Amigathering 2010 - Live After Commodore

@tzehos : Ανοιξε ενα καινουργιο ποστ, να σου πω τι να κανεις.

Δεν δειχνει να ειναι κατι σοβαρο.

Στο amigathering θα υπαρχουν πολλους γνωστες του amiga hardware,

θα σε βοηθησουν σιγουρα. Αν και ετσι κι αλλιως ΠΡΕΠΕΙ να πας,

αυτα τα events δεν χανονται.
 
Και που ξέρεις;.... Μπορεί να είναι το τελευταίο.... :p
 
Απο ποια αποψη το τελευταιο ρε Αντωνη; Με την ιδια λογικη μετα το 1994 δε θα επρεπε να ειχε γινει κανενα! Μαλλον να δυναμωνει ο θεσμος μου φαινεται.....
 
Ήδη ετοιμάζω το κατάλληλο T-shirt:

picture.php


Αστειεύομαι προφανώς. Καλά να περάσετε και να μην ξεχάσετε να δείτε πολλά demos. Από οτι πήρε το αυτί μου θα βγούν αρκετά στο τελευταίο Breakpoint evah...
 
portarinos78 είπε:
Απο ποια αποψη το τελευταιο ρε Αντωνη; Με την ιδια λογικη μετα το 1994 δε θα επρεπε να ειχε γινει κανενα! Μαλλον να δυναμωνει ο θεσμος μου φαινεται.....
Για να έρθουν κι άλλοι τό 'πα. ;)
 
Rygar είπε:
Σε παρακαλώ να το κανεις αμέσως και να μη χαλάσεις το παρόν θρεντ!!!
ok ok θα ανοίξω νέο θέμα... α και όσοι θέλετε ρίξτε μια ματιά στο blog μου http://erwtimatika.pblogs.gr/ το θέμα αυτή τη φορά αφορά κυρίως την amiga μας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αληθεια να ρωτησω εγω κατι εγινε ποτε στην αθηνα? και μηπως και για εμας που δεν μπορουμε να ανεβουμε προς τα πανω μπορει κατι να γινει του χρονου?
 
Έχουν γίνει και στην ΑΘΗΝΑ από ότι είδα. Πάντως θα ήταν άδικο για τους υπόλοιπους χρήστες της κοινότητας AMIGA να γινότανε μόνο στην ΑΘΗΝΑ.

Εγώ ήμουν έτοιμος να κόψω τα εισητήρια για να ανέβω αλλά δυστυχώς μόλις μου έφερε συνάδελφος το προσκλητήριο για τον γάμο του και πέφτει το ίδιο Σαβ/Κυκ. ΚΡΙΜΑ!! Δεν μπορώ να μην πάω.

Οπότε δυστυχώς εμένα δεν θα με δείτε σε αυτό το meeting.
 
Θα είμαι φυσικά και εγώ εκεί και μάλιστα για όσους (από Θεσσαλονίκη) γνωρίζουν ή θυμούνται , θα έχω και παρέα τον Νίκο Μεταξά από τo θρυλικό κατάστημα της Infovision στην Μαρτίου. Μαζί θα έρθουν και άλλοι παλιοί Amigaδες που είχαν τότε το μαγαζί και όχι μόνο ως το σημαντικότερο στέκι για Amigoσυζητήσεις και αγορές !!!
 
georarg είπε:
αληθεια να ρωτησω εγω κατι εγινε ποτε στην αθηνα? και μηπως και για εμας που δεν μπορουμε να ανεβουμε προς τα πανω μπορει κατι να γινει του χρονου?
Πήγαινε στο http://www.amigathering.gr για να δεις που και πότε έχει γίνει.
 
Θελω να σε ρωτήσω τί σχέση εχει αυτό που πόσταρες με το amigathering....
 
(Σβηστηκαν καποια offtopic posts - παραμενουμε στο θεμα του επερχομενου Amigathering)
 
Υπερευχαριστώ όλα τα παιδιά για την παρέα και το κεφι (και την επιλογή της μουσικής :D ), κυρίως όμως τους A1200 και marag ;) . Και του χρόνου να'μαστε καλα να τα ξαναπούμε. Α1200, σε περιμένω στην επόμενη του GRM. Ελα με μπουγάτσα, αλλιως μην έρχεσαι. :D
 
Εμένα δεν με ευχαριστείς βρε ? (;-P)

- Βάλε και φωτός ! Βάλε και φωτός ! -

Ευχαριστώ και εγώ άπαντες για την παρέα και τον χαβαλέ ! See Ya Sooon !
 
Να είστε καλά όλοι ! είχε πολύ φάση και περάσαμε καλά ! άντε και του χρόνου να δούμε που θα γίνει . . .
 
geoanas είπε:
Εμένα δεν με ευχαριστείς βρε ? (;-P)
- Βάλε και φωτός ! Βάλε και φωτός ! -

Ευχαριστώ και εγώ άπαντες για την παρέα και τον χαβαλέ ! See Ya Sooon !

Εσένα ρε σε ανεφερα στη συναντηση, αλλά....δε σ'ευχαρίστησα ούτε εκεί :(

Efxaristo :D
 
Πίσω
Μπλουζα