• Αγαπητά μέλη: Για λόγους ασφαλείας, τα παλιά σας user passwords έχουν καταργηθεί. Πατήστε εδώ για password reset ώστε να ορίσετε νέο συνθηματικό. Μη ξεχάσετε να ελέγξετε τον spam folder σας για το email που θα παραλάβετε. Aν πιστεύετε ότι έχετε εγγραφεί με email address που έχει καταργηθεί, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@retromaniax.gr για να αποκαταστήσουμε το πρόβλημα.

3DO goodness...

pitsunami

RetroAdept
Αντιδράσεις
2
Μόλις έφτασαν και μερικά εκπληκτικά 'δοκιμαστικά' 3do cds ... κάποια στιγμή θα κάνω ξεχωριστό thread

με λεπτομέρειες.

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Maddog

Immense Cult RetroFigure
Αντιδράσεις
61
Εξαιρετικός!!!

Αναμένω ανάλυση... :D

geoanas

Commodore Vampire
Διαχειριστές
Αντιδράσεις
240
...κι εγώ επίσης ! ;)

theoritikos

RetroMasteR
Αντιδράσεις
61
Αυτά τα cd είναι απο παιχνίδια που δεν κυκλοφόρησαν?

Optimus

RetroActive
Αντιδράσεις
69
Αν δεν έχει Plumbers don't wear ties δεν παίζω :)

Όχι έπαθα πλάκα, που τα βρήκες όλα αυτά; Devkits και M2 console, πρέπει να σου στοίχησαν. Πιο dedicated 3DO user δεν έχω δει!

pitsunami

RetroAdept
Αντιδράσεις
2
Optimus είπε:
Αν δεν έχει Plumbers don't wear ties δεν παίζω :)
Όχι έπαθα πλάκα, που τα βρήκες όλα αυτά; Devkits και M2 console, πρέπει να σου στοίχησαν. Πιο dedicated 3DO user δεν έχω δει!
Ευτυχώς τα περισσότερα τα πήρα σε εποχές που δεν ενδιαφερόταν και πολλοί και οι τιμές ήταν λογικές. Αλλά ναι έχω ξοδέψει αρκετά,

οι μεγάλες αγάπες όμως πληρώνονται! :)

@theoritikos

Δυστυχώς δεν έχω κανένα ακυκλοφόρητο ,είναι μόνο (ενδιαφέρουσες για μένα) πρώιμες εκδόσεις από retails...

@Βασίλη & Γιώργο

Τα cd τα πήρα πρόσφατα με ένα χαλασμένο testing station και δοκιμάζοντας το πρώτο cd στο δικό μου, χάλασε και το

δικό μου!! Ναι τα νεύρα μου δεν ήταν και πολύ καλά μετά απο αυτο... :)

Μόλις γίνει recap και στα δύο και αλλάξω και το γρανάζι του ενός θα τα εξετάσω και θα βάλω βιντεάκια...

Wally

Retired Admin
Αντιδράσεις
2.491
Ενα δισελιδο απο το τευχος Ιουλιου 1995 του περιοδικου NextGen. Αισιοδοξο και φυσικα  το 3DO δεν ανεκαμψε. Ποτε δεν επεσε τοσο η τιμη (αλλωστε δεν γινοταν να πεσει διοτι η Panasonic και η LG δεν λαμβαναν royalties απο τα παιχνιδια που κυκλοφορυσαν για τη πλατφορμα!!!! O Hawkins ηταν gamer παρα businessman). Μελαγχολια να το διαβαζεις...

fwYhiunFiFnq3eONi6T8UdtbKfzQemqEll_qzMA1EAQ.jpg

Μπλουζα