2ο Πρωτάθλημα Kick off 2: Κυριακή 30 Αυγούστου

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Vag

RetroActive
Joined
8 Οκτ 2006
Μηνύματα
448
Αντιδράσεις
27
Την Κυριακή 30 Αυγούστου θα πραγματοποιηθεί στο 2ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Kick off 2 στο Compuwise, Αρτέμωνος 123 Δάφνη. Βρίσκεται ανάμεσα από τους σταθμούς μετρό Αγίου Ιωάννη και Δάφνης (πιο κοντά στον δεύτερο). Το τηλέφωνο είναι 2109760044.

Όποιος θέλει να παίξει ή να παρακολουθήσει, να έρθει για καφέ κλπ είναι ευπρόσδεκτος. Όποιος όμως θέλει να παίξει, καλό είναι να μας το πει κ των προτέρων.
 
Αφου καταφερα να αποφυγω την τελευταία θέση στο sensible θα ερθω να συρω τη μαπα μου και στο γκαζον του KO.

Μπορω να φέρω και το setup απο το sensiblogathering.

BTW εχει κανενας ram expansion για A600, να χτυπησουμε με μια μπαλα δυο δοκαρια την Κυριακη!
 
Εγώ δε θα έρθω, γιατί έχω ραντεβουδάτσι.... ;)

Saulot είπε:
BTW εχει κανενας ram expansion για A600, να χτυπησουμε με μια μπαλα δυο δοκαρια την Κυριακη!
Παρακαλώ βάλτε αγγελία Ζητησης. Ευχαριστώ. Στοπ!

(του την είπα και ηρέμησα)
 
:precry2: μου την ειπε ο rygar...

Αλλα γiαυτο θα λειπει την κυριακή, για να μην μετανιωσω την μερα που επιασε joystic
 
Saulot είπε:
Αφου καταφερα να αποφυγω την τελευταία θέση στο sensible θα ερθω να συρω τη μαπα μου και στο γκαζον του KO.
Ο επιμένων νικά!
 
Vag τι ωρα θα ξεκινησει? Ως φιλαθλος λεω να ερθω αλλα εχω και μια βαφτιση εκεινη τη μερα και θα προσπαθησω να τα "ισοροπησω"...

Κανα φανταζι live coverage τηα εχουμε? Saulot θα αναλαβεις twitter-ιες?
 
Vag,για πες,για τι ώρα είναι προγραμματισμένο το event ;
 
Λάβετε και υπόψη ότι ξέχασε μια λέξη-κλειδί όταν έκανε το post εδώ...

(ιδίως όσοι συμμετείχαν στο Sensiblogathering) :diablotin:
 
Εννοείται πως θα είμαι εκεί στην προσπάθεια να υπερασπιστώ τον τίτλο μου.

GreekChamp.jpg
 
Ετοιμαζεται το 2ο Sensiblegathering και μια εκπληξούλα απο τον mano και εμένα (χε χε χε :evilgrin:) Τωρα, αφου θα ειναι και ο αλκης εκει... με βλέπω με πάγκο... : ΤΣΙΠΣ, ΠΟΠ ΚΟΡΝ, ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ, Ο ΤΣΑΚΑΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑ.
 
Saulot είπε:
Ετοιμαζεται το 2ο Sensiblegathering και μια εκπληξούλα απο τον mano και εμένα (χε χε χε :evilgrin:) Τωρα, αφου θα ειναι και ο αλκης εκει... με βλέπω με πάγκο... : ΤΣΙΠΣ, ΠΟΠ ΚΟΡΝ, ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ, Ο ΤΣΑΚΑΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑ.
Στην αρχή είδα ότι έγραφες Τακατσούκας και νόμιζα πως θα το γυρίσουμε στο PES και τρόμαξα ότι χάθηκε ο ρετρο-χαρακτήρας...

Αν είναι για Sensi, πιθανότατα να ξανασυμμετέχω αν το προλάβω πριν φύγω για τη Γηραιά Αλβιόνα...

Όσο για το Kick Off... Δεν το κατέχω καθόλου το άθλημα, αλλά μπορεί να έρθω για... δημοσιογραφική κάλυψη! ;)
 
Να έρθεις να σε δούμε και να πιούμε καφέ.

Η ώρα έναρξης είναι 10:30, πείτε 11:00 μετά τις ετοιμασίες.

Λογικά θα παίζουμε 3-4 ώρες, μέχρι την απονομή στον Άλκη.

Όπως υπονόησε και ο Maddog, φυσικά το τουρνουά είναι αντικαπνιστικό.
 
Saulot και όποιος άλλος σκέφτεται να αγωνιστεί, καλού κακού μην κανονίσετε κάτι που πιθανόν θα σας απαγορέψει από το να ολοκληρώσετε το τουρνουά εφόσον καθυστερήσουμε περισσότερο από όσο λέει ο Βαγγέλης (κάτι που θεωρώ πολύ πιθανό).
 
Saulot είπε:
Ετοιμαζεται το 2ο Sensiblegathering και μια εκπληξούλα απο τον mano και εμένα (χε χε χε )
Ναι,είχαμε πει με τον Saulot να βγάλουμε ανακοίνωση για 2ο Sensible gathering,αλλά μας "προλάβανε" οι Kick-offάδες.Δε πειράζει,ακόμη καλύτερα μάλιστα,άλλωστε αυτό που λέμε εμείς θα είναι έτσι κι αλλιώς για Σεπτέμβρη...

Olorin είπε:
Αν είναι για Sensi, πιθανότατα να ξανασυμμετέχω αν το προλάβω πριν φύγω για τη Γηραιά Αλβιόνα...
Νότη,πότε αναχωρείς ;

Vag είπε:
Να έρθεις να σε δούμε και να πιούμε καφέ.
Kι εγώ για σκέτο καφεδάκι θα έρθω 99.9%.... ;)
 
Πιστεύω θα σε προλάβουμε....
 
Άντε βρε παιδιά, μην το φοβάστε... τι έγιναν οι Other_Reality και DINO που δήλωναν και KickOffάδες;
 
Eδώ ταιριάζει αυτό που λένε "το πνεύμα θέλει,το σώμα δε μπορεί".....

Είχα όλη την καλή διάθεση να έρθω,αλλά ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού όπου πήγα για φαγητό χθες,μάλλον είχε...αντίθετη γνώμη και με σέρβιρε...θάνατο ! 8)

Από τα ξημερώματα είμαι σε άθλια στομαχική κατάσταση,τώρα έχω συνέλθει κάπως,οπότε δε γινόταν να παρευρεθώ το πρωί... :( :(
 
Μάνο περαστικά ρε θηρίο!!!!!

Κανένα feedback ρε παιδιά; Τίποτε αποτελέσματα;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα