1 Ιανουαρίου 2012...

εχω γινει αλοιφη με αυτα που διαβαζω.......

(προσπερνω την οικογενεια Σοφιανου που εξακολουθω να το θελω το προτζεκτ αλλα φευ....)....
 
Αναζητείται η συνεντευξιάζουσα. Μαρία Αλιφέρη;
 
Mπερναρ, ξερεις πως ξερω, αλλα δε θα αποκαλυψω το ονομα της ηθοποιου για να μη χαλασω την ωραια εκπληξη.

Το μονο που θα πω ειναι οτι η πρωταγωνιστρια αυτη εχει φανατικους θαυμαστες που θα χαρουν πολυ με τη συνεντευξη της!
 
bambinella 100 είπε:
Το μονο που θα πω ειναι οτι η πρωταγωνιστρια αυτη εχει φανατικους θαυμαστες που θα χαρουν πολυ με τη συνεντευξη της!
Μακάρι! Αυτός είναι και ο σκοπός μας: Να δώσουμε χαρά σε πολλά μέλη του forum την πρώτη μέρα του χρόνου! :)
 
Εχει γουστο λεει να ειναι καμια Βασιλικη που γιορταζει κιολας την Πρωτοχρονια (βασιλικη ....το βαφτιστικο της )
 
Eμένα ο νούς μου πάει σε 2 κυρίες που κανανε και παλιό cinema και τηλεώραση στη Κατερίνα Γιουλάκη και τη Μάρθα Καραγιαννη!
 
Ναι ειδικά την Μάρθα Καραγιάννη την σκέφτηκα και εγώ. Για να δούμε αν είν αι αυτή ή όχι, πλησίασαν οι μέρες.
 
Το σίγουρο είναι οτι πρόκειται για μια κυρία που ο χρόνος δεν άγγιξε καθόλου.
 
λιγες ωρες εμειναν ακομα για να δουμε ποια κυρια θα μας κανει ποδαρικο :)
 
Σε λίγες ώρες θα το ξέρουμε. Δεν θα επιχειρήσω και νέα πρόβλεψη, το πιθανότερο είναι να ''πέσω'' πάλι έξω. Υπομονή λοιπόν!
 
Αντε ρε παιδιά, ακόμα;;;;; Εχουμε και δ'λειές :D
 
Καλή χρονιά σε όλους!Εύχομαι το νέο έτος να χαρίσει υγεία,ευτυχία σε όλο τον κόσμο!Και ότι επιθυμείτε,σε προσωπικό,επαγγελματικό επίπεδο να το επιτύχετε!Και στο forum μας εύχομαι για πολλά πολλά χρόνια ακόμα να συνεχίζει να μας κρατάει συντροφιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Υγεια, χαρα και οχι πολυ υπομονη ευχομαι για το 2012.

Αυριο το απογευματακι σας εχουμε και την εκπληξη που λεγαμε...
 
Μηπως ειναι η Βερα Κρουσκα; θα μας εκανε καλο ποδαρικό !! πάντως ανυπομονούμε!!!!!
 
Καλησπέρα παιδιά!! Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους!! Εύχομαι στο retromaniax και τους φίλους του, ένα δημιουργικό 2011, με πολύ αναμνησιακό υλικό αλλά και πρόοδο ταυτόχρονα!! Αντε τι θα γίνει με αυτό το ποδαρικό;; χαχα
 
Καλή χρονιά σε όλους με υγεία πρώτα απ'όλα!!

Αναμένουμε τη συνέντευξη! :p
 
Πίσω
Μπλουζα