1000 Thanks

Τσιμπα κι απο μενα μια ευχαριστια ρε μεταλλο!!Μπορει να μην εχουμε πολλα κοινα ενδιαφεροντα αλλα στη μουσικη μια χαρα τα παμε.

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

:headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:
 
@Geonas Γιωργο ευχαριστω πολυ φιλε :thumbup: Ευχαριστω και γω εκ μερους ολων για ωσα εχουμε μαθει απο σενα.Και δεν ξεχνω την Exerion καμπινα σου:dribble:

@Deathshadow Φιλαρακι μου δεν χρειαζεται να εχουμε και πολλα κοινα.Και μονο το metal φτανει και πειρισευει :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:
 
και μονο που επελεξες metal το συγκεκριμενο avatar, σου αξιζει ενα thanks.συντομα τα 2000. Οχι ως αυτοσκοπο αλλα σαν πορεια το εννοω.
 
foutix είπε:
και μονο που επελεξες metal το συγκεκριμενο avatar, σου αξιζει ενα thanks.συντομα τα 2000. Οχι ως αυτοσκοπο αλλα σαν πορεια το εννοω.
Ρε συ Βασίλη, sorry που θα κάνω αυτήν την ερώτηση αλλά αναρωτιόμουν, ποιος στο καλό είναι ο τυπος στο Avatar σου? Οχι τίποτε άλλο αλλά κάθε φορά που τον βλέπω νομίζω ότι είσαι εσύ!
 
Imgema είπε:
Ρε συ Βασίλη, sorry που θα κάνω αυτήν την ερώτηση αλλά αναρωτιόμουν, ποιος στο καλό είναι ο τυπος στο Avatar σου? Οχι τίποτε άλλο αλλά κάθε φορά που τον βλέπω νομίζω ότι είσαι εσύ!
Τασο αυτος ειναι ο τρισμεγιστος Παυλος καρανικολας.Ο νουμερο 1 στης ελληνικες τσο....εεε πορνοταινιες ηθελα να πω :D Ο γκουσγκουνης μπροστα του ειναι να χαμε να λεγαμε πολυ λιγος δηλαδη :D
 
..ειλικρινα...ΔΕΝ γνωριζατε τον Παυλαρα??Να μην αρχισω να αναφερω ατακες.. :D
 
Πάρε κι άλλο ένα Βασίλη από εμένα :)
 
Με... 1049 δεν έκανε ποτέ κανείς καριέρα !!! Τις λες να το... στρογγυλέψουμε λίγο ???

Βασίλη είσαι από τα πιο αυθεντικά αλάνια και σου εύχομαι να παραμείνεις φορέβερρρρρρρ !!!

:thanx2:
 
metalcandyman είπε:
Τασο αυτος ειναι ο τρισμεγιστος Παυλος καρανικολας.Ο νουμερο 1 στης ελληνικες τσο....εεε πορνοταινιες ηθελα να πω :D Ο γκουσγκουνης μπροστα του ειναι να χαμε να λεγαμε πολυ λιγος δηλαδη :D
Αλήθεια;;; :eek:


Και εγώ... νόμιζα πως ήσουν εσύ
στο άβαταρ... :D

 


Άντε... να τα δεκαχιλιάσεις!!! :flower:


 
Αργά το μυρίστηκα το συγκεκριμένο θέμα. Μόλις πήρες άλλο ένα ευχαριστώ κι από μένα Bill και εύχομαι να γίνουν 10.000. Πάντα καλά να΄σαι.
 
Ευχαριστω πολυ φιλε γιαννη.Οπως ειπες και συ παντα καλα να ημαστε ολοι να τα λεμε.
 
Άλλο ένα ''Ευχαριστώ'' από εμένα και καλή συνέχεια στο αγαπημένο μας φόρουμ!!!
 
Πλεον πας για τα 2000 thanks, αριθμος-ρεκόρ στα ρετρομανιακα ιστορικα :)
 
Μπα αριθμος ρεκορ δεν ειναι γιατι υπαρχουν καποια μελη που εχουν τοσα η και καραπανω απο 2000 αλλα η τερατια διαφορα ειναι πως τα δεικα μου thanks εγειναν τοσα μεσα σε μολις 3 χρονια και τεσσερις μηνες και οχι μεσα σε 8 χρονια απο την αρχη της υπαρξης του Retromaniax δηλαδη.Στην τελικη ουτε thanks κυνηγαω ουτε ο αριθμος των posts μου με ενδιαφερει απλα τα thanks ειναι κατι το ξεχωριστο γιατι οταν υπαρχει thanks σε καποιο θεμα σημαινει πως αυτος που το εβαλε του αρεσε το θεμα η του αρεσεις σαν μελος,σαν χαρακτηρας και αυτο οπως και να χει ειναι μια ικανοποιηση ειδικα για θεματα που εχουν δουλεια και κοπο και δεν ειναι απλα μια γραμμη.
 
Και από εμένα ένα ακόμα thanks, τα reviews σου ειδικά είναι φοβερά!!! :)
 
metalcandyman είπε:
Μπα αριθμος ρεκορ δεν ειναι γιατι υπαρχουν καποια μελη που εχουν τοσα η και καραπανω απο 2000 αλλα η τερατια διαφορα ειναι πως τα δεικα μου thanks εγειναν τοσα μεσα σε μολις 3 χρονια και τεσσερις μηνες και οχι μεσα σε 8 χρονια απο την αρχη της υπαρξης του Retromaniax δηλαδη.Στην τελικη ουτε thanks κυνηγαω ουτε ο αριθμος των posts μου με ενδιαφερει απλα τα thanks ειναι κατι το ξεχωριστο γιατι οταν υπαρχει thanks σε καποιο θεμα σημαινει πως αυτος που το εβαλε του αρεσε το θεμα η του αρεσεις σαν μελος,σαν χαρακτηρας και αυτο οπως και να χει ειναι μια ικανοποιηση ειδικα για θεματα που εχουν δουλεια και κοπο και δεν ειναι απλα μια γραμμη.
Kαι που να μπορούσαμε να κανουμε thanks και σε posts μέσα στα topics (όχι μόνο στο αρχικό) :)
 
Juanita είπε:
Αλήθεια;;; :eek:
Και εγώ... νόμιζα πως ήσουν εσύ
στο άβαταρ... :D

 


Άντε... να τα δεκαχιλιάσεις!!! :flower:


α, και εγω για καιρο νομιζα πως εσυ ησουν στο αβαταρ :) μολις σημερα δηλ. μαθαινω πως δεν εισαι, τα thanks να τα δεκαχιλιασεις, εισαι αυθεντικός στον τροπο γραφης σου
 
Juanita είπε:
Αλήθεια;;; :eek:
Και εγώ... νόμιζα πως ήσουν εσύ
στο άβαταρ... :D

 


Άντε... να τα δεκαχιλιάσεις!!! :flower:




αριαδνη είπε:
α, και εγω για καιρο νομιζα πως εσυ ησουν στο αβαταρ :) μολις σημερα δηλ. μαθαινω πως δεν εισαι, τα thanks να τα δεκαχιλιασεις, εισαι αυθεντικός στον τροπο γραφης σου

Απ'οτι φαινεται δεν αποτελειτε εξαιρεση ,αφου ακομα κι δημιουργος του Ghost 'n Goblins 2 -fanmade που ο Metalcandyman εκανε την παρουσιαση εδω ,


,τον αποκαλεσε ....


! 

 

 

 


 
Πίσω
Μπλουζα