Amigathering X - Βολος - 3/2009

portarinos78

RetroActive
Joined
23 Ιουλ 2006
Μηνύματα
490
Αντιδράσεις
21
Επειδη ανακοινωθηκε και πιο επισημα απο τους υπευθυνους στο amigahellas λεω να κοινοποιησω κι εδω τη διοργανωση του Αmigathering X στη πολη του Βολου. Μετα απο συζητησεις το τελευταιο διαστημα αποφασιστηκε να διοργανωθει η ετησια(?) συναντηση των απανταχου amiga (και οχι μονο) users στο Βολο γυρω στα μεσα Μαρτιου. Ακομη δεν εχει οριστικοποιηθει η ημερομηνια αλλα αυτο θα γινει στο αμεσως επομενο διαστημα μολις θα εχει κλειστει οριστικα και ο χωρος διεξαγωγης. Ανακοινωσεις στο παρον thread και φυσικα στο Amigahellas. Η πολη του Βολου επιλεχθηκε γιατι λογικα θα επιτρεψει και σε πολλους απο Β.Ελλαδα και γυρω μερη να συμμετασχουν. Θα κλειστει ξενοδοχειο κοντα στο χωρο του Amigathering και θα συνδυαστει με ενα ωραιοτατο Σ/Κ με μπολικα τσιπουρα, μπυρες (θα φροντισω εγω προσωπικα γι'αυτο), πρωταθληματα Sensi / Kick off (ελπιζω), παρουσιασεις (ελπιζω και της SAM440 και του OS 4.1) και πολλα αλλα ενδιαφεροντα που θα δρομολογηθουν απο τους υπευθυνους του θεσμού και του Amigahellas. Πιστευω οτι ειναι μια ωραια ευκαιρια συναντησης και για οσα μελη του retromaniax θελουν να το συνδυασουν. Για περισσοτερα τσεκαρετε εδω αλλα ακομη καλυτερα στο http://www.amigahellas.gr/modules/news/article.php?storyid=522 Επισης οποιος θελει να συμμετασχει με μηχανημα(τα) ή κατι αλλο σχετικο ας ριξει ενα mail στα παιδια του amigahellas.
 
Ριχτε ακριβη ημερομηνια συντομα να κανουμε τα κουμαντα μας!
 
Θα πας για 5 λεπτά πάλι? Είναι στο Βόλο!!!!
 
XAXAXAXA!!!!!!!!!!!! Εγώ πάντως θα είμαι εκεί και τις 3 μέρες :cool:
 
Αμααααααννννν !!!! :dribble::dribble::dribble:

Και σας φτάνω και εύκολααααααααααααα......... !!!!!!!! :beerz: :beer: :beerz: :acoustic: :happyjump: :acoustic: :cheers:
 
όσοι πουλήσαν την Α500 είναι δεκτοι?

ΠΟΤΕ????????? :D
 
Oσοι ειναι στην αλλη πλευρα του πλάνητη δικαιουνται μπλουζακι Amigathering X ετσι?? :) Α! και απειρα ποσταρισματα φωτο με τα δρωμενα της συναντησης για να γλυκανουν τον πονο της απουσιας!!
 
@fgbrain: εννοείται φιλε! Οσο για το ποτε, αυτο λογικα θα ειναι ή το Σ/Κ 14-15/3 ή το αμεσως επομενο 21-22/3. Θα ανακοινωθει με το που θα οριστικοποιηθει ο χωρος.

@phil: κατι θα κανει το πατριωτακι και για σενα ;) . Μην ανησυχεις
 
Ωραία φάση..και ο Βόλος σίγουρα καλύτερα από τη Ρόδο....

Αλλά, αν όλα πάνε καλά από την πλευρά μου...21/3 είναι πολύ πιθανό να γίνει ένα μεγάλο Error Code με διάφορες εκπλήξεις...

Ελπίζω να μην πέσουμε ο ένας πάνω στον άλλο...
 
Ότι πρέπει για να κάνω release την επόμενη intro :p .
 
Αντε ντε! Να σε δούμε κι από κοντά. Να σου σπάσουμε και τα μούτρα με μια Α500! ΠαλιοΑταρά! :D
 
Rygar είπε:
Αντε ντε! Να σε δούμε κι από κοντά. Να σου σπάσουμε και τα μούτρα με μια Α500! ΠαλιοΑταρά! :D
Ναι, η αλήθεια είναι οτι αυτό το φοβάμαι... :eek:
 
Οριστικη ημερομηνια 14/3 - 15/3. Αρχικα ειχε επιλεγει το αμεσως επομενο Σ/Κ αλλα λογω ανωτερας βιας μετατεθηκε. Οσοι θελετε να συμμετασχετε με καποιο πιο ενεργο τροπο, οπως μηχανηματα πχ επισκεφθειτε τη σελιδα www. amigathering.gr και ριξτε ενα mail.
 
Christos να μας πεις τι θα φορας και με τι αυτοκινητο θα ερθεις.Ετσι απο περιεργεια χαχαχαχαχαχα
 
Εγω παντως θα ειμαι εκει με τη Βεσπα μου :D Οποιος θελει τον παραλαμβανω απο ΚΤΕΛ :D :D
 
Rygar είπε:
Αντε ντε! Να σε δούμε κι από κοντά. Να σου σπάσουμε και τα μούτρα με μια Α500! ΠαλιοΑταρά! :D
Έχω πληροφορίες πως θα έρθει και κάποιος άλλος...

Δείτε εδώ!

:D
 
Μπουαχαχαχαχαχα
 
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εισαι τρελός!!!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα