Apple Tablet Official Thread [iPad]

Δεν εχω μεγαλη τρελα με τις νεες τεχνολογιες...παροτι εδω και μηνες κυκλοφορει στο σπιτι το ibad (λεπτομερειες για μοντελο κτλ δεν εχω ιδεα),μονο Διαφορες εχω παιξει και λιγο Νeed for speed.

2 φωτογραφιες.οι οποιες δε χρειαζονται καν το υδατογραφημα του forum!!! :D

To συγκεκριμενο ipad το αγορασε ο αδερφος μου το Μαιο,απο Ηνωμενες Πολιτειες.(ηρθε Ελλαδα,μεσω Βουλγαριας :D ,γυρω στα 450 ευρω κοστισε).
DSC00219.jpg

DSC00223.jpg
 
dim είπε:
Δεν εχω μεγαλη τρελα με τις νεες τεχνολογιες...παροτι εδω και μηνες κυκλοφορει στο σπιτι το ibad (λεπτομερειες για μοντελο κτλ δεν εχω ιδεα),μονο Διαφορες εχω παιξει και λιγο Νeed for speed.2 φωτογραφιες.οι οποιες δε χρειαζονται καν το υδατογραφημα του forum!!! :D

To συγκεκριμενο ipad το αγορασε ο αδερφος μου το Μαιο,απο Ηνωμενες Πολιτειες.(ηρθε Ελλαδα,μεσω Βουλγαριας :D ,γυρω στα 450 ευρω κοστισε).
Η πλέον over hyped, σχεδόν άχρηστη συσκευή που κυκλοφόρησε.

10 ίντσες, πόσες είναι το μόνιτορ του, και μαζί με τα δάκτυλα δε μένουν ούτε τρεις..
 
Εγώ πάντως το αγαπώ, όπως και μερικές χιλιάδες ανά τον πλανήτη.

Όχι γιατί το απόκτησα, δεν πρόκειται, σιχαίνομαι τα tablets, αλλά για ένα κοινό λόγο.

Το Ipad και το κάθε wannabee Ipad, είναι trend της στιγμής. Σε ένα - δύο χρόνια, όταν βγάλει η Apple κάτι άλλο, θα δούμε.

Άχρηστες πανάκριβες συσκευές. Ούτε τηλέφωνο δεν είναι, αλλά και να ήταν κάτσε κουβάλα τη τάβλα της κουζίνας μαζί σου.

Ελεεινές και τρισάθλιες και οι προσπάθειες αντιγραφής του, Κάτι Dell Streak, Galaxy Samsung ή όπως λέγεται, δεν βλέπεις όλοι γύρω μας στο δρόμο με δαύτα τρέχουν.

Αλλά, είπαμε το αγαπώ, πάρα πολύ πολύ πολύ το γλυκούλι μου!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και μετρήσανε μόνο τον ένα πυρήνα.
 
Με τον δευτερο πυρηνα θα εφτανε σιγουρα την αποδοση του HAL !! Αλλα αν θυμαμαι καλα το συγκεκριμενο κομπιουτερ ειχε παρουσιασει μια μικρη δυσλειτουργια....
 
Πως ηταν οι ταμπλετες πριν το Ipad Και πως μετα απο αυτο,κατι παρομοιο εγινε και με το iphoni oπου ολες οι android συσκευες θυμιζαν blackberry.

tablets-before-and-after-ipad.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα