3DO goodness...

Συμπλήρωσα και την blaster μιας και την ξέχασα και τα accesories... ;)
 
Ωραιος ο Γιαννης ,ενας απτους πιο σοβαρους συλλεκτες στην Ελλαδα..Ναι αλλα γιατι δεν τα βαλες στην πριζα!!! Ε???? Πλακα κανω, keep walking..
 
Είχα διαβάσει αρκετό καιρό πριν οτι το 3DO dev kit ήταν ένα custom 3do που συνδεόταν με mac μέσω οπτικής ίνας αλλά να πω την αλήθεια, περίμενα μια κονσόλα με λιγάκι ποιό draft design απο την κανονική και με κανα-δυο κονέκτορες επιπλέον... Ποτέ δεν φανταζόμουν 3do in a tower πάντως! Φοβερή συλλογή και εις ανώτερα!
 
pitsunami είπε:
Συμπλήρωσα και την blaster μιας και την ξέχασα και τα accesories... ;)
Αυτό το κίτρινο στρογγυλό πράγμα στην γωνία του PCB της 3DO Blaster είναι μπαταρία; Αν ναι, νομίζω ότι θα έπρεπε να την απομακρύνεις. Έχουν χαθεί ένα σωρό πλακέτες εποχής από leaking batteries... :(
 
@keropi Δεν την έχω στήσει ακόμα, δυστηχώς οι οδηγοί είναι ψιλοαπίθανο να βρεθούν.

@maddog Σωστή παρατήρηση θα την βγάλω asap! Αν και δεν έχω πολλές ελπίδες πως θα δουλεύει αφού την βρήκα bulk με κανα δεκαπεντάρι ντολαρς!
 
τους οδηγούς δεν μπορεί να τους εχει η εταιρεα κατασκευής? στείλε ενα email πότε δεν ξέρεις
 
καλα επαθα πλακα @@@!!! και εγω που νομιζα οτι επειδη αγορασα μια Pal κονσολα και 5 παιχνηδια ειμαι retro gamer ... ναι !!! καλά !!!!
 
Ένα μικρό update...είναι και άλλα πραγματάκια που έρχονται! :)

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
3DO Blaster κουτατη????

Φοβερα κομματια Γιαννη!
 
Tι θα γινει με εσενα, μπαινεις και ποσταρεις για να μας ριχνεις την ψυχολογια ? :biglaugh:
 
Ωραια πραματα,indeed!
 
Πολύ όμορφα Γιάννη!! :D

(πιθανολογώ ότι οι περισσότεροι δεν καταλαβαίνουν την σπανιότητα των Κορεάτικων που δείχνεις)
 
Aληθεια ειναι οτι τα κομματια αυτα ειναι για Hardcore συλλεκτες ,οχι μονο για συλλεκτες κονσολων αλλα και συλλεκτες 3DO.
 
Όντως είναι σπάνια κομμάτια και ακριβά αλλά περίμενα να πέσει λίγο η αγορά για να πέσουν και οι τιμές.

Πρίν 1~2 χρόνια τα κορεάτικα ήταν πανάκριβα,τώρα έχουν πέσει αρκετά,αλλά έχω αρκετά ακόμα να

βρώ...

Το πακέτο του umkIII είναι ενδιαφέρον με αρκετές σημειώσεις απο τους developers. Ίσως τα σκανάρω

κάποια φάση να τα μοιραστώ... ;)
 
Ξέχασα να βάλω και το retro μπουφανάκι μου... :)

attachment.php


attachment.php
 
Χα!Χα!Χα! Είσαι απίθανος !!! Καλοφόρετο !!! :D
 
Ενα και ένα όλα λέμε ! Πωπω, εγώ τη ζημιά την έπαθα με το UMK3 ! Δώσε πόνο (και infozzz!!!!)

Καλώς τα δέχτηκες, α, και το μπουφανάκι τα σπάει !!!
 
Αυτο ειναι μποφανακι λεμε.

Και ρετρο και 3DO.

Καλοφορετο ??? δεν νομιζω να φορας κατι τοσο συλλεκτικο, εκτος εαν μιλαμε για καμια συναντηση του ρετρομανιαξ :D
 
mike είπε:
Αυτο ειναι μποφανακι λεμε.Και ρετρο και 3DO.

Καλοφορετο ??? δεν νομιζω να φορας κατι τοσο συλλεκτικο, εκτος εαν μιλαμε για καμια συναντηση του ρετρομανιαξ :D
Χαχα,όντως είναι ότι πρέπει για retroσυνάντηση...

φίλε other θα ρίξω λίγη μελέτη και θα επανέλθω με λεπτομέρειες γιατί είναι ότι έχει απομείνει απο την 'ιδέα' να βγεί το

mk στο 3do...
 
Πίσω
Μπλουζα