Aγαπημένο ποπ συγκρότημα των 80s

Aγαπημένο ποπ συγκρότημα των 80s

  • Pet Shop Boys

    Ψηφοφορίες: 1 6,7%
  • Roxette

    Ψηφοφορίες: 1 6,7%
  • O.M.D.

    Ψηφοφορίες: 1 6,7%
  • Duran Duran

    Ψηφοφορίες: 3 20,0%
  • Spandau Ballet

    Ψηφοφορίες: 1 6,7%
  • Wham

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Tears for fears

    Ψηφοφορίες: 3 20,0%
  • Modern Talking

    Ψηφοφορίες: 2 13,3%
  • Frankie goes to Hollywood

    Ψηφοφορίες: 1 6,7%
  • Depeche Mode

    Ψηφοφορίες: 2 13,3%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    15
ωραίοι ήταν οι modern talking αλλά γίναν από 18 χωριά χωριάτες φτάσαν στα δικαστήρια και είναι και το βιβλίο που έγραψε ο Dieter "Hinter der Kulissen" (πίσω από τα παρασκήνια) δεν το έχω διαβάσει αλλά απ ότι άκουσα και διάβασα εκθέτει κατά ανεπανόρθωτο τρόπο τον Thomas εγώ είμαι φαν έχω όλα τα cd αλλά τον Dieter δεν το πολυπάω γιατί θεωρώ ότι πρόδωσε τον Thomas. Και οι δυο κάνουν σόλο καριέρα τώρα. 
 
Θελω να καταγγείλω το γκαλοπ γιατι δεν εχει επιλογή Erasure. :fafoutis:

 
  • Like
Reactions: RIO
Παντως οτι εχω διαβαζει συνηγορει στο γεγονος οτι η Νορα, η γυναικα του Thomas, τα εκανε ουσιαστικα ολα ισιωμα και διαλυθηκε η μπαντα
 
η πρώην γυναίκα του Γουάλη γιατί χώρισαν την τωρινή τη λένε νομίζω Κλαούντια και έχουν και ένα παιδάκι αν δεν κάνω λάθος. Ο Thomas μένει στην Koblenz και τον ενοχλούν τόσο πολύ οι φαν (γυναίκες συνήθως) που δεν μπορεί ούτε στο σινεμά να πάει ανενόχλητος. Γενικώς έγινε φαίνεται εκεί μέσα της Κορέας ήταν και πολλά φράγκα στη μέση οπότε άστα.
 
Δεν απαντιέται βρε παιδιά αυτή η ερώτηση. Ανάλογα την εποχή, το mood, την ηλικία... όλα αυτά τα συγκροτήματα τα λάτρεψα...
 
Σχηματίστηκαν λίγο πιο πριν, αλλά μεσουράνησαν τη δεκαετία του '80, και τα κομμάτια τους έμειναν διαχρονικά.

Είναι φυσικά οι Dire Straits...


Money for nothing - Live from Knebworth House w/ Eric Clapton & Elton John.

Η ηχογράφηση έγινε στις 30 Ιουνίου του 1990 στα πλαίσια των ετήσιων βραβείων Silver Clef Awards. Μαζί τους οι Eric Clapton και Elton John.

 
Νομίζω σήμερα μπορώ να απαντήσω σε αυτήν την ερώτηση. Οι Pet Shop Boys για μένα.
 
Πίσω
Μπλουζα