3DO goodness...

Μόλις έφτασαν και μερικά εκπληκτικά 'δοκιμαστικά' 3do cds ... κάποια στιγμή θα κάνω ξεχωριστό thread

με λεπτομέρειες.

attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εξαιρετικός!!!

Αναμένω ανάλυση... :D
 
...κι εγώ επίσης ! ;)
 
Αυτά τα cd είναι απο παιχνίδια που δεν κυκλοφόρησαν?
 
Αν δεν έχει Plumbers don't wear ties δεν παίζω :)

Όχι έπαθα πλάκα, που τα βρήκες όλα αυτά; Devkits και M2 console, πρέπει να σου στοίχησαν. Πιο dedicated 3DO user δεν έχω δει!
 
Optimus είπε:
Αν δεν έχει Plumbers don't wear ties δεν παίζω :)
Όχι έπαθα πλάκα, που τα βρήκες όλα αυτά; Devkits και M2 console, πρέπει να σου στοίχησαν. Πιο dedicated 3DO user δεν έχω δει!
Ευτυχώς τα περισσότερα τα πήρα σε εποχές που δεν ενδιαφερόταν και πολλοί και οι τιμές ήταν λογικές. Αλλά ναι έχω ξοδέψει αρκετά,

οι μεγάλες αγάπες όμως πληρώνονται! :)

@theoritikos

Δυστυχώς δεν έχω κανένα ακυκλοφόρητο ,είναι μόνο (ενδιαφέρουσες για μένα) πρώιμες εκδόσεις από retails...

@Βασίλη & Γιώργο

Τα cd τα πήρα πρόσφατα με ένα χαλασμένο testing station και δοκιμάζοντας το πρώτο cd στο δικό μου, χάλασε και το

δικό μου!! Ναι τα νεύρα μου δεν ήταν και πολύ καλά μετά απο αυτο... :)

Μόλις γίνει recap και στα δύο και αλλάξω και το γρανάζι του ενός θα τα εξετάσω και θα βάλω βιντεάκια...
 
Ενα δισελιδο απο το τευχος Ιουλιου 1995 του περιοδικου NextGen. Αισιοδοξο και φυσικα  το 3DO δεν ανεκαμψε. Ποτε δεν επεσε τοσο η τιμη (αλλωστε δεν γινοταν να πεσει διοτι η Panasonic και η LG δεν λαμβαναν royalties απο τα παιχνιδια που κυκλοφορυσαν για τη πλατφορμα!!!! O Hawkins ηταν gamer παρα businessman). Μελαγχολια να το διαβαζεις...

fwYhiunFiFnq3eONi6T8UdtbKfzQemqEll_qzMA1EAQ.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα