Album - Street Fighter 2

Durden

RetroN00b
Joined
6 Νοέ 2010
Μηνύματα
8
Αντιδράσεις
2
Εδω και λιγες μερες ανακαλυψα εντελως τυχαια το retromaniax και βρηκα την αφορμη να ψαξω στο παταρι μου για μικρους παλιους ''θησαυρους''.

Εβγαλα photos απο ολες τις σελιδες του αλμπουμ και τις ανεβασα επειδη ειδα οτι δεν εχουν ποσταριστει απο καποιον αλλο,

Enjoy!:wink:

DSC05456.jpg


DSC05457.jpg


DSC05458.jpg


DSC05481.jpg


DSC05482.jpg


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολύ ωραίο album ! Επίσης πολύ ωραίες αναμνήσεις από το Street Fighter στα ουφάδικα τότε :)
 
Τελειο πολυ καλο
 
το θυμαμαι αυτο το αλμπυμ πολυ καλο ομως νομιζω καποια νουμερα τα ειχε μπερδεμενα
 
Πρέπει να υπερνικήσεις τον "Shen Long" για να έχεις πιθανότητες :D

Έγραψες Tyler, εεεε συγγνώμη Durden ;)
 
Έχω ακόμα μερικά αυτοκόλλητα. Τα περισσότερα μου στολίζουν τον οπισθόφυλλο ενός βιβλίου για μαθήματα gw-basic.
 
Πολύ καλό το album!! αν εχεις και κανένα ακόμη ανέβασε φώτος!
 
Ωραίο album, δεν ήξερα καν ότι είχε κυκλοφορήσει κάτι τέτοιο στην Ελλάδα.

Πολύ γέλιο και με την άθλια μετάφραση σε πολλά σημεία. :D

Πχ στον Blanka "Tο να σε βλέπουν σε δράση είναι αστείο" σαν μετάφραση του "Seeing you in action is a joke".
 
στον dhalsim <<θα διαλογιστω και μετα θα σε καταστρεψω>>κορυφαια απειλη
 
Καλα ενταξει οι μεταφρασμενες ατακες απλα δεν υπαρχουν! :bow:

Βρηκα και το αλμπουμ του Super Street Fighter 2,μολις βρω χρονο θα το ανεβασω κ αυτο.
 
Κορυφαία και τα famiclones στο τέλος! Είχα πραγματικά να δω αυτό το album τουλάχιστον 17 χρόνια...
 
Ρε σεις εγώ θυμάμαι ένα με το Mortal Kombat, το έχει κανείς;
 
πωπω τι βλεπω!!!

το χα παλια,το εχασα και τωρα το μονο που εχουν μεινει ειναι καποια αυτοκολλητα
 
Το δικο μου αλμπουμ STREET FIGHTER!!!!!!! (σχεδον συμπληρωμενο...)

fetch


fetch


fetch


fetch


fetch


fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
stayros είπε:
Το δικο μου αλμπουμ STREET FIGHTER!!!!!!! (σχεδον συμπληρωμενο...)

Φίλε Σταύρο, αν και προσωπικά χαίρομαι που το βλέπω, έχω την εντύπωση ότι η ανάρτηση ολόκληρου του άλμπουμ, εγείρει θέμα πνευματικών δικαιωμάτων και δεν επιτρέπεται από τους κανονισμούς του φόρουμ. Παρακαλώ και κάποιον mod / smod / admin να με διορθώσει, αν κάνω λάθος!....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι συλλογές αυτές δεν πωλούνται εδώ και 30 χρόνια, ενώ και η ανάλυση και η γωνία λήψης των φωτογραφιών δεν επιτρέπει "πονηρές" πράξεις.

Παρακαλώ, μην αφαιρέσετε τις αναρτήσεις αυτές. :)
 
theforce είπε:
Οι συλλογές αυτές δεν πωλούνται εδώ και 30 χρόνια, ενώ και η ανάλυση και η γωνία λήψης των φωτογραφιών δεν επιτρέπει "πονηρές" πράξεις.Παρακαλώ, μην αφαιρέσετε τις αναρτήσεις αυτές. :)
Δυστυχώς, όμως, τα πνευματικά δικαιώματα παραμένουν για πολύ περισσότερο από 30 χρόνια... Ας δούμε τι θα πουν οι υπεύθυνοι του φόρουμ...
 
Ωπα παιδια...δεν το ανεβασα για να τσακωθουμε αλλα για να θυμηθουμε στο επακρο τα παλια.Θα ειναι κριμα να ξηλωθει τοσος κοπος... :(
 
Σταυρο διαλεξε 2 σκανς του αλμπουμ και σβησε τα υπολοιπα διοτι υπαρχει θεμα πνευματικων δικαιωματων μεχρι να βρουμε μια πιθανη ακρη με Panini
 
Πίσω
Μπλουζα