AmigaHellas, the Magazine

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.286
Στο "αδελφο" site amigahellas.gr διαβασα το εξης ευχαριστο νεο...

AmigaHellas, the Magazine

Eνα μεγαλο μπραβο στα παιδια!
 
άγγιξαν την τελειότητα ..μπράβο στα παιδιά
 
Αυτες είναι προσπάθειες! Συγχαρητήρια στα παιδιά :thumbup:
 
Μπραβο στα παιδια.

Aντε και στα δικα μας :thumbup:
 
θα πρεπεί για μια ακόμα φορά να δώσουμε συγχαρητήρια στον mrzammler(προφανός βρίσκεται πίσω απο αυτό) για το πολύ καλό επίπεδο που κρατάει .Εαν το περιοδικο τελικά βγει να υπολογίζει 2 αντιτυπά για εμένα ,συγχαρητήρια και σε ολά τα παιδία που δουλέψαν για αυτό αθόρυβα και διακριτικά
 
Συγχαρητήρια...Μπράβο μπράβο μπράβο!!!!!!
 
Με εξοδα και συμβολη ολων επιβαλλεται να βγει εκτυπωμενο. Ας κανουμε μια λιστα με επιδοξους αγοραστες μεσω retromaniax ωστε το πρωτο τουλαχιστον τευχος να βγει κατα παραγγελια και να αποφευχθει ασκοπο τυραζ. Προσωπικα μπορω να πληρωνω ακομη και 15 ευρω για ενα ελληνικο amiga τευχος τη στιγμη που πολλα απο τα σκ@το-pc-περιοδικα εισαγωγης αγγιζουν και πολυ υψηλοτερες τιμες χωρις να το αξιζουν.
 
an den exei amiga-girl opos egrapsa den tha paei mprosta LOL
 
εγώ λέω να βάλουν σπάνια photo με animagic στις εκλογές του 80 (εκείνη που κρατάει την ντουντούκα στην συγκέντρωση!)
 
Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια παίδες. Ελπίζουμε να καταφέρουμε κάτι, και να αρέσει.

Ένα μεγάλο όμως ποσοστό της προσπάθειας ανήκει στον walkero.

Να 'στε καλά, keep the retro spirit up!
 
1159504484.jpg


τελικά παντού υπάρχει ένας George

235026_b.jpg
 
τελικά κυκλοφόρησε το περιοδικό (είναι καλό!) το μόνο που με παραξένεψε είναι οι διαφημίσεις!! (προσωπικά δεν νομίζω σε ένα περιοδικό που γίνεται για το hobby μας να βάζουμε και διαφημίσεις σε pdf είναι καθαρά προσωπική μου αντίληψη αλλά μάλλον τα χρήματα πάνε και αυτά στην Κύπρο ..)

πιστεύω ότι αξίζει να το αγοράσετε σε χαρτί (ναι εδώ να έχει και διαφημίσεις για να καλυφθούν τα έξοδα!)

εδώ λοιπόν θα το βρείτε

http://mag.amigahellas.gr/issues/issue_1/issue_1_hires.pdf'>http://mag.amigahellas.gr/issues/issue_1/issue_1_hires.pdf

ενώ το όμορφο site

http://mag.amigahellas.gr/

Υ.Γ.

όλα καλά και άγια αλλά δεν βλέπω και καμιά αναφορά(στους ενδιαφέροντες τόπους στο άρθρο startup-sequence) στο retromaniacs.gr που υποστηρίζει την πλατφόρμα αλλά και γενικά τον θεσμό του retro gaming

(τα παραπάνω δεν είναι γκρινιες αλλα σκεψεις ενος απλου amiga user )
 
poly kalo!!! wow!

oute emena me anaferei mesa, oute mia foto tou proedrou... paei xalase kai h amiga LOL
 
Μπραβο στα παιδια και απο ΄μενα :worship: :headbang:
 
Γεια σας παιδες,

Για τις διαφημίσεις, αυτές είναι δωρεάν (τουλάχιστον στα πρώτα τεύχη, μετά βλέπουμε). Σκοπός δεν είναι να βγάλουμε χρήματα, αλλά να δείξουμε σε κάποιον που δεν γνωρίζει τι υπάρχει, και να προωθήσουμε Ελληνικές προσπάθειες όπως της Geomorph και του Elx.

Για το retromaniax.gr Νίκο, έχεις δίκιο, απλά δώσαμε βάση στα αμιγώς amigo-σιτε του εξωτερικού, για αυτούς που ίσως δεν τα γνωρίζουν. Έχουμε όμως, να μα 'στε καλά, πολλά τεύχη ακόμα :)

Αυτα!.
 
Συγχαρητηρια,σπευδω να το κατεβασω,να του ριξω ματια και με βλεπω συνδρομητη.

Αλλα δωρεαν διαφημιση του ELX??? :D ( Θελω να δω τι λεει,"Αγοραζω τα 2600 carts 1 ευρω και τα πουλαω 7! 600% κερδος FTW! Eιμαι κεφατος γιατι ειμαι ο Βεροπουλος!":biglaugh:)
 
Σύντροφε είμαι υπέρ της διαφήμισης στο τυπωμένο φυσικά!! Επίσης μπορείτε να βάλετε και άλλες σελίδες, λείπει και ένα ευθυμογράφημα (αλα pixelara),ενώ θα μπορούσε να υπάρχει μια στήλη και για uae αλλά και για αρος καλό είναι να κάνετε μια δημοσκόπηση για τα θέματα που θα πρέπει να καλύπτει το περιοδικό ενώ μπορείτε να βάλετε και κάποια how to (μπορείτε να συγκεντρώσετε και κάποια καλά threats από το amigahellas.gr ,έτσι θα λυθούν πολλές απορίες ),ενώ θα πρέπει να υπάρχει και μετάφραση στα αγγλικά
 
Πίσω
Μπλουζα