Aπαιτούμε Club Nintendo στην Ελλαδα!

To 2061;

Για τόσο "εύκολο" με έχεις βρε; Τέτοια εικόνα έχω περάσει; :D :D :D
 
Υπέγραψα κι εγώ... και η κόρη μου...

Ποτέ δεν έιναι αργά!!!
 
Ωραίο το petition. Έσπαγα το κεφάλι μου χτες βράδυ να ανακαλύψω πως θα συνδέσω το club nintendo με το λογαριασμό μου και μετά από έρευνα στα forums (μέχρι εκεί έφτασα ανακάλυψα με κατάπληξη) οτι δεν είχαν την επιλογή στα settings να γραφτώ γιατί είχα δηλώσει ως χώρα την Ελλάδα. Τι βλακεία είναι αυτή; Στο κάτω-κάτω είναι διεθνές το club υποτίθεται. Αν δεν ήταν ας μην το κάναν μέσω internet αλλά στο τοπικό σας υποκατάστημα. Αφήστε που έπαιρνα ένα-ένα τα παιχνίδια και έψαχνα για το χαρτάκι των stars points και δεν βρήκα τίποτα. Να υποθέσω οτι στα παιχνίδια που έρχονται στην Ελλάδα δεν υπάρχουν; Θα μας τρελάνουν! Μπήκα τώρα εγώ στο τριπάκι να ψάχνομαι και να χαλάω μία ώρα από τη ζωή μου ψάχνοντας τη Nintendo και απαντήσεις για κάτι που δεν υπάρχει. Το Έλεος! Θα το ρίξω στο Homebrew και ας μην ξέρω ακόμα το πως αλλά ναι εκεί με έφτασαν, lol.
 
Eσύ λες αυτό εγώ που έχω 25 χαρτάκια με points από τα Games του Game Cube μου και καμια 10ρια απο του Wii τι να πω? :(
 
Τελικά δέν έγιτε τίποτα ε?
 
(Να το , το troll.....και μετα σου φταινε οι αλλοι..)
 
αναθερμαίνω το thread κύριος!!!
 
Με τέτοιο avatar..... !!!!!!!
 
Υπέγραψα και εγώ... Τώρα πήρα χαμπάρι αυτήν την πρωτοβουλία και μπράβο στον Nikol@r@s που το σκέφτηκε. Εκείνα τα περιοδικάκια του παλιού Nintendo Club της Itochu ακόμα υπάρχουν κάπου καταχωνιασμένα στο πατρικό μου..! :D
 
nightquest είπε:
Υπέγραψα και εγώ... Τώρα πήρα χαμπάρι αυτήν την πρωτοβουλία και μπράβο στον Nikol@r@s που το σκέφτηκε. Εκείνα τα περιοδικάκια του παλιού Nintendo Club της Itochu ακόμα υπάρχουν κάπου καταχωνιασμένα στο πατρικό μου..! :D
Εγώ πήρα την πρωτοβουλία να το βάλω και εδώ καθώς ξέρω ότι υπάρχουν πολλοί Fan της Nintendo!Το παιδί που το έφτιαξε λέγεται Volga και είναι από άλλο site!
 
Άντε και κανένας άλλος ρε παιδιά :)
 
Πίσω
Μπλουζα