Amigathering X - Βολος - 3/2009

δεν θ' απαντήσω γιατί γελάω... :)
 
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.

Αν και "ουδέτερος" στην συγκεκριμένη προαιώνια διαμάχη ως μη κάτοχος Atari ή Amiga, σας παρακαλώ να την συνεχίσετε! Γίνετε όλο και καλύτερη :rofl:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! Είστε κορυφαίοι!!!! :rofl:
 
Aν καποιος ειναι να ερθει Βολο και θελει βοηθεια με ξενοδοχεια και τα συναφη μπορει φυσικα να υπολογιζει στη βοηθεια μου. Οχι τιποτ'αλλο αλλα πλησιαζει και ο καιρος.
 
έχω κλείσει στο Volospalace, τι λέει καλό ξενοδοχείο ? είναι μακριά από το Amigathering ?
 
Ωπ! Θα σε δούμε;; Πολύ ωραία! Ολα τα καλά παιδιά στην αμιγκόπιστα :D
 
Εγώ μάλλον θα κλείσω δωμάτιο στο Volos-Paragka:D

MOYAXAXXAXAAAA!!

Ελπίζω να δω πολλές γνωστές φυσιογνωμίες στο gathering
 
έρχομαι μαζί με τον κολλητό μου τον Keropi φυσικά !!! μην ξεχνιόμαστε !!!
 
Αμα έρθει και ο Keropi, τοτε εγώ θα πάω Γιάννενα. Εχω 1.5 μηνα να μάθω πού μένει :diablotin: :diablotin: :diablotin:
 
Oυπς, μολις τωρα ειδα τα ποσταρισματα σας παιδες.

@marag

Το Volos Palace θεωρειται καλο ξενοδοχειο, ειναι στα 2 λεπτα απο το χωρο του AG αλλα ετσι κι αλλιως ολα στο Βολο ειναι προσβασιμα. Ισως ειναι λιγο τσιμπημενο στις τιμες αλλα γενικα ειναι καινουριο αφου κατασκευαστηκε για τους Ολυμπιακους του 2004.

Ξαναλεω, οποιος χρειαζετια κατι εδω ειμαι. Εχω κλεισει 7 δικλινα στο Ξενοδοχειο Φιλιππος το οποιο ειναι κυριολεκτικα διπλα στο AG10. Tα 6 ειναι ηδη κλεισμενα και εχω και ενα δικλινο καβατζα για καθυστερημενους :D . Σε γενικες γραμμες ειναι ΟΚ και κοστιζει 75ε με πρωινο. Και φυσικα δεν εχω καμια σχεση με το θεμα απλα εξυπηρετηση κανω σε οποιον βαριεται να κλεινει απο μονος του.
 
Πίσω
Μπλουζα