :)

http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?21273-Μετρώντας-αντίστροφα-τις-μέρες-για-το-2012-amp-Χριστουγεννιάτικες-Ευχές
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
περιμενουμε με αγωνια!μηπως προκειται για συνεντευξη με την οικογενεια Σοφιανου;
 
katerinak είπε:
... μηπως προκειται για συνεντευξη με την οικογενεια Σοφιανου;
Δικαιολογημένα αναρωτιέσαι (συζητήθηκε μία τέτοια περίπτωση στο forum φέτος, αλλά δεν το ανέλαβα εγώ αυτό το project)

Για να απαντήσω, λοιπόν, στην ερώτησή σου, όχι - πρόκειται για τη συνέντευξη μιας αγαπημένης πρωταγωνίστριας... ;)
 
Η Βίνα Ασίκη δεν είναι.....

Η Σάσα Καστούρα δεν είναι.....

Περιμένουμε με ενδιαφέρον να το μάθουμε σε λίγες μέρες!
 
Πίσω
Μπλουζα