12η έκθεση ρετρό υπολογιστών & κονσολών στο 2ο γυμνάσιο Μοσχάτου

Χαχαχαχαχαχα....Καλο!!!!!! :thumbup:

Να 'σαι καλα Νιοβη!!!! :thanx2:
 
Σας ευχαριστούμε!!!

Χαρηκα πολύ που γνώρισα την Νιόβη και κουβεντιάσαμε!!! :d@redevil ..(και έμαθα κάποια πράγματα για τον ERGODATA XT)

thx Νιόβη!!! :thanx2:

Πολύ ωραίες οι φώτο σας Σταύρο και Νιόβη!!!..επαγγελματικές θα έλεγα! ;)

@DINO : Μέχρι στιγμής δεν μας έχουν πάρει κάτι...κάποιες μικρο-βλάβες λόγω πολύωρης λειτουργίας, αλλα επισκευάσιμες. ;) :) ..ΑΑΑ!! και έναν OSBORNE Ναπάλμ στο παρελθόν που φτιάχτηκε, αλλα τις λεπτομέρειες αυτού του happening τις αφήνω στον Φώτη! :D

...και ενα βιντεάκι με μια πλάκα που μου έκανε ο Δημήτρης (Vincent)...Guru Meditation on Amstrad!

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
arislab είπε:
Πολύ ωραίες οι φώτο σας Σταύρο και Νιόβη!!!..επαγγελματικές θα έλεγα! ;)
Να 'σαι καλα Αρη - Σωστα το λεω? Συγνωμη αν κανω λαθος.... #) - σε ευχαριστω πολυ!!! :)

Εμεις ευχαριστουμε για την γερη ρετροδοση που μας δωσατε απλοχερα!!! :)
 
arislab είπε:
@DINO : Μέχρι στιγμής δεν μας έχουν πάρει κάτι...κάποιες μικρο-βλάβες λόγω πολύωρης λειτουργίας, αλλα επισκευάσιμες. ;) :) ..ΑΑΑ!! και έναν OSBORNE Ναπάλμ στο παρελθόν που φτιάχτηκε, αλλα τις λεπτομέρειες αυτού του happening τις αφήνω στον Φώτη! :D
χαχαχα, μην μου το θυμίζεις! Είχα φύγει για λίγο από το χώρο της έκθεσης και χτυπάει το κινητό και μου λέει ο Κώστας : Φώτη τρέχα γρήγορα, ο Osborne πήρε φωτιά!!! :precry: (η έκφραση στο πρόσωπο μου εκείνη τη στιγμή πρέπει να ήταν priceless!!!)

Έχουμε ένα πολύ μικρό βιντεάκι που τράβηξαν τα παιδιά (όσο πρόλαβαν αφού ελάχιστα πριν μου είπαν ότι έβγαζε πολύ περισσότερο καπνό) :

 
Πίσω
Μπλουζα