Amiga 500 για μαξιλάρι

Anestis

RetroActive
Joined
22 Σεπ 2006
Μηνύματα
416
Αντιδράσεις
5
Ερώτηση κρίσεως:

Με τι μαξιλάρι κάνεις καλύτερο ύπνο; Mία Α500, με μία Α500+ ή μια Α600?:biglaugh:

Ας μας απαντήσει ο Αντώνης για την Α500 τουλάχιστο.... :biglaugh:
 
Εγώ πράγματι κοιμήθηκα με την amiga μου !!Μια 500..Δεν μπορώ να πω πως ξεκουράστηκα κιόλας!! Το ξανακάνω άνετα !!
 
A500+ με εξωτερικό δίσκο = μεγαλύτερη επιφάνεια, αν έχεις ανήσυχο ύπνο γενικά.
 
Προτείνω επίσης το modulator της Commodore A520 και εξωτερικό drive profex για μεγαλύτερη επιφάνια και ποιο απολαυστικό retro ύπνο!!:biglaugh: :biglaugh:
 
Έχει κανείς την φωτογραφία να την ανεβάσει; Την θεωρώ κλασσική και εξαιρετικά...αρτίστικη.
 
Σε αυτό το σημείο, θα σας στεναχωρήσω και θα σας πω οτι η Amiga ήταν Atari ST!

Περαστικά! :D
 
Έχεις δίκιο. Και κάτι δεν μου πήγαινε καλά από την αρχή...
 
Για του λόγου το αληθές:

picture.php


Χμμμ... Πρέπει να αλλάξω scanner...
 
φυσικό είναι με την Amiga να λιώνει στο παιχνίδι και με των Atari να των παίρνει των χρήστη ο ύπνος .. lol
 
Anestis είπε:
Ερώτηση κρίσεως:
Με τι μαξιλάρι κάνεις καλύτερο ύπνο; Mία Α500, με μία Α500+ ή μια Α600?:biglaugh:
Εννοείται Α500. Οι άλλες δύο είναι ανήλικες κι αν σε πιάσουν στο κρεβάτι μαζί τους θα έχεις τρεξίματα...
 
Καλά ο Αtari το καρα ρετρό πάπλωμα The empire strikes back δεν το πρόσεξε κανείς; :D
 
Αμα θέλει κανείς κανένα ντιβάνι, να του δανείσω κανα 2-3 Mac :cool:
 
Δεν είναι φοβερά;; :eek:
 
Εγώ πάντως θα παραδεχτώ ότι έχω κοιμηθεί αγκαλιά σχεδόν με ένα 464. Τίποτα δεν συνέβη τη νύχτα, ήταν καθαρά αγκαλίτσες-και-φιλάκια, και ήταν ο πρώτος μου (464 που ξαναπήρα φού μεγάλωσα, και η μυρωδιά που είχα ξανανακαλύψει με είχε μαγέψει...).
 
Κάτι μου θυμίζει...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5ZoLphdE7l8]YouTube - Commodore 64 boy band song (Comic Bakery)
 
Πίσω
Μπλουζα